Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülme hikayemin mutlu sonu

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

rootan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
1
0
44
Merhaba kızlar, benim saçlarım çok dökülüyor ve inanılmaz şekilde cansızdı. Bu yüzden çok uzun zamandır kısa saç modeli kullanıyordum.Saçlarımı uzattığımda çok bakımsız ve uçları ayrık bir görüntü ortaya çıkıyordu. Uzun bakımlı ve canlı saçlara sahip olan kadınları çok kıskanıyordum. Sonra bir gün arkadaşım bana şampuan ve serum önerdi kendisinin kullandığını ve çok beğendiğini söyledi, ben önce tereddüt ettim çünkü daha önce çok fazla saç dökülmesini önleyici şampuan kullanmıştım sonuç alamamıştım fakat bir taraftan da bu ürünü kullanmak istiyordum. Trixowell saç şampuanını ve serumunu (bitkisel bir ürün) alıp kullanmaya başladım sonuç muhteşemdi saçlarımdaki dökülme durmuş ve saçlarım güçlenmeye başlamıştı. Saçlarımı uzatmaya başladığımda çevremdeki herkes bu farkı hemen görebiliyordu. Bence saç dökülme problemi olan herkes bu harika ürünü (Trixowell şampuan ve serum) mutlaka kullanmalıdır diye düşünüyor ve saç problemi yaşayanlara tavsiye ediyorum.

Bir reklam kokusu aldım ama hadi hayırlısı :KK64:
Ben bugun bu sampuanı aldım kulln varmı etkısını gıren eczane bunu onerdı aldım
DSC_0100.JPG

Ben bugun bu sampuanı aldım kulln varmı etkısını gıren eczane bunu onerdı aldımEki Görüntüle 1806558

Ben bunun seboreik dermatit için olanını kullanıyorum 1 aydır, rahatsızlığım için aldım ama seboreiki hafifletmek dışında saç dökülmem %60 hatta belki daha fazla azaldı.. Bunu da merak ediyordum, denersen gelişmeleri beklerim :)

Hemen sonuc vermez ama fark gordumde solerım

Tabi hemen vermez ama ne yalan söyleyeyim ben yanılmıyorsam ilk haftadan saç dökülmem azaldığını farkettim hem de öyle böyle değil.. Eskiden saçımı taradığımda dökülen saçlarımın şimdi 1/5-i falan dökülüyor herhalde.. İnşaAllah bunun da sana faydası olur :)

Gercı vıcyh cok etkılı bırde eczacı dedıkı bırakırsan tekrrbaslr dedı hep bunukuln dedı gercı saglk ıcn evet dıyoruz xd teskuredetım yardmn ıcn

Merhaba kızlar, benim saçlarım çok dökülüyor ve inanılmaz şekilde cansızdı. Bu yüzden çok uzun zamandır kısa saç modeli kullanıyordum.Saçlarımı uzattığımda çok bakımsız ve uçları ayrık bir görüntü ortaya çıkıyordu. Uzun bakımlı ve canlı saçlara sahip olan kadınları çok kıskanıyordum. Sonra bir gün arkadaşım bana şampuan ve serum önerdi kendisinin kullandığını ve çok beğendiğini söyledi, ben önce tereddüt ettim çünkü daha önce çok fazla saç dökülmesini önleyici şampuan kullanmıştım sonuç alamamıştım fakat bir taraftan da bu ürünü kullanmak istiyordum. Trixowell saç şampuanını ve serumunu (bitkisel bir ürün) alıp kullanmaya başladım sonuç muhteşemdi saçlarımdaki dökülme durmuş ve saçlarım güçlenmeye başlamıştı. Saçlarımı uzatmaya başladığımda çevremdeki herkes bu farkı hemen görebiliyordu. Bence saç dökülme problemi olan herkes bu harika ürünü (Trixowell şampuan ve serum) mutlaka kullanmalıdır diye düşünüyor ve saç problemi yaşayanlara tavsiye ediyorum.
Neden böyle insanların umut ettikleri şeyleri buraya kullanmış gibi yapıp yazıyorsunuz insanlara yazık değil mi birde saçları yani ya kötü olursa saçları o para size yarayacak mı bu kul Hakkı'na girer lütfen böyle şeyler yapmayın bariz bir şekilde reklam

Ben bugun bu sampuanı aldım kulln varmı etkısını gıren eczane bunu onerdı aldımEki Görüntüle 1806558
Canım vıchy değilde ducray çok tavsiye ediyorlar eşimde saç egzaması çıktığı Zaman kullandı gerçekten işe yaradı benimde şuan röfleden döküldü bende otacı aldım şuan iyi gibi ama inşallah işe yarar yaramazsa ducray düşünüyorum

Canım vıchy değilde ducray çok tavsiye ediyorlar eşimde saç egzaması çıktığı Zaman kullandı gerçekten işe yaradı benimde şuan röfleden döküldü bende otacı aldım şuan iyi gibi ama inşallah işe yarar yaramazsa ducray düşünüyorum

Canım Saç egzaması derken nasıldı yani saç dipleri ? Aynı dertden muzdarip olduğum için vichy kullanıyorum şu an geçmezse belki ducray alayım diyorum

Canım Saç egzaması derken nasıldı yani saç dipleri ? Aynı dertden muzdarip olduğum için vichy kullanıyorum şu an geçmezse belki ducray alayım diyorum
Canım doktora danışmadan bırakma olur mu eşimin saç dipleri ve alnında vardı hem saçını yıkayıp hem yüzünü yıkadı doktor öyle söyledi saç dipleri 1-2 yerinde vardı onlar geçti alnındaki kaldı o tekrar doktora çıkmadı halen daha var alnından saçlarındaki bitti sende bir doktora sor öyle bırak belki senin ki farklıdır

X