Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

kizlar benim sacim dogalinda kullu kumral 6 yada 7 tonunda tam emin degilim ben 2 sene once krepeli balyaj attirmistim balyajdan skldim cunku kuafor bi hata yapmisti ve bi yerinde sacima boya surmek zorunda kaldi oda akinca turuncumsu oldu bende kendi sacimda tiurunculuktan nefret ederm dedim koyu renge boyarsam bidaha acamam once bi acik renk deniyim olmassa eski rengine donerim dedm baya arastrdim ve loreal 8.1 le neva color 8.1 i karistrp(cunku neva daha iyi acmisti sacimi denemistimbi tutamda) icinede bi damla mavi renk boya kattim (bildiginiz masmavii lacivert bi renk boya:)) saclarim gercekten mukemmel oldu yolda soranlar bile oldu nerde yaptrdigimi cagla sikelin sac rengi gibi oldu ayni ama ben cok skldm eski dogal halime donmek istiyorum dip boya yapmak cok skci zaten ilerde beyazlarm ciknca ugrascam simdi ugrasmiyim diyorum..bide takintiliyim azcik ciksa boyamam gerek hemen.simdi ben boyle dusunerek gittim 2 kutu loreal 6.1 aldim icine yine mavi kattim cunku mavi turuncu karsitymis oyle yaziyodu yesillenme oluyo ama cabuk gdiyo ve ben turuncudansa yesili tercih ediyorum.saclarim yine acik rengi hatta nerdeyse eski rengine yakin tam tek renk oldu dibi az daha otrdu sadece uclarda balyaj oldugundan onlar aciliyo tamamda tum sacim neden acildi..bide sanki kestane gibi ama cok cok acik yani kizilimsi bi renk oldu sacim yine 8 tonlarinda ben nasil eski rengim olucam?sacim hazal kayanin rengiydi tam olarak belki cok az acik olablir ama ben hazal kayanin rengine raziyim..bide 3 ay sonra dugunum war artik duzelmeli sacim.kuafore git demeyin inanin hic birine guvenmiyorum..benm sacima senin sacin 3 tonlarinda diyen bile oldu los isikta bakip ilk basta istedgim renk icin acici kullancam diyen oldu ben hic acici olmadan actim sacimi ve gercekten mukemmel olmustu ama kuaforler daha farkli bakiyo olaya ben guvenmiyorum tedrgin oluyorum kenidm yapicam sacimi yanii ama bana nolur yardim edinnnn:)reesim eklicektm ama mesaj sayim yetersiz ekleyemedm suanki halini sacimin

kızlar saçımı hollywood sarısına boyadım lorealin ama tutmadı tabiki çünkü altın karameldi saçım diplerdende 4 parmak kalınlığında kendi saçım çıkmıştı koyu kestane şimdi yıkadıkça hürremin rengi gibi oluyo ben şimdi ne renk boyıycam napıcam isatediğim gibi sarı olması için yardımcı olursanız çok sevinirim boya işinden hiç anlamıyorum pek resimde koyayım....

Eklentiler

• $Görüntü097.jpg
    $Görüntü097.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 68
  • $ashley-olsen-400x400-4952[1].jpg
    $ashley-olsen-400x400-4952[1].jpg
    69 KB · Görüntüleme: 60
  • $sinem-kobal2[1].jpg
    $sinem-kobal2[1].jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 63
  • $9391_eve-dusen-yildirim-11-bolum-foto-galeri_676937[1].jpg
    $9391_eve-dusen-yildirim-11-bolum-foto-galeri_676937[1].jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
cnm senın sac renqın acık suan zaten kuaforde ısdedıqın renqe anında cevırırler bende resımlerdekı qıbı ısdıyorum ama benım sacımda sıyah boya var bu ay yapdırcam sarı 200 tl dedı kuaforum :KK16: ama yapdırcam hevesımı alcam beyaz tenlıyım sarı yakısacaqını dusunuyorum :KK16: senın sac renqını acmaları ıcın tek ıslem yetecekdır buda sana en fazla 80 tlye maal olur

cnm senın sac renqın acık suan zaten kuaforde ısdedıqın renqe anında cevırırler bende resımlerdekı qıbı ısdıyorum ama benım sacımda sıyah boya var bu ay yapdırcam sarı 200 tl dedı kuaforum :KK16: ama yapdırcam hevesımı alcam beyaz tenlıyım sarı yakısacaqını dusunuyorum :KK16: senın sac renqını acmaları ıcın tek ıslem yetecekdır buda sana en fazla 80 tlye maal olur

saçımın rengi açıldı evde boyamak istiyodum aslında ama istediğim tonlarda tutmaz heralde kuaförler açıcı çok kullanıyolar daha önce röfle yaptırmıştım saçım çok yıprandı yandı korkuyorum şimdi kuaförde boyatmayı benimde hevesim var sarı saçta daha önce röfle yaptırmıştım yakışmıştı şimdi bu tonlarda istiyorum bende beyaz tenliyim beyaz tenlilere çok yakışıyo sarı saç bide yazın çok hoş duruyo iç açıcı

Son düzenleme:
kız bende hamıleyım deqısıklık ısdıyorum yazın solaryuma qırmek ısdıyom bronz tene cok yakısıyo sarı sac ayyy bu aralar heves sardı kocama dedım 200 tl cıkk evden atıcakdı benı ama ıı yapdır hevesını al dedı :KK4: sımdı yapdırcam yaza stıl deqısımı bronz ten falan quzel oluyo Allah kahretsın :KK16:

kız bende hamıleyım deqısıklık ısdıyorum yazın solaryuma qırmek ısdıyom bronz tene cok yakısıyo sarı sac ayyy bu aralar heves sardı kocama dedım 200 tl cıkk evden atıcakdı benı ama ıı yapdır hevesını al dedı :KK4: sımdı yapdırcam yaza stıl deqısımı bronz ten falan quzel oluyo Allah kahretsın :KK16:

adam haklı kız 200tl çok fazla ben hayatta vermem hem hamileyken saç boyatmak zararlı diyolardı sonuçta kimyasal ama tabi sen bilirsin....bu arada allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin bebiş kızmı erkekmi benimde 23 aylık oğlum var:emir_bebek:

Son düzenleme:
saçımın rengi açıldı evde boyamak istiyodum aslında ama istediğim tonlarda tutmaz heralde kuaförler açıcı çok kullanıyolar daha önce röfle yaptırmıştım saçım çok yıprandı yandı korkuyorum şimdi kuaförde boyatmayı benimde hevesim var sarı saçta daha önce röfle yaptırmıştım yakışmıştı şimdi bu tonlarda istiyorum bende beyaz tenliyim beyaz tenlilere çok yakışıyo sarı saç bide yazın çok hoş duruyo iç açıcı

Bende bundan 3 hafta önceydi hrh saçimin rengini açtirmak istedim küllü sari istiyodum.. Kuaförde sagolsun kafamin teni öyle bi yandiki tirstim artik diyorumki kadina yahu kafam yaniyo dayanamiyorum :KK9: normal o diyo.. doktorluk oldum resmen yanik melhemi kullandim sürekli :KK9: neyseki saçlarim düzeldi bi süre sonra ama suan tekrar boyatmaya korkuyorum :KK50:

Son düzenleme:
Bende bundan 3 hafta önceydi hrh saçimin rengini açtirmak istedim küllü sari istiyodum.. Kuaförde sagolsun kafamin teni öyle bi yandiki tirstim artik diyorumki kadina yahu kafam yaniyo dayanamiyorum :KK9: normal o diyo.. doktorluk oldum resmen yanik melhemi kullandim sürekli :KK9: neyseki saçlarim düzeldi bi süre sonra ama suan tekrar boyatmaya korkuyorum :KK50:

işte kuaförlere bu yüzden ben güvenmiyorum 2 defa röfle yaptırdım saçlarım yandı şimdi korkuyorum tekrar yapmaya açıcıyıda çok kullandılar sanırım saçlarım çok yıpranmıştı neyseki geçmiş cnm güvenilir iyi bikuaför bulmak lazım

işte kuaförlere bu yüzden ben güvenmiyorum 2 defa röfle yaptırdım saçlarım yandı şimdi korkuyorum tekrar yapmaya açıcıyıda çok kullandılar sanırım saçlarım çok yıpranmıştı neyseki geçmiş cnm güvenilir iyi bikuaför bulmak lazım

Aynen bitane var suan çok iyi kinamda saçimi o yapmisti çok basariliydi.. ama kendiside 5 hafta sonraya ancak randevu verebilirmiss e ben böyle civciv gibi dolasiyorum :KK9: napicam bilmiyorum.. seytan diyoki al koyu bi renk boya kendin hiç ugrasma pff

kuaförler nedense hep 50-60 ytllık şeyleri öneriolar..hepte loreal..anlaşmalımıdrlar yoksa gerçekten mi işe yarıyor bilmıorm..
ben dove kullanıorm boyalı saçlar için olanı(pembe) çokta memnunum

canım ben bayan kuaförüyüm loreal profesyonelleri iyi yani kuaförde satılıyor dısarıda yani mnarkette satılan loreal deyil zaten profesyonellerini markette satılmıyor birazda pahalıdır.

merhaba kızlar ben saçımı yaklaşık 1 sene önce akaju kızıl kestaneye boyamıştım tekrar o tonlarda yapmak istiyorum akaju olmayan sadece kızıl kestane boya var mı varsa hangi markada var yardımcı olabilirseniz sevinirim

Canım sonucu paylaş olur mu? :KK16:

Ben exicolor 7.43 ile 7.73 karışımını uygulamıştım.

Ama bence ilk olarak karameli denemelisin, daha sonra üzerine bu rengi deneyebilirsin. Ama tam tersi olmaz. Böylece iki rengi de denemiş olursun.

Canım ben saçlarımı çok sevdiğimden düşündüm,düşündüm ve oryalle temas etmesini istemedim . Çok fazla yanacaktı çünkü . Şimdilik askıya aldım boya işlerini kendi doğal rengimin çıkmasını bekleyeceğim . Karamel balyaj içimde kaldı gerçi ama bakalııımm :KK31:

merhaba kızlar ben saçımı yaklaşık 1 sene önce akaju kızıl kestaneye boyamıştım tekrar o tonlarda yapmak istiyorum akaju olmayan sadece kızıl kestane boya var mı varsa hangi markada var yardımcı olabilirseniz sevinirim

demin a101 de gördüm garnier kızıl kestane bilmiyorum nasıl bir renk arıyosun ama bi bak belki işine yarar

kızlar sizce castingin çikolata karemeline hangisi daha yakın?

Eki Görüntüle 422654

KOLESTON KAREMEL KUMRAL $28581.jpg

KOLESTON TERRAKOTA $pr_01_1988_max.jpg

KOLESTON ELEGAN KAHVE $B_73020564.jpg

$24412529082.jpg bu da lorealin karemel kahvesiymiş resim ararken gördüm koyu biraz 4.35 güzel gibi ama netteki resimler gerçektekilerle pek uyuşmuyo yakından görmek lazım..:KK8:

Kızlar bana bir öneride bulursanız çok mutlu olurum, lütfen akıl verinn
benim saçlarım fındık kabuguna boyalıydı ama sadece dibi öyleydi geri kalan kısım açık kahveydi. bende renk farkından kurtulmak için bugun Koleston 9.0 Sarıya boyadım. Sonuc rezalet. Dibinden 3 parmak o kadar açıkki çok komik duruyor diğer kısımlar değişmedi. Homojen olsun derken iyice berbat ettim. Napıp kurtulabilrim? aslında korkuyorum bir daha kendim bişey yapmak istemiyorum yarın kuaföre gitsem halledebilir mi? Pazartesi günü seminerimde var yarın halletmem lazım. Birde yeni boyandı ya yarın işlem yapılırsa yanmaz ins. saçım :KK43:

Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim. Geçen sayfalarda okuduğum kadarıyla marketdeki boyalarla boyadıktan sonra kafana poşet geçir ısı ver denilmiş, doğru mu anladım?. Ben de saçımı birkaç gün sonra boyamayı düşünüyorum öyle mi yapmam gerekir? Boyamayı düşündüğüm renk; Palette Delüxe 6.70 Kahve Bakır.
Saçlarım doğal koyu kahve. Çok mu koyu tutar boya acaba?? Bakır yansımalı bir renk istiyordum ama yakışıp yakışmayacağını tam kestiremiyorum :) ten rengim ne çok açık ne çok koyu. Gözlerim orta kahve rengi. ne çok açık kahve ne de koyusu:)

arkadaşlar saçıma küllük vermek,turunculuğunu gidermek için kül grisi mi katmak mantıklı yeşil -mavi mi sizce ? boyaya ilave edeceğim az miktarda .gümüş rengi de ilave etmek istiyorum .igora 9.1 ile boyayacağım.6 lık oksidanla.gümüş yansımalı küllü bi renk istiyorum.bir de 6 lık oksidan la 9.1 in bi ton koyusumu olur boyayı koyultur mu 6lık volum?

Rihanna'nın saçlarına resmen hayran kalmış durumdayım .
Bir renk bu kadar mı güzel olur ve teniyle de çok uyumlu olmuş . :KK69:
Açıkcası kıskandım :KK1::KK1:
Ben kendimi biliyorum ve boyaya bağımlı oldum gibi bir şey sürekli renk değiştirme isteği var ben de :KK31:
Şimdi de bakır kızıla merak saldım hadi bakalııımm .
Ama kendime yapmak istediğim renk bunlardan bir kaç ton daha koyu tabi .
$Rihanna.jpg $Rihanna-.jpg Eki Görüntüle 426430

X