Sabrım kalmadı

Alittlesunshine

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
282
130
30
Merhaba arkadaşlar çok uzatmadan konuya girmek istiyorum. 4 yıllık evli bir çocuk annesiyim. Evliğimde çok fazla sorun vardı son zamanlarda azalmakla birlikte devam edenlerde var.. Ama bi tanesi var ki. Affınıza sığınarak söylüyorum. Baştan beri cinsellik sorunlu. Nişanlıyken bir sarılma için ölüp biten adam evlendik mum oldu.. İlk başlarda ben korkuyordum ama haklıydım da ön sevişme fln olmadan çok özür diliyorum ilişki istiyordu.. Hiç duygu yok vs.. Bu durym artık psikolojimi bozdu aramızda karo koca ilişkisi yok adeta.. Gelip saçımı okşamaz, bi öpmez mesela.. O kadar cahil miyim ya da saf mıyım bilmiyorum ben eksiğin temel eksiğin bu olduğunu yeni anlıyorum.. Asla kadın gibi hissedemedim ve psikolijin de bozuldu.. Hala da bu konuyu kapatıyor ben abartıyor muşum gibi davranıyor çocuğum bir yaşında hamilelikten beri 2 kere fln oldu siz düşünün.. Zayıf kadınlara fln bakıyor dikkatini çekiyor dışarıda farkediyor um ama ne olursa olsun Bi erkek bu kadar durabilir mi artık delircem

Evet ten uyumu sıfır sanırım :KK43:
Ten uyumu başka bir şey. Teniyle uyumlu başka bir kadın olsa yine kolu kıpırdamaz bu adamın. Dümdüz isteksiz.

İşe yaramiyor ama aile terapisine gitmeyi teklif edin. Reddedecek, mutsuzsanız sonu boşanma malesef. Boşanmayacaksanız razı gelip oturacaksiniz.

Benim bir tanıdığım ilk çocuğa bile zorlaya zorlaya sahip olmuştu. O kadar seyrek ilişkiye giriyorlardi. Sonra zorlaya zorlaya 2 daha yaptı. Ayağına bağladı prangaları. Ölene kadar senede 3 kere arzulanacak maksimum. Ha bire doğurarak buna razi oldu.

Merhaba arkadaşlar çok uzatmadan konuya girmek istiyorum. 4 yıllık evli bir çocuk annesiyim. Evliğimde çok fazla sorun vardı son zamanlarda azalmakla birlikte devam edenlerde var.. Ama bi tanesi var ki. Affınıza sığınarak söylüyorum. Baştan beri cinsellik sorunlu. Nişanlıyken bir sarılma için ölüp biten adam evlendik mum oldu.. İlk başlarda ben korkuyordum ama haklıydım da ön sevişme fln olmadan çok özür diliyorum ilişki istiyordu.. Hiç duygu yok vs.. Bu durym artık psikolojimi bozdu aramızda karo koca ilişkisi yok adeta.. Gelip saçımı okşamaz, bi öpmez mesela.. O kadar cahil miyim ya da saf mıyım bilmiyorum ben eksiğin temel eksiğin bu olduğunu yeni anlıyorum.. Asla kadın gibi hissedemedim ve psikolijin de bozuldu.. Hala da bu konuyu kapatıyor ben abartıyor muşum gibi davranıyor çocuğum bir yaşında hamilelikten beri 2 kere fln oldu siz düşünün.. Zayıf kadınlara fln bakıyor dikkatini çekiyor dışarıda farkediyor um ama ne olursa olsun Bi erkek bu kadar durabilir mi artık delircem
Alıp karşına konuşmayı ve karşılıklı isteklerinizi konuşabildiniz mi? Burdan başlamalısın. Baktın olmuyor? Yapacak bir şey yok gençsin yazık etme kendine :) çok önemli hayatın içinden mevzular yaşam standartına kadar etkliyor

Ten uyumu başka bir şey. Teniyle uyumlu başka bir kadın olsa yine kolu kıpırdamaz bu adamın. Dümdüz isteksiz.

İşe yaramiyor ama aile terapisine gitmeyi teklif edin. Reddedecek, mutsuzsanız sonu boşanma malesef. Boşanmayacaksanız razı gelip oturacaksiniz.

Benim bir tanıdığım ilk çocuğa bile zorlaya zorlaya sahip olmuştu. O kadar seyrek ilişkiye giriyorlardi. Sonra zorlaya zorlaya 2 daha yaptı. Ayağına bağladı prangaları. Ölene kadar senede 3 kere arzulanacak maksimum. Ha bire doğurarak buna razi oldu.
Aklıma cinsel yönelim vs geliyordu ama bebce dediğiniz gibi bunun olayı bu.. Böyle bir şey yok gibi yaşıyor yani erkeklik hiç yok gibi :KK43:

Alıp karşına konuşmayı ve karşılıklı isteklerinizi konuşabildiniz mi? Burdan başlamalısın. Baktın olmuyor? Yapacak bir şey yok gençsin yazık etme kendine :) çok önemli hayatın içinden mevzular yaşam standartına kadar etkliyor
Konuşsam da geçiştiriyor sanki böyle sorunlar hiç yokmuş gibi.. Başka yerlere çekiyor

Aklıma cinsel yönelim vs geliyordu ama bebce dediğiniz gibi bunun olayı bu.. Böyle bir şey yok gibi yaşıyor yani erkeklik hiç yok gibi :KK43:
Yönelim başka türlü ortaya çıkıyor. Burada bir üye var çok üzüldüğüm. O anlatmıştı. Evlendikten sonra 1 kere ilişki olmuş yalnızca. O ilişkide de yüzüne yastik kapattırmış, ses çıkarttırmamış, üzerini örtmüş vs. Yani kadin olduguna dair her detayı gizlemiş. Öyle ilişkiye girmiş. Üye de o ilişkide hamile kalmış. Adam etrafa karşı sözüm ona erkekligini ispat ediyor. Kimsenin bir şüphesi kalmıyor. Sonra kendi hayatini yaşıyor.
Tabi siz eşinizi daha iyi tanırsınız. Değerlendirin kendi içinizde.

ÇoK özür dileyerek soruyorum, kırmak istemem ancak aldatma gibi bir durumdan şüpheleniyor musunuz? Yani 1 senede 2 kere mümkün bir şey değil. Belki kendi kendini tatmin ediyor falan da olabilir tabi ama aynı evde bunu mutlaka yakalardınız diye düşünüyorum.

Bana göre evliliğin temeli cinsellik 1yılda 2 kere hiç ama hiç normal değil hiç üroloji te yada psikiyatri ye gittiniz mi ten uyumundan başka şeyler var gibi geliyor

Bir senede iki kere olmaz yani mümkün değil.
Adam mutlaka başka türlü tatmin ediyordur kendini ya başka biri vardır ya da kendi kendine halleşiyordur. Üzülerek yazıyorum malesef , Her halükarda bu adam size karşı isteksiz demek ki arzulamıyor sizi.
Alıp eşinizi karşınıza ciddi ciddi konuşun.
Evliliğin temeli cinselliktir, cinsellik olmazsa evlilik yürümez.

Duramaz bir erkek 2 gün duramaz. Ya elle takılıyor sizi arzulamadigi için bence bu %90 ya da kendini dışarda başkalarıyla gecelik tatmin ediyor

Aynaya bak evet evet bildiğimiz aynaya şimdi dur gözlerine bak, aynadaki karşındaki kişi dünyada eşi benzeri olmayan bir kişi, kendinden bir tane var ve bunun pahası biçilmiyor, o kadar kıymetli ve değerlisin. Bizim bildiğimiz kendimizce düşüncemiz bu yaşamımızın, bu bedenin tekrarı yok, zamanın tekrarı yok, bir daha asla bu yaşında olmayacaksın şimdi sor kendine seni özel hissettirmeyen, kendini kadın gb hissetmediği,kafanda hep neden neden diye soru işareti bırakan, tedavi olmayı düşünmeyen bir insan için bu güzellikler heba edilir mi? Şimdi en güzel zamanında bu duyguları yaşamayacaksan, ileride yaşasan ne, herşey zamanında güzel, bu güzellikleri kaçırma, eşin seni görmesini bekleme, al karşına durum bu ama sonuç memnun değilim ya değişim olacak bana hakkım olan hisleri güzellikleri vereceksin yada sen yoluna ben yoluna birde bunların hiçbirini yapmayıp için içine yiyip kendini, bedenini, ruhunu bir adamın vicdanıyla hapsedebilirsin hayat senin, o aynadaki kişi sensin iyi düşün.

Cinsellik bu denli kötü iken neden çocuk bu insanlar inanın anlamıyorum.
Evet evlat sahibi olmak çok güzel bir duygu ama cinselliğin olmadığı bir evlilik ortasına pimi çekilmiş bir bomba atmaktan başka bir şey değil.
Eninde sonunda bitecek olan bir evliliğe göz göre göre...

Sizi red mi ediyor yaklaştığınızda?? Çoğu kadın hep ilk adımı karşıdan bekliyor da o sebeple soruyorum?

X