Saç Rengi ve Saç Boyama Sac boyama kabusu :(( yardımm ve kuaför onerisi

Zorbuisler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
890
1.619
31
Kızlar saçımı orta derece kumral benim. Siyaha boyamıstım zamanla diplerim acık renk gelince napsam diye dusundum ve loreal ombre ile rengi biraz olsun açılır derken sac diplerim tam bir çingene sarısı ortalar siyah uçlar turuncu oldu kabus bi haldeyim 5.0 kahve boya ile dipleri boyadım ancak bu kadar oldu fotograf ekleyemedim hata veriyor yeniden denerim. Lutfen yardımcı olun Ankara sentepede ya da yenimahallede kuaför öneriniz var mı nasıl kurtulabilirim :KK43:((

geçen gün bir bayan yenimahallede çook güzel bir kuaför var diye öneri yapmıştı özellikle yanılmıyorsam banu kuafördü adı

bende geçen gün gördüm ama tarihine bakmadım şimdi emin olamadım sizi de yanıltmayım boşuna :KK43:

Bahçeşehir'de 3A kuaför var harikalar yaratıyorlar ya ombre kesim boya fön herşey kaliteli çalışanlarıda uzman saç konusunda süper bi ortam hem sıkılmıyorum hem hizmet süper davranışlar herşey mükemmel tek kelime ile birçok ünlüde o kuaförde saçını yaptırıyor hatta il dışından gelene şahit oldum :) Şiddetle tavsiye ederim..

Bahçeşehir'de 3A kuaför var harikalar yaratıyorlar ya ombre kesim boya fön herşey kaliteli çalışanlarıda uzman saç konusunda süper bi ortam hem sıkılmıyorum hem hizmet süper davranışlar herşey mükemmel tek kelime ile birçok ünlüde o kuaförde saçını yaptırıyor hatta il dışından gelene şahit oldum :) Şiddetle tavsiye ederim..
bu reklam yapıyor bellıkı sahte profıl dıkkate almayın

Arkadaşlar biz bayanlar için saçlar ne kadar önemli ben kendimden biliyorum. Aylarca yıllarca uzatır bakım yaptırırız. sonra nerde güzel saç boyası yaparız diye araştırmaya başlarız . Ben yaptığım araştırma sonucunda Mustafa PEHLİVAN diye birinden bahsediliyordu. Araştırdım uzun süre hesabını takip ettim ve tamam dedim istediğim kuaför bu kişi. randevü alıp gittim. Paylaşımlarında salon çok şık bir yer duruyor. Bulunduğu yer ise çok kötüydü neyse dedim, biraz beklerken gelen gidenlerin profiline baktım yapılan işlemleri izleme fırsatım oldu . içime şüphe girdi ama dedim neyse zor bi işlem değil yapabilirler . Arkadaşlar kısaca sizi dinlemiyorlar ve ortaya saçma, çok ucuz, acemi işi bir saç çıkıyor MUSTAFA PEHLİVAN, Hair Styles , haırdresser and colorıst ,hair coloring&Extesion 05334285785 ...NOKTA hair... arkadaşlar bu adam dolandırıcı . paylaştığı insatgram fotografları kendine ait değil. kendi yaptıkları REZALETTT . milleti bu resimlerle kandırıyor. zaten yeri çok kötü. beceriksiz bir ekip var. ailece işletiyorlar bu salonu ve milletin saçları hep yanıyor. BEN YANDIM SİZ YANMAYIIIIIIINNN

X