Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyama,Saç Açma,Saç Rengi Değiştirme,Renk Katalogları,Sorularınız ve Cevapları

teşekkürler tatlımmmm :21: ben bi deniyim o zaman yaz sonunda felan

ben bakır kahve yazdım da sonuçlarda bu çıktı. bakır kahve daha mı koyu olur?? hangisi daha iyi olur ben bunu çok beğendim de acaba bende nasıl durur bilemedim

Son düzenleme:
dibi 7 cm kadar gelmiş sacımı boyayacağım arkadaşlar nasıl boyamalıyım en son mu dipleri boyamam lazım yoksa ilk başta mı

Eki Görüntüle 1146283 kızlar daha önceden boyamış olduğum siyah saça nevacolour açık kahve boyadım biraz siyahlık gitsin die ama dipler tuttu uçlar koyu :2::2: .. daha önce hiç kuaförde boyatmadım saçımı . Şimdi gitmeyi düşünüyorum kahve tonlarından bir renk istiyorum ama dipler farklı uçlar farklı kuaför bu renk farklılığını ortadan kaldırabilicek mi ? daha önce hiç boyatmadım kuaförde boyatanlar bilgilindrrsenz sevinirm kızlar bide fiyat ne kadar olur ?:KK1::KK1:

evdede halledebilirsin cnm..bende aynı durumdan muzdariptim..kuaförler malesef oryalsiz iş yapmaz olmuşlar..siyah olan yerleri yıpratabilirler

Mrb bişey sormak öğrenmek istiyorum önemli benim için FLORANSA 8.34 Loreal den kalkmış diye biliyorum ama kozmetikçilerde gören varsa lütfen söyleyebilirmi birde 8.34 FLORANSA MAJİRELde var mı bilen söylesin lütfen şuan dışarı çıkmaya uygun değilim o yüzden öğrenmek istiyorum

meraba arkadaslar ben dun uye oldum siteye ilgimi çekti.avustralyada yasiyorm.burda bi cok kuafore gittim hangi fotoyu gostersem istedgm rengi bi türlü tutturamadim 2yildir platin sarisina yakin bsydim.en son 2 aydr kullu orta kumral istiyorum. bitane kuaför yapti.ama kafin diplerime surmemiski boyayi yikandiktan snra diplerm daha koyuydu uclarindan neyse dedm 1 ay gecti diplerim geldi kendim yapayim dedim. live in 7.1 ini aldim evde arkadasima yaptirdim.dipleri koyu kaldi uclari cok gzl.ben tek renk istiyorum saclarima ama saçlarımı acmakta istemiyorum. 2yildr hic uzamio sacim acicilardan lutfen yardmci olursanz cok sevinirim hangi boyayi tavsiye edersiniz.hangisi tam tutar diplerime? meduim ash blonde istiorm.orta küllü sari?
sevgiler

sizin gorusunuze ihtiyacim var lutfen yardim edersenkz cok sevinirim.2yildir platin sarisi kullaniorm.son 2 aydrda orta kullu sari (meduim ash blonde) deniyorum . kuaföre yaptirdim ne yazikki diplerimdeki kendi sacim daha koyu cikti uclari harikaydi.snra gecen ay kendim yapayim dedim live dan 7.1 aldim.sonuc yine dipler kahve uclari küllü.bana bir renk onerin tek renk olsun sacim bunalıma girdm.avustralyada yasiyorum.sizin baya bi bilgili oldugunuzu gördüm.acici kullanmadan nsl istedgm rengi alabilirim diplerime???
saygilar sevgiler

Kızlar saçlarım şu anda bu renk $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402615163.315111.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402615186.643054.jpg

Istediğim renk ise bu $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402615209.831102.jpg

Önceki saçlarımda açık renkteydi ve kuaföre bi ton para bayılmama rağmen istediğim saçı geçtim cok alakasız bi renk çıktı ortaya bildigin röfle yapıp sepetledi beni :KK70: açık küllü sarıyla cila atmıştı sacıma ama bence bu rengi küllü renklerle alakası yok sizce hangi renk boyayla boyamalıyım saçımı ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar saçlarım şu anda bu renk Eki Görüntüle 1155278 Eki Görüntüle 1155279

Istediğim renk ise bu Eki Görüntüle 1155280

Önceki saçlarımda açık renkteydi ve kuaföre bi ton para bayılmama rağmen istediğim saçı geçtim cok alakasız bi renk çıktı ortaya bildigin röfle yapıp sepetledi beni :KK70: açık küllü sarıyla cila atmıştı sacıma ama bence bu rengi küllü renklerle alakası yok sizce hangi renk boyayla boyamalıyım saçımı ??

Canım Loreal Excellence 9.1 küllü sarı dene :))

Evet canım 9.1 ile 10.1 i karıştırıcam umarım istediğim renk olur ki artık olmazsa koyu renge boyayıp sarı saç maceramı rafa kaldırmayı düşünüyorum

Olur ama heralde canım eğer olmazsa da koyu yapma çikolata kahve yada koyu sarı bakır yap koyudan sıkılıyo insan bi süre sonra

Olur ama heralde canım eğer olmazsa da koyu yapma çikolata kahve yada koyu sarı bakır yap koyudan sıkılıyo insan bi süre sonra

Vallahi canım artık sac diplerim kabuk kabuk soyulmaya başladı hanı en koyuya boyayıp bır daha hiç boyamamayı düşünüyorum 😊olmazsa tabi

Vallahi canım artık sac diplerim kabuk kabuk soyulmaya başladı hanı en koyuya boyayıp bır daha hiç boyamamayı düşünüyorum 😊olmazsa tabi

Ben yaptıştım koyu sonradan içim karardı kendime baktıkça :KK9: olur inşallah

Kizlarrr lutfen yardim edin cikolata kahve istyrm dugun var dort gun snraaa ne yapmam gerekkkkk

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X