Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

bitmap338vg41aj7.jpg

arkadaşlar şu saç renginin aynısını hangi kutu boyalarla karıştırırsak elde ederiz lütfen yardım edin

acaba herhangi bir bakır rengiyle altın sarısı karıştırılırsa bu renk elde edilirmi?

Ben çikolata kahvesine boyatmıştım bi ara sanki bunun gibi olmuştu saçım ozamnlar kumraldı ve kendi saç rengimdi her boya kendi saçınızın rengine göre farklılıklar gösteriyor .

kızlar bende saçımı böyle bir renk yapmak istiyorum ama rengi bi türlü çıkaramıyorum yardımcı olur musunuz

normal07u7pxkn9.jpg

herkese iyi akşamlar
aranızda l'oreal in buzul kahvesini kullanan oldu mu 5.15 nosu
nasıl bir sonuç çıkıyor

selam arkadaslar.. ben sacimi rofle yaptirdim ve begenmiyorum sari larimi su anda, cunku aralarda baya koyu kahverengi de gorunuyor ve cirkin duruyor... ben papatya suyunun daha cok rengi actigini duydum.. dogru oldugunu bilen varmi ?? cunku tek care onu yapicam biraz da acabilmek icin saci artik :KK43: ..

selam arkadaslar.. ben sacimi rofle yaptirdim ve begenmiyorum sari larimi su anda, cunku aralarda baya koyu kahverengi de gorunuyor ve cirkin duruyor... ben papatya suyunun daha cok rengi actigini duydum.. dogru oldugunu bilen varmi ?? cunku tek care onu yapicam biraz da acabilmek icin saci artik :KK43: ..
cnm eğer yanlış hatırlamıyorsam boyalı saç papatya ile açılamıyordu :1no2:

genco ikizlerinin saç renklerini elde etmek için bir yöntem bulduk kardeşimle o şu an hala kumral kullanıyor belki sonradan boyarız bilmiyoruz sizede açıklayalım dedik merak eden falan varsa diye yanlız koyu kumraldan daha koyu saçlarda tutmaz sanırım bu ikizlerin saç renklerinin daha bir kızılımsı olmasını istedik
bitmap329ww5.jpg

1.palette 5.7 kumral bakır
530_buyuk.jpg

2.palette 8.65 kahve köpüğü
544_buyuk.jpg

3.palette 10.65 altın sarı
547_buyuk.jpg

yada kumral bakır yerine palette nin karamelini mi karıştırsak daha bi iyimi olur yoksa sırf kahve köpüğü mü boyansa o renk olur

en güzeli yıparnmış saçlara zeytin yağı saf olmak şartıyla susam yağı birde yumurtanın sarısı bence en ekonomik ve en etkili çözüm deneyin yanılmassızınz

canım hiç uğraşma papatyayla falan git güzel bir cila atsınlar o kahvelerde açılır istediğin gibi olur saçını yıpratırsın boşuna cila attır kurtul a.s

tesekkurler ezel ve dilara cevaplariniz icin.. artik tr ye geldigimde biseyler yapicam..cagla sikelin sac rengini de cok begeniyorum ama sanirim sacimla cok oynuyorum biraz dinlenmesi gerek zaten kisa , yakinda tamamen kisaltmak zorunda kalabilirim :-(

küllümango arkadaşım ben saçımı küllü koyu sarı yapmak istiyordum hatırlıyorsan saçım orta kahvelikte olduğu için boyaya mavi boyada karıştır demiştin bugün mavi boya sormak için bi kuaföre girdiğimde bana 8.1 le 10u karıştır 10.1 bej gibi kötü bi renk ve mavi boyaya gerek yok saçın çok platin bi sarı olur dedi kafam iyice karıştı. 10.1 le 10 u değiştirsem mi mavi boyada bulamadım of ya yardım et artık boyamak istiyorum.

canım 8.1 ile 9.1 i karıştırırsan pekte belli bır sonuç alamazsın. bence 10.1 alıpta onu 8.1 ile karıştırırsan elde edeceğin yenı boya 9.1 olacaktır. benım tereddutum bu kadar acıkk renge boyanan saç turunculaşma yapar mı acaba dıye.çünkü tahmınımce sadece arkadaşından görupte etkilenmişşin.
canım eğer mavı boyayı bulabılrsen bence 10.1 al. ama bulamazsanda tehlikeye atma saçını 9.1 al. ama o zaman karıştırırken boya shakerina tam oranında karıştırmaya dıkkat et canım. ve yarımsar adet koleston yuzde 9 luk peroksit unutma.

küllümango arkadaşım ben saçımı küllü koyu sarı yapmak istiyordum hatırlıyorsan saçım orta kahvelikte olduğu için boyaya mavi boyada karıştır demiştin bugün mavi boya sormak için bi kuaföre girdiğimde bana 8.1 le 10u karıştır 10.1 bej gibi kötü bi renk ve mavi boyaya gerek yok saçın çok platin bi sarı olur dedi kafam iyice karıştı. 10.1 le 10 u değiştirsem mi mavi boyada bulamadım of ya yardım et artık boyamak istiyorum.

arkadaşım kuaforun gunahını almak istemem ama buyuk ıhtımal senin saçını berbat etmeni ve ardından o kuafore duzelttirmen için gitmeni istediği için oyle demiş.çünkü sen kullu koyu sarı dıyorsun değil mi? ve kuaoforde kalkıp sana 10.1 değilde 10 numara al demiş. yanı keşke piyasada 10.11 yanı ekstra kullu sarı olsada sen onlarla boyasan. kullandığın renk ne kadar kullu olursa saçında o kadar kullu olur. çünkü market boyalarındakı kullu oranını çok yapıyolar.sonuçta turuncumsu açılan renk oluyor bende turuncumsusu az olsun dıe mavı koy bırazda dedim.yanı kuaofr sana yanlış hatta yanıltıcı bılgı vermış. kolay mı oyle orta kahverengi saçı bej yapmak hemen.
senin elinde şimdi 8.1 ve bırde 10.1 loreal exelence boya mı var? oyleyse 10.1 boya kutusunun yan tarafında içine yuzde 6 mı yoksa yuzde 9 mu peroksit kullanılmış dıye bakıp yazar msın bana? mavı boya kuaforlerde olsa bıle vermek istemeyebılrler. kozmetıkçı parfumerilerde mutlaka bulrsun selektive markasını hatta 1 mılyoncular vardı ya heryere dukkan açtılar hanı onlarda bıle bulabılrsın.
canım benım şimdi çıkmam gerek.ama takıp edicem girdiğimde sorduğun bırşey olursa.

arkadaşım kuaforun gunahını almak istemem ama buyuk ıhtımal senin saçını berbat etmeni ve ardından o kuafore duzelttirmen için gitmeni istediği için oyle demiş.çünkü sen kullu koyu sarı dıyorsun değil mi? ve kuaoforde kalkıp sana 10.1 değilde 10 numara al demiş. yanı keşke piyasada 10.11 yanı ekstra kullu sarı olsada sen onlarla boyasan. kullandığın renk ne kadar kullu olursa saçında o kadar kullu olur. çünkü market boyalarındakı kullu oranını çok yapıyolar.sonuçta turuncumsu açılan renk oluyor bende turuncumsusu az olsun dıe mavı koy bırazda dedim.yanı kuaofr sana yanlış hatta yanıltıcı bılgı vermış. kolay mı oyle orta kahverengi saçı bej yapmak hemen.
senin elinde şimdi 8.1 ve bırde 10.1 loreal exelence boya mı var? oyleyse 10.1 boya kutusunun yan tarafında içine yuzde 6 mı yoksa yuzde 9 mu peroksit kullanılmış dıye bakıp yazar msın bana? mavı boya kuaforlerde olsa bıle vermek istemeyebılrler. kozmetıkçı parfumerilerde mutlaka bulrsun selektive markasını hatta 1 mılyoncular vardı ya heryere dukkan açtılar hanı onlarda bıle bulabılrsın.
canım benım şimdi çıkmam gerek.ama takıp edicem girdiğimde sorduğun bırşey olursa.
güzelim ben sana güveniyorum onun için dediğin şeyleri alıyorum 10.1 aldım %9luk peroksit aldım bi tek mavi boya kaldı . sormuşsun ya 10.1 in kutusunda ne yazıyor diye eğer doğru yere baktıysam %6lık oksidan su yazıyo bugün mavi boya alabilirsem hayırlısıyla boyayıcam.

güzelim ben sana güveniyorum onun için dediğin şeyleri alıyorum 10.1 aldım %9luk peroksit aldım bi tek mavi boya kaldı . sormuşsun ya 10.1 in kutusunda ne yazıyor diye eğer doğru yere baktıysam %6lık oksidan su yazıyo bugün mavi boya alabilirsem hayırlısıyla boyayıcam.

bana guvendığın için teşekkürler canım. şöyle dıyeyım market boyalarıyla evde koyu sarı bır renk elde etm istiyorsan başka yolu yok. oyle dıyeyım. yanı ortaya çıkan renk tam olarak ıstedığin gibi olmaz belki ama oldukça yakın bır renk çıkacağına eminim.
eğer 10.1 in içinde de yuzde 6 lık yazıyorsa senin yuzde 9 luk alman ıyı olmuş. canım mavı boyayı bulmak çok kolay aslında ama manısadasın sanırım o yuzden zor olabılrı. yanı selektıve dışında herhangı bır markanında mavısı olabılrı tabı. genelde bu tur renkler ucuzda oluyor. mavı boya koyma desem saçın bu kez çok turuncumsu olur. çünkü evde saçı bır ıkı ton açmak daha zor. daha açık renkler daha kolay.saçında oluşabılecek en az turuncumsuluk için mavı boya koy dıyorum. mavı boyada tamamen kapatmaz belki turunculuğu ama yınede buyuk ölçude alır.
umarım bulabılrsın mavı boya.bulursan eğer sana nasıl boyayacağınıda yazayım.daha oncede yazmışımdır ama hatırlaman için.
ayrıca özel msjlaşma durumun kapalı canım. açarsan ordan yazacaktım bunları

X