Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için sarmısaklı ve zeytinyağlı maske?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
Kıslar zeytinyağı ve sarımsakla yapılan saç maskesi vardı onun tarifini bilen varsa yazabilirmi çok sevinirim

Tşkler.......

• Konu Sahibi melisanur
ben bildiğim tarifi size vereyim 2 veya 3 diş sarimsaği soyup biraz aygozda közleyin ve bunları ezin bir kahve fincanı saf zeytinyagı koyup karıştırın ve saçınıza sürün saç diplerini iyice yedirin.bu karışımdan l5 günde bir tekrarlayın .saçınızda 2 saat bekleyebilir..
.inşallah yararlı olmuşumdur.hoşca kalın.

• Konu Sahibi melisanur
Bende şöyle Biliyordum Bir Fincan Zeytinyaği Içine Sekiz On Diş Sarimsak Konur Bir Hafta Beklenir Sarimsaklar Eriyince Kariştirilip Saç Diplerine Sürülür
Hoşcakal

• Konu Sahibi melisanur
canım sen niçin bu tarifi istiyorsun saç dökülmesi için mi?
yoksa bakım yapmak içinmi?

• Konu Sahibi melisanur
saç dökülmesi içindir kıslar benimde dökülüyor ve bir arkadaşta gördüm bu tarifi yapmış ve anında kesilmiş dökülme bende yapcam.

• Konu Sahibi melisanur
Kızlar ben de bir miktar badem yağı içine 2 diş sarımsak rendeledim. Bir kapta 4-5 gündür bekliyor. Bugün uygulamayı düşünüyorum. Fakat zarar vermez dimi saç diplerime?
Bir yerde duymuştum böle bir maskeyi ama çekiniyorum şimdi ayy bir de nasıl iğrenç kokuyor böüüü =)

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi melisanur

Bu karışımı uyguladım. Kokusu saçıma sindi ve 3 gün defalarca yıkamak zorunda kaldım. Çıkartana kadar aşırı strese girdim. Sarımsağı bir daha uygulamayı düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…