sabredemiyrumm :(

canim nasil bir diyet yapiyorsun bilmiyorum ama oyalancak birsey bul ne bilim gezmeye git arkadaslarnla buls felan :) veya sakiz cigne en azindan agzini oyalar :) kolay gelsn ..

tatlım ben diyet yapmıyorm ama kötü yiyeceklerden uzak durmaya çalışıyorum kilomu korumam hatta zayıflamam lazım.170 boyum var ve 65 kiloyum sevgilim zayfla deyip duruyo delircem

bebegmm bence gayet normalsnn .. bende cok kilolusun sannetmisdimm .. sevgiline bakma sen kilonu korumaya calis daha fazla zayiflama yeterli bence hem sevgilin seni seviyorsa bu halinlede sever :) kendinide cok zorlama zayiflicam diye budefa pskolojikmende kötü olursun ..

amabeni görsen bütün kilom kalçamda toplanık.popom gün geçtikçe büyüyo sanki o da zayıf ya yanına yakıştırmıyo heralde.3 yıldır ilk defa dedi kilo ver biraz diye :S

hee canim bak ozaman kalca bölümüne biraz spor yap internetde kalca tarafi icn özl spor hareketleri var onlari tavsiye edeerim cünki yemek yemessen baska taraflarin zayiflar yine popon kalir öyle

işte çalışmasam spor yapcam da gece 11 de eve giriyorm gelir gelmez uyku.ye iç yat.tabi kilo alırım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…