Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

konu da açtım saçla ilgili ne kadar topik varsa derdimi anlattım resimde ekledim ama hala bi yorum yok:KK14: bu saç renginden kurtulmam lazım yarın boyatacam çünkü ne olur yardım edin kızlar :KK43:Eki Görüntüle 371778 Eki Görüntüle 371780 $Fotoğraf1148.jpg

banada yardım edin yaaa.. saçım cok turunculastı :S kurtulmam lazım. tatlı bi sarı istiyorum ama bildiğin turuncu olduu :KK43:((

$419199_10150624494234043_610109042_8851357_1421623850_n.jpg su an saçımın rengi bu. napsam netsem bilemedimm. küllü mango yardımına itiyacımm varrrr :KK43:( dısarı cıkmak istemiyorum saçım yüzünden offf:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

banada yardım edin yaaa.. saçım cok turunculastı :S kurtulmam lazım. tatlı bi sarı istiyorum ama bildiğin turuncu olduu :KK43:((
bende seninle aynı dertten muzdariptim canım konu açtım saçla ilili ne kadar topik varsa derdimi anlattım ama yok kimse yardımcı olmuyor :KK14: bende 2 gün önce kuaföre gidip saçlarımı boyadım koyu kumrala turunculuğunu alsın die de küllülük kattıki rengi kırsın renk kırıldı ve çok güzel oldu şimdi saçlarımdan çok memnunum birdaha asla boyatmayacam doğal haline gelsin istiyorum...sende sarı istiyorsun nasıl olur bilmiyorum ama küllü renkler turunculuğu alıyo dedi kuaförüm sende açık küllü kumral deneyebilirsin

bende seninle aynı dertten muzdariptim canım konu açtım saçla ilili ne kadar topik varsa derdimi anlattım ama yok kimse yardımcı olmuyor :KK14: bende 2 gün önce kuaföre gidip saçlarımı boyadım koyu kumrala turunculuğunu alsın die de küllülük kattıki rengi kırsın renk kırıldı ve çok güzel oldu şimdi saçlarımdan çok memnunum birdaha asla boyatmayacam doğal haline gelsin istiyorum...sende sarı istiyorsun nasıl olur bilmiyorum ama küllü renkler turunculuğu alıyo dedi kuaförüm sende açık küllü kumral deneyebilirsin

saol canım yaa. napcam bilmiyorum. sarı istiyorum koyu saç rengi beni esmer gbi gösteriyo. arada almış bi ten rengim var. bikaç gün daha beklicem olmazsa küllü sarı falan alıp boyucam . yada kuaföremi gitsemm yaaa :sss

saol canım yaa. napcam bilmiyorum. sarı istiyorum koyu saç rengi beni esmer gbi gösteriyo. arada almış bi ten rengim var. bikaç gün daha beklicem olmazsa küllü sarı falan alıp boyucam . yada kuaföremi gitsemm yaaa :sss

Küllü sarı değil de küllü kumral al boya koleston ben boyuorum bal köpüğüyle sarı arası bir şey her gören soruyor saç rengimi :)

Küllü sarı değil de küllü kumral al boya koleston ben boyuorum bal köpüğüyle sarı arası bir şey her gören soruyor saç rengimi :)

aol canımmm önerini göz önüde bulundurcamm.. nasıl olsa saçlarımı sarıya boyatcam diye sarı çıt çıt almıstım. o yüzden sarı istiyorum. aslında sarıdan çok turunculuklar biraz kapansada razıyımmmm.. offff çoookk kararsızımmmm:KK30::KK30:

küllü sarı turunculuğu almaz gibi canım ya.. ama küllü kumral iyi kapattı benim turunculukları hatta yoklar artık :KK1: benim tenim buğday rengi o yüzden koyu renklerde yakışıyo hatta açıklardan daha güzel.. bence bildiğin bi kuaför varsa orda boyat canım çünkü evde boyanan küllü renkler yeşil renk yapabiliyo saçta işini şansa bırakma derim ben canım ama yinede karar senin tabi

merhabalar saçlarımı 2 gün önce kahveye boyadım siyah oldu malum koleston :KK43: küllü kahve istiyorum ama boya da yeni üzerine boyasam olur mu acaba zaten esmerim siyah beni çok sert gösterdi. beklemem mi gerekiyo acaba bi süre saçım zarar görmesin diye bilemedim. lütfen yardımcı olun bu şekilde de beklemek istemiyorum aslında.

küllü sarı turunculuğu almaz gibi canım ya.. ama küllü kumral iyi kapattı benim turunculukları hatta yoklar artık :KK1: benim tenim buğday rengi o yüzden koyu renklerde yakışıyo hatta açıklardan daha güzel.. bence bildiğin bi kuaför varsa orda boyat canım çünkü evde boyanan küllü renkler yeşil renk yapabiliyo saçta işini şansa bırakma derim ben canım ama yinede karar senin tabi

haklısın.. son care kuaföre gitmek canım çokk korkuyorum yancak diye kuaförde

haklısın.. son care kuaföre gitmek canım çokk korkuyorum yancak diye kuaförde

saçlarını açmayacakları için yanmaz canım merak etme kuaför açılması lazım dese bile sakın olaki açtırma benim saçımda da turunculuk çok yoğundu ama yine de açtırma olmadan koyu küllü kumral yaptı.. ama sen bana koyu renkler yakışmıyo diyosun o yüzden açık küllü kumral dene derim ben canım inşallah saçların bi zarar görmeden kurtulursun tatlım

merhabalar saçlarımı 2 gün önce kahveye boyadım siyah oldu malum koleston :KK43: küllü kahve istiyorum ama boya da yeni üzerine boyasam olur mu acaba zaten esmerim siyah beni çok sert gösterdi. beklemem mi gerekiyo acaba bi süre saçım zarar görmesin diye bilemedim. lütfen yardımcı olun bu şekilde de beklemek istemiyorum aslında.

saçlarını en az 15 gün dinlendirmen lazım canım yoksa saçların çok zarar görür.. ayrıca beyaz sabunla yıka boyayı çok güzel akıtıyo o boya iyice bi aksın sonra boyatırsın tatlım ayrıca zeytinyağıyla da bakım uygulayabilirsin yada badem yağıyla hem yıpranmamış olur

saçlarını açmayacakları için yanmaz canım merak etme kuaför açılması lazım dese bile sakın olaki açtırma benim saçımda da turunculuk çok yoğundu ama yine de açtırma olmadan koyu küllü kumral yaptı.. ama sen bana koyu renkler yakışmıyo diyosun o yüzden açık küllü kumral dene derim ben canım inşallah saçların bi zarar görmeden kurtulursun tatlım

sağol canım benimde tek istediğim bu yaaa :KK49:

sacımı 1 saat kadar önce palette 10.5 dore sarıya boyadım ama açık kumral oldu.. saçı ewde sarı yapmanın hiç mi bi yolu yok yaa :S:S:S:s

aslında sarı konusunda emin değilim yakışırmı die tenim beyaz ama her açık tenliyede yakışıo die bişi yok o yüzden korkuyorum aslında ama ne kadar kararsızda olsam istiyorum işte:KK43::KK43::-):-)

kızlar çoook önemli bi sorum var boya almaya gidicem
Şimdi saçlarım hafif kızıl benim.Ondan önce siyahtı aldığım boyanın içindekilerle boyuyorum ama extra bi açıcı lazım mı kızıl olması için?
yani mesela sarı boya alıyoruz saçımızın sarı olması için açmamız şart kızıl için de aynısı geçerlimi?

kızlar merhaba

size bir soru benim ten rengim hafif koyu buğday gözlerim açık kahve saçlarımda şuanda kumral ve ben röfle yaptırmak istiyorumm ama çok kararsızımm bana yakışırmı bilemedimm ..yani daha önceden yaptırmıştım iki kere kuaförler beceremedi bi tanesi turuncu sarı gibi yaptı ,ötekide yeşilimsi bi renk yapmıştı ..aslında düzgün bi sarı yapsalar yakışacak gibiydii ..şimdi kaliteli bi kuaföre gidip yaptırmak istiyorum gidenler asla pişman olmazsın dediler ama yazdıklarımdanda anlıcağınız gibi çoooooook kararsızımm sizce röflle yakışırmı ?? ne renk bi sarı attırmalıyım eğer yakışır dersenizz ama acill cevap verirseniz sevinirim çünkü bu hafta gidip yaptırmak istiyorumm ..

röfle yaptırdınız mı bilemiyorum ama sorunuza cvp yazmak istedim
bende buğday tenliyim röfleyi kendime yakıştırıyorum ama tonlarının koyu olması lazım
denemelerimden şunu yazabilirimki küllü tonlarda yapılan röfleler yeşilimsi grimsi gibi oluyor:KK43:

birde ben sürekli gittiğim kuaföre sırasıyla sayıyorum diplerde ve aralarda kızılımsılık olmasın,doğal ve koyu bir sarı olsun vs...
memnun ayrılıyorum tabi yıkandıkça daha güzel bir tona dönüşüyor saç
bu aralar saçlarımı kendim boyayıp mahvettim ama en kısa zamanda kuaför yolunu tutup röfle yaptırıcam resmi eklerim eğer yaptırmadıysanız fikir olmuş olur

sarı rengin tonları çok önemlidir evdede bu baya zor olur sarı konusunda kuaföre danışın evde ne olcağı belli ollmaz renginizin kahve saç kullananlar siyah kullananlar evde geyet iyi renk elde ediyolar ama sarı boyalar evde boyanınca ya yeşil yada turuncu oluyor:KK19::KK19::KK19:

X