Doğal Saç Bakım Kürleri Saç bakımında bira :) !!!!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

duygucuk22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
17
4
28
Arkadaşlar merhaba
Benim saçlarım tamamen doğal ve hiç boya yok ancak saçlarımı yıllardır kestirmediğim için saçlarım artık çatal çatal olmuştu ve internetten sürekli çözümler arıyordum bir çok şey denedim ama hiç birisi bira kadar güzel sonuç vermedii özellikle saç derisinde ki kalıntı,yağ tabakasını arındırıcı özelliği çok fazla..İlk başta tereddütte kaldım ama sonra denemeye karar verdim Sonuç gerçekten mükemmel oldu !!!! Ama şimdiden söyleyeyim tabii araştırmak kuaförlere danışmak isteyebilirsiniz çünkü saç derinize iyi gelmeyedebilir ben sadece kendi tecrübemi paylaşıyorum...Şayet yapmak isterseniz anlatayım..(Bu arada saçlarımın 1 hafta önce kırıklarını aldırdım nihayet :))) )
MALZEMELER
Bir bardak bira
İsterseniz birazda su karıştırabiliriz

Birayı bir bardağa boşalttıktan sonra bir saat açıkta bekletiyoruz ki asitinden kurtulalım bu arada bardağa yüksekten dökerseniz iyice köpürür hemen köpüğü alırsınız bu çok önemli asitini almamız gerekiyor sonrasında bean marie(ben mari) usülü ısıtıyoruz ılık kalıcak kaynar olmasın.Daha sonra bunu saçlarımızın diplerine özellikle iyice yediriyoruz fısfıslı birşeyin içine koyarsanız dahada güzel saça püskürür.Saçınızın heryerine bol bol yedirin ben ne kadar bekletebilirsem bekletiyorum 2 saate yakın.
Sonrasında iyice şampuanlayarak yıkıyoruz ve saç derimiz yağdan ve kirden arınmış bir vaziyet alıyor parlamasıda cabası
KIZLAR BEN KENDİ DENEYİMİMİ ANLATTIM UYGULAMAK SİZE KALMIŞ BU ZAMANA KADAR 3 KERE UYGULADIM VE MEMNUNUM( ekte saçlarımın fotoğrafı var)

Eklentiler

• 1383332_10203829008796435_7615728914773768205_n.jpg
    1383332_10203829008796435_7615728914773768205_n.jpg
    149,6 KB · Görüntüleme: 160
sanırım sac kokunu kirden arındırınca tıkanıklık acılır ve daha hızlı uzamasınıda saglar degilmi biranın diger faydası bobrek tası dusurmek oldugundan sac konusuda bana imkansız gelmedi acıkcası ben denerim kesin:)

X