Saç boyama evde

Asyam17

💮🌸🌸
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
1.283
960
26
Saçlarım kahve tonlarında açık kahve
Ben normal boya alıp küllü sarı ,koyu sarı ,bal köpüğü, ya da açık küllü kumrala boyasam aynı renk olurmu
Örneğin paletin boyasını alıp evde direk sürcem açıcı kullanmadan. Tecrübeli değilim hiç o kutu boyaların içinde oluyormu açıcı direk boyayınca saç rengini elde edebilirmiyim
Çok tecrübesizim bu konuda

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.269
967
Açıcı ile açman lazım bu şekil kutu boyalardan açaksan iki kere bile açıcı kullanabilirsin. Saçlarındaki pigmentler önemli çünkü.
Açıxı alırken kaç ton ve ne renk yazdığına dikkat etmelisin.
Açıcıdan sonra çok açık küllü kumrala boyaman karamelimsi saç tonu elde etmeni sağlayabilir üzerine 7.1 vurduğunda ve taradığında çok bekletmeden ise istediğin bal rengini elde edebilirsin.
Ama açıcı sürmelisin yaparım dersen .
Yapamam dersen kuaföre gitmende yarar var :super:

gokkusaginadusenbukalemun

Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir. 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
1.032
1.259
Açıcı kullanmadan bir kaç boyama ile karamel rengini tutturursun. Küllü bir renk için platin sarısı olacak şekilde açtırman Lazım. O da saçlarını bayağı yakar.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :54 Kg. Şimdiki Kilom :49 Kg.

Asyam17

💮🌸🌸
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
1.283
960
26
Açıcı ile açman lazım bu şekil kutu boyalardan açaksan iki kere bile açıcı kullanabilirsin. Saçlarındaki pigmentler önemli çünkü.
Açıcıdan sonra çok açık küllü kumrala boyaman karamelimsi saç tonu elde etmeni sağlayabilir üzerine 7.1 vurduğunda ve taradığında çok bekletmeden ise istediğin bal rengini elde edebilirsin.

Tam o rengi elde etmek istemiyorum aslında ama saçımın rengi açık olsun istiyorum. Evde koyu sarıya boyasam gene renk olarak açık olur mu sizce

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.269
967
Tam o rengi elde etmek istemiyorum aslında ama saçımın rengi açık olsun istiyorum. Evde koyu sarıya boyasam gene renk olarak açık olur mu sizce
Olmaz zeminin açık değilki olaun boşyna vurursun boyayı

Minimous92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
16
1
28
Saçlarım kahve tonlarında açık kahve
Ben normal boya alıp küllü sarı ,koyu sarı ,bal köpüğü, ya da açık küllü kumrala boyasam aynı renk olurmu
Örneğin paletin boyasını alıp evde direk sürcem açıcı kullanmadan. Tecrübeli değilim hiç o kutu boyaların içinde oluyormu açıcı direk boyayınca saç rengini elde edebilirmiyim
Çok tecrübesizim bu konuda
Koyu saçların açıcı yapmadan daha açık bir renge boyarsan açılmaz mümkün değil saçın boş yere yıpranır sadece

hanzade3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
16
10
31
Saçımı hiç evde boyamayanlardanım.Cesaret meselesi bence geri dönüşü zor çünkü bu korona çok etkiledi