Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyama,Saç Açma,Saç Rengi Değiştirme,Renk Katalogları,Sorularınız ve Cevapları

Yurtdisindayim küllü kumral aliyorum birde en soguk yani cooler olanini ama yine kizillik var sacimda bir turlu acik küllü kumral yapamadim tr deki boyalar daha guzel arkadaslar. Acaaba koyu bir renkle acik bir renk alip mi karistirmam lazim

Eklentiler

• 20140830_131947.jpg
    20140830_131947.jpg
    547,5 KB · Görüntüleme: 570
  • IMG_20140831_113036.jpg
    IMG_20140831_113036.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 444
arkadaslar acıl yardım edersenız cok sevınırım cok kötü bi durumdayım dün saclarımı boyattım krepe balyaj attırıdm ama okadar kötu yaptı kı kotu yapmayı bırak saçlarım yandı uçları tiftik tiftik oldu resmen saclarımı kestırmek istemiyorum bu renkle dolasmak hıc istemiyorum. koyulastırırsan gri yada yeşil olur dediler ayın 8 inde okula gıdecem ve kımsenın benı böyle görmesini istemiyorum sizce ne yapmalıyım bu saçı 3-4 gün sonra tekrar boyasam saclarım tamamen gider mi ? saçlarımı ve size göndereyim bi yorum yaparsanız sevınırım arkadaslar ..

Eklentiler

• 10622005_570961176343096_1534175912_n.jpg
    10622005_570961176343096_1534175912_n.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 359
sıyah saclarımdan sıkıldım (doğal rengı koyu sıyah) platın sarıya cevırmeye kararlıyım 2 gunde 3 ıslem uyguladım sırasıyla;
koleston yogun renk acıcı :kolestn 8,0 acık kumral bugunde palette 10.1 acık kullu sarı ama cok kotu bı renk oldu saclarım platın sarıya nasıl cevırebılırım hangı marka hangı numara.

saclarımın suankı halı

Kızlar eleanor calder'ın saç rengi koleston kumralla mı yoksa loreal kumralla mı olur? hangi marka bu renge daha yakın sonuç çıkarır??

Eklentiler

• Eleanor-xx-eleanor-calder-31009469-500-375.jpg
    Eleanor-xx-eleanor-calder-31009469-500-375.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 326
  • el2.png
    el2.png
    659,6 KB · Görüntüleme: 416
tüp boya - oksidan oranı hakkında bir sorum var.

1 ltlik oksidan var elimde... 2 tüp boya ( 60ml lik) için ne kadar oksidan eklemem gerekir?

bir de oksidan 1-1,5 ay önce geçmişti elime ve kargo kutusundan şişeden bir miktarı sızmış olarak çıktı. bir kere boyama yaptım bir sorun yok. kapağı kapalı duruyor hala kullanabilir miyim?

kızlar bir sorum olacak...benim saçlarım şu anda bioblas'ın kum sarısı rengi bayadır bu rengi kullnaıyorum seviyorum da..ancak ufak değişiklik yapmak istiyorum aralarına koyu renk balyaj attırmak gibi...yani sorum saçın renginden koyu balyaj attırılır mı daha koyu sarı tonları falan mesela uçlarına falan ne dersiniz?

benim sacim bu uclarini kestim baya kemik hizasinda burda lorel ombre yaptim simdi sacimi boyatmak istiyorum cok bronzlastim ve koyu bir renk istiyorum tek renk olsun. sacimda yaniklar var hangi boya sacimi daha da yakmaz ve hangi renk yapabilirim tavsiyelere acigim

Eklentiler

• dcfgh.jpg
    dcfgh.jpg
    310,3 KB · Görüntüleme: 318
bilgisi olan varsa tavsiyede bulunursa çok sevinirim. fotoğraftaki gibi bir saç rengini nasıl elde edebilirim uçlardaki tonu (ombre) yakalayabiliyorum ama üstteki tonu tam olarak bir türlü tutturamıyorum.
ombre.jpg

Eklentiler

• KZL-SA~1.JPG
    KZL-SA~1.JPG
    49,2 KB · Görüntüleme: 1.020
arkadaslar acıl yardım edersenız cok sevınırım cok kötü bi durumdayım dün saclarımı boyattım krepe balyaj attırıdm ama okadar kötu yaptı kı kotu yapmayı bırak saçlarım yandı uçları tiftik tiftik oldu resmen saclarımı kestırmek istemiyorum bu renkle dolasmak hıc istemiyorum. koyulastırırsan gri yada yeşil olur dediler ayın 8 inde okula gıdecem ve kımsenın benı böyle görmesini istemiyorum sizce ne yapmalıyım bu saçı 3-4 gün sonra tekrar boyasam saclarım tamamen gider mi ? saçlarımı ve size göndereyim bi yorum yaparsanız sevınırım arkadaslar ..

saçlarımı senelerdir 9.11 koleston perfect+0.22 igora mix mavi+9luk açıcı ile boyarken artık renk renk olmuştu ve saglıksızlaşmıştı,istedigim küllülügü de bir kaç yıkamadan sonra kaybediyordum,davines 7.01+6lik açıcı ile pigmentasyon işlemiyle küllü kumrala çevirdim ancak saçım küllü degil de kızıl kahve ve istedigimden cok fazla koyu bir renk oldu..şimdi sorum şu ki bu boya alt kısımlar 9.11 oldugu için akacak besbelli aktıktan sonra 8.11 e geçsem boya tutar mı yoksa rengarenk mi olur 7.11 yine bana cok koyu gelcek gibi geliyor bilgisi olan varsa yardım ederseniz çook sevinirim teşekkürlerrr

bilgisi olan varsa tavsiyede bulunursa çok sevinirim. fotoğraftaki gibi bir saç rengini nasıl elde edebilirim uçlardaki tonu (ombre) yakalayabiliyorum ama üstteki tonu tam olarak bir türlü tutturamıyorum.
Eki Görüntüle 1247359
üstteki ton 8 numarayla metalik bakır karıştırınca (metalik bakır çok az koyuyordum) elde etmiştim, birebir aynısını kullandım, ama çabuk akıyor. peki sen uç rengi nasıl yapıyorsun sadece açıcı mı kullanıyorsn

bence uçlarından kestirip koyu bi renkte kal bi süre (kuaför değilim tecrbe diyelim:)
birde bakım yap

saçlarımı senelerdir 9.11 koleston perfect+0.22 igora mix mavi+9luk açıcı ile boyarken artık renk renk olmuştu ve saglıksızlaşmıştı,istedigim küllülügü de bir kaç yıkamadan sonra kaybediyordum,davines 7.01+6lik açıcı ile pigmentasyon işlemiyle küllü kumrala çevirdim ancak saçım küllü degil de kızıl kahve ve istedigimden cok fazla koyu bir renk oldu..şimdi sorum şu ki bu boya alt kısımlar 9.11 oldugu için akacak besbelli aktıktan sonra 8.11 e geçsem boya tutar mı yoksa rengarenk mi olur 7.11 yine bana cok koyu gelcek gibi geliyor bilgisi olan varsa yardım ederseniz çook sevinirim teşekkürlerrr
bence uçlarından kestirip koyu bi renkte kal bi süre (kuaför değilim tecrbe diyelim:)
birde bakım yap

üstteki ton 8 numarayla metalik bakır karıştırınca (metalik bakır çok az koyuyordum) elde etmiştim, birebir aynısını kullandım, ama çabuk akıyor. peki sen uç rengi nasıl yapıyorsun sadece açıcı mı kullanıyorsn

evet açıcıyla krepe balyaj yaparak tutturuyorum rengi. açıcı olarak da Palette Ultra Yoğun Renk Açıcıyı kullanıyorum. metalik bakırı hangi markada bulabilirim ki? kuaför malzemesi satan yerlerden alıyorum boyalarımı ama hiç dikkatimi çekmedi.

birde bakım yap
merhaba cevabın için teşekkürler öncelikle ama benim sordugum şey 7.01 koyu geldi 8.11e geçsem turunculugu gider mi ve tutar mı şeklindeydi :KK64:bununla ilgili tecrübesi olan varsa paylaşırsa cok sevinirim

merhaba cevabın için teşekkürler öncelikle ama benim sordugum şey 7.01 koyu geldi 8.11e geçsem turunculugu gider mi ve tutar mı şeklindeydi :KK64:bununla ilgili tecrübesi olan varsa paylaşırsa cok sevinirim
çok pardon ya "gülsah033" e cevap yadım sanıyordum yanlışlıkla sizin yazınıza cvp yazmışım özür:KK43:

bugün palette 10-0 renk açıcı aldım. saçımın bir tutamında uyguladım sonuç harika. saçlarım kestane gibiydi, çok tatlı bi kumral oldu. şimdi tüm saçıma uyguladım beklemedeyim :)

X