Saç Rengi ve Saç Boyama Saç akıtma derdi

komunista

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
7
1
22
Merhaba arkadaşlar 2016 kasım gibi saçımı siyaha boyadım 2017 şubat gibi tekrar boyadım sonra sıkılıp martta saçımı kızıla boyadım onun üstüne saçımı hiç boyamadım ama kızıl akmıyor 1 sene geçti ama hala saçımın üstlerinde kızıl var hep saçım ince telli ve az 1 seneden beri çok az uzadı saçım nasıl bu boyadan kurtulabilirim bayanlar

Hiç boyamayarak, yavaş yavaş. Saç kendine gelsin. Bakım yapın. Bol bol, besleyin şaçı.

Merhaba arkadaşlar 2016 kasım gibi saçımı siyaha boyadım 2017 şubat gibi tekrar boyadım sonra sıkılıp martta saçımı kızıla boyadım onun üstüne saçımı hiç boyamadım ama kızıl akmıyor 1 sene geçti ama hala saçımın üstlerinde kızıl var hep saçım ince telli ve az 1 seneden beri çok az uzadı saçım nasıl bu boyadan kurtulabilirim bayanlar
açacaksınız istediği kadar aksın altı siyah sonuçta

Sertleştirir mi saçlarım ince telli az ve çabuk yağlanıyor bir sabun kullanmıstım sanki bi ara ama tam hatırylamadm kullandıktan sonra saçımı kazık gibi yapıp tarayamamıştım çok dökülmüştü :KK70: kafamda tüy kalcak yaknda sadece

Kızıl böyle mutlaka kalıyor kızıllık. Benimde şu an kızıl ama açtırmak istiyorum :-)

Arap sabunu boya akıtıyor diye duydum siyahı bile mükemmel şekilde akıttığını gördüm kızılı akıtır mı bilmem. İyi aklıma geldi bende deneyeceğim

Beyaz sabun akıtıyor ama yıkadıktan sonra bakım kremi boca edip 5 dk masajla yedirip ondan sonra taraman gerekiyor
En son sirkeli suyla durula

Beyaz sabun guzel akitiyorm.Cabuk uzamasini istiyorsan dax supergro kullanabilirsin saci cok cabuk uzatiyor

Kizil sactan zor giden bi boyadir bence sacin yanmicaksa actir ve uzerine kullu bi renkle boyat

Kizildan tamamen kurtulmak icin kafa a hic boya vurmadan 3-4 yil beklemen gerekiyor ve bu sure zarfinda boyali yerleri surekli kestirmen lazim. BEn de bir ara kizil kullanmistim bir yila yakin. Sonra kendi rengime donmek istedim. Sacimi kulak hizamdan küt kestirip ustune siyaha yakin bir renk yaptirdim. Basta kurtuldum sandim. Neyse koyu boya da akti kafamdan. Boyle abidik bi renk kaldi. Ama boya vurmamak adina surekli kisa kullandim sacimi uçlarından kestirerek. Dedim ayda bir uclarindan kestirirsem boyali yerler gider kendi sacim kalir geriye. Ama kizil resmem sacin icine mi isliyor napiyor? Sacim uzadikca diplerden gelen de kizil yansimali olmaya baslamisti. Tamamen kendi rengime donmem 3-4 yili aldi hic boya vurmadigim halde.

Kizildan tamamen kurtulmak icin kafa a hic boya vurmadan 3-4 yil beklemen gerekiyor ve bu sure zarfinda boyali yerleri surekli kestirmen lazim. BEn de bir ara kizil kullanmistim bir yila yakin. Sonra kendi rengime donmek istedim. Sacimi kulak hizamdan küt kestirip ustune siyaha yakin bir renk yaptirdim. Basta kurtuldum sandim. Neyse koyu boya da akti kafamdan. Boyle abidik bi renk kaldi. Ama boya vurmamak adina surekli kisa kullandim sacimi uçlarından kestirerek. Dedim ayda bir uclarindan kestirirsem boyali yerler gider kendi sacim kalir geriye. Ama kizil resmem sacin icine mi isliyor napiyor? Sacim uzadikca diplerden gelen de kizil yansimali olmaya baslamisti. Tamamen kendi rengime donmem 3-4 yili aldi hic boya vurmadigim halde.
bende 1 yıl 1 aydır boyamıyorum saçlarım çok yavaş uzar benımde kendi doğal rengim sarı gibiydi :) allahtan sarı gelıyor benımde dıbımden kestirince beğenmiyorum saçımı 2 defa kestirdim kasımdan beri ama bakalım :) arap sabunu falan dediler deneyelim bi :) bu yasadıgın talıhsız olayı paylastıgın ıcın tesekkur ederım ayrıca <3

X