sabredemiyrumm :(

canim nasil bir diyet yapiyorsun bilmiyorum ama oyalancak birsey bul ne bilim gezmeye git arkadaslarnla buls felan :) veya sakiz cigne en azindan agzini oyalar :) kolay gelsn ..

tatlım ben diyet yapmıyorm ama kötü yiyeceklerden uzak durmaya çalışıyorum kilomu korumam hatta zayıflamam lazım.170 boyum var ve 65 kiloyum :KK43: sevgilim zayfla deyip duruyo delircem :KK43:

bebegmm :KK70: bence gayet normalsnn .. bende cok kilolusun sannetmisdimm .. sevgiline bakma sen kilonu korumaya calis daha fazla zayiflama yeterli bence hem sevgilin seni seviyorsa bu halinlede sever :) kendinide cok zorlama zayiflicam diye budefa pskolojikmende kötü olursun ..

amabeni görsen bütün kilom kalçamda toplanık.popom gün geçtikçe büyüyo sanki :KK70: o da zayıf ya yanına yakıştırmıyo heralde.3 yıldır ilk defa dedi kilo ver biraz diye :S

hee canim bak ozaman kalca bölümüne biraz spor yap internetde kalca tarafi icn özl spor hareketleri var onlari tavsiye edeerim cünki yemek yemessen baska taraflarin zayiflar yine popon kalir öyle :KK1:

X