Saç Kesim Şekilleri Saç kesimi önerisi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Pinarnar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2017
12
1
39
Öncelikle herkese merhaba:)Arkadaşlar bundan iki hafta önce şu şekilde bir kesim istediğimi söyleyerek kuaföre gittim Kısa-Saç-Modelleri.jpg
Ancak saçımı şu şekilde kesti oval-yuzler-icin-bob-kesim-sac-modelleri.jpg
Yüzüm tombul olduğu için iyice yuvarlak görünüyor şu an ve çok rahatsız oluyorum. Bundan bi parmak uzun şu an saçlarım sizce iyi bi kuaföre gidip düzelttirsem biraz daha düz kestirsem çok mu kısalır kötü mü durur? Böyle de duramıyorum. Ne yapsam bilemedim:KK43:fikir verirseniz çok mutlu olurum

Bu arada iki model birbirine benziyor diyebilirsiniz ama inanın farklı uçları inanılmaz az duruyor saçlarımın şu an

Iki model bariz farkli ayni durmuyor. Kuaforlere ne zaman guvenebilecegiz bilmiyorum. Biraz uzasin oyle tekrar sekil verdirin derim hem uzadikca uclar birbirine yaklastikca katli gorunumde azaliyor. Bir iki ay kullanin boyle derim

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Sabredebilsem keşke.. Biraz daha durayım en iyisi dediğiniz gibi.

1.model(sarı saçlı) daha modern duruyor ama o saçı belli ki usturayla kesmişler, ustura da saçı inceltiyor, uzarken çok sağlıksız uzar o saç. O yüzden 2. model diyorum.

X