Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

Yıkarken görmedin mi boya rengini verir kara kara aslında anlarsın
, zaten 3 hafta falan sabunla yıkamaya devam etmen lazım anca akıtır rengini. Ama sabundan sonra muhakkak kullandığın şampuanla şampuanla. Bir su sabun yap bir su şampuan yanihihoyyytfaydaını görürsün sabretmen lazım canım.

canım gerçekten işe yaradımı asma yaprağı suyu

sabundan sonra mutlaka kullanıyorum canım zatennn şampuann yoksa ben saçımı hayatta tarayamam taramayı bırak fön bile çekemem inş akar yaaa birazdan yine yıkıcam birazda bekletcem sabunu saçımda

Benim canım sarı saçlarım kahverengi oldu geçen ay lorealin 8.1 numarası kahverengi çıktı 3 hafta yıkadım sabunla aka aka sarıya döndü sonunda, olur seninkide üzülme

Benim canım sarı saçlarım kahverengi oldu geçen ay lorealin 8.1 numarası kahverengi çıktı 3 hafta yıkadım sabunla aka aka sarıya döndü sonunda, olur seninkide üzülme

ahhh saçlarım doğal hali olsa varyaaa süper doğal haliiii ben kavak yellerindeki aslının saçı gibi istiyorum yaaaaa

Tutmaz hemen koyunun üzerine birde üstelik kötü bir renk olur rezil edersin saçlarını, biraz sabret aksın boyalar kademe kademe açman lazım. Üst üste de boya yapma hemen bozulur saçların.

şimdi eğer akarsa alttaki kestane rengi mi çıkıcak yoksa doğal halimi bilgi verir misin canım lütfen yaa

bende denedim daha önceden kuaförden duymuştum ama denememiştim işe yarıyo :jeyyar:

ya kızlar bişi dicem sabun saçlaımı akıttı ama saçım yaşken daha belli oluyo aktığı dipleri kahverengi gibi parlıyo kuruyken fazla diil

bişe sorcam akıo derken mesela kızılken iice kırmızımı oluo yoksa renk kaybolup kendı sacınmı ortaya cıkıo anlamadımda:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…