Sabah bu kez “52 saniye”de olanları yazdı

renklibirnick

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
3.882
4.026
Sabah gazetesi, dün photoshoplu bir grafik hazırlayarak, Kabataş’ta 52 saniye saldırıya maruz kaldığını iddia ettiği Zehra Develioğlu’nun bugün de polise verdiğini ileri sürdüğü ifadesini manşetine taşıdı.

zehra_develioglu_kabatas_sabah.jpg

Adı geçen Zehra Develioğlu, AK Partili İstanbul Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu'nun gelini.
Gündem 12 Mart 2015
Yorum
0
Sabah gazete, 52 saniyede gerçekleştiğini öne sürdüğü Kabataş saldırısı iddiasının ardından bu kez Zehra Develioğlu’nun polise verdiğini iddia ettiği ifadeyi yayımladı.

Sabah, “İşte 52 saniyelik kabusun ifadesi” başlığıyla manşetine taşıdığı haberine göre, Develioğlu, 52 saniyede yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Eşimi bekliyordum. Kalabalık bir gruptaki kadın başörtümü kaldırıp küfür etti. Bir erkek tokat attı. Yere düşünce, tükürüp tekmelediler. Kaçmak istedim başaramadım. Biri kızımın içinde olduğu bebek arabasını sertçe salladı. Eşime grupla tartışmasın diye hemen anlatamadım.”

Develioğlu’nun, olayın ardından Star gazetesinden Elif Çakır’a yaptığı anlatımda, “belden yukarıları çıplak, ellerinde deri eldivenler, başlarında siyah bandanalar bulunan 80-100 kişilik grubun, kendisini dövdüğü ve üzerilerine idrarlarını yaptığı” yolundaki iddiaları, Sabah’ın verdiği ifadede ise yer almadı.

Sabah gazetesi dün manşetinden, polisin elindeki “tek” kamera kaydında Kabataş’a ait “net olmayan”52 saniyelik saldırı görüntüsü olduğunu iddia etmişti. Gazete, görüntülere yer vermemiş ve iddiasını photoshoplu bir görselle figüre etmişt

i.

Güvenlik kamerası görüntülerinin ardından 232 farklı kameranın 2 bin 560 saatlik görüntülerin yer aldığı polis raporuyla da Kabataş iddiaları yalanlanmıştı.

Polisin elindeki ‘tek’ kamera kaydında Kabataş’a ait ‘net olmayan’ 52 saniyelik saldırı görüntüsü olduğunu iddia eden Sabah gazetesi, görüntülere yer vermedi ancak iddiasını photoshoplu bir görselle figüre etti.

kabatas_52_saniye_sabah2.jpg

http://nediyor.com/2015/03/12/sabah-bu-kez-52-saniyede-olanlari-yazdi/

Son düzenleme:
hala yalan dolan,şimdi de görüntüler silindi deniyor,eee hani birileri izlemişti de infial olur diye yayınlamamışlardı.:KK59:

hala yalan dolan,şimdi de görüntüler silindi deniyor,eee hani birileri izlemişti de infial olur diye yayınlamamışlardı.:KK59:

Şaka gibi yaa,
istedikleri gibi çeviriyorlar olayı,
bir kişi de çıkıp da böyle aptal yalanları sorgulamıyor içlerinden ya pess ..
İşte böyle bir zihniyet ülkemizi temsil ediyor .

aklıma hızlı joe fıkrası geldi ya neyse:)))

yahu yediler bir halt bir yalan söylediler o dönem inananlar da çıktı maalesef ve halkı galeyana getirdiler.
Ama artık şunu unutturacakları yerde hala yazıp çiziyolar. Kardeşim dünyanın en aptalca yalanı işte bi susun , unutturun bari.

Yolun ortasindaki ne acaba? Tren mi denizalti mi ,

denizaltı tabi, dış mihraklar kabataş babyleri bu denizaltıyla getirip saldırttılar sonra da hemen kaçırdılar bu yüzden olayı kimse görmedi.

oooo çok büyük işler dönüyo burada, işte bunlar hep denizaltı sen yolun ortasında durduğuna bakma.

Yolun ortasindaki ne acaba? Tren mi denizalti mi ,
Ay inanki bende ona bakiyorum 2 gundur cozemedim, uydurukdan ne yapmak istedilerde olmadi acaba.
Egemin paylastigi resimleede denizden gelenler vardi,Denizlatimi acaba??? :KK53:
Bukadarda acemi bi photoshopcuyla calisilmazki canim.

Kabataş'taki Kadın'ın Şahidi Erdoğan'mış!
Gündem - 18 Şubat 2014 15:38
gezi-olaylari-zehra-develioglu-nikah-sahidi-basbakan-erdogan-haber-haberler-692792h.jpg

Gezi olayları sırasında 80-100 erkeğin saldırısına uğradığı iddia edilen Zehra Develioğlu'nun nikah şahidinin Başbakan Erdoğan olduğu ortaya çıktı.
Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu'nun oğlu Ziya Develioğlu'nun eşi olan Zehra Develioğlu'nun nikah şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yapmış.
http://www.aktifhaber.com/kabatastaki-kadinin-sahidi-erdoganmis-936882h.htm
http://www.gazete365.com/siyasi-hab...akan-erdogan-ciftten-3-cocuk-istedi-752h.html

Kadin megerse Tayyipe vefa borcunu odemeye kalmis kendi aklinca, fantazi dunyasini da ise kataraktan..:KK53: bunca zaman kocasindan da hic bir ses cikmamasi manidar..:KK53:

X