SAÇ PRP VE MEZOTERAPİSİ

yuanna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
13
4
24
Kızlar ben 9 aya yakındır şiddetli bir saç dökülmesi yaşıyorum. İlk aylar günlük 800 900 teli bulan saç dökülmem şuanda günlük 150 civarı. Asıl sorun dökülen saçlarımın çıkmaması. Çıkmayı başaranlar da birkaç cm uzayıp tekrar dökülüyor. Yenileri çıkmayan ve dökülmeye devam eden saçlarımın çok zamanı kalmadı. Bunun nedeni kullandığım sivilce hapları, ben zoretanin kullandım. Yaşadığım durumu yaşayan çok kişi var ama net bir yazı yok. Vitamin değerlerim hormon değerlerim çok iyi. 6 aydan fazladır vitamin desteği alıyorum, beslenmeme dikkat ediyorum yine de işe yaramadı. Dökülme başlamadan önce parmaklarım saçlarımın içinden geçemeyecek kadar gür ve sağlıklıydı, çok güzel saçlarım vardı benim şimdiyse kellikten kafa tasım gözüküyor. Son çare saç mezoterapisi ve prpye başladım. Henüz 1 seans gittim, etkisini 4.seanstan sonra alırsınız diyorlar. Umarım her şey güzel olur. Sonuç almaya başladığımda güncelleme yapacağım.

Eklentiler

• Screenshot_20230223_092459_Snapchat.jpg
    Screenshot_20230223_092459_Snapchat.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 893
Kızlar ben 9 aya yakındır şiddetli bir saç dökülmesi yaşıyorum. İlk aylar günlük 800 900 teli bulan saç dökülmem şuanda günlük 150 civarı. Asıl sorun dökülen saçlarımın çıkmaması. Çıkmayı başaranlar da birkaç cm uzayıp tekrar dökülüyor. Yenileri çıkmayan ve dökülmeye devam eden saçlarımın çok zamanı kalmadı. Bunun nedeni kullandığım sivilce hapları, ben zoretanin kullandım. Yaşadığım durumu yaşayan çok kişi var ama net bir yazı yok. Vitamin değerlerim hormon değerlerim çok iyi. 6 aydan fazladır vitamin desteği alıyorum, beslenmeme dikkat ediyorum yine de işe yaramadı. Dökülme başlamadan önce parmaklarım saçlarımın içinden geçemeyecek kadar gür ve sağlıklıydı, çok güzel saçlarım vardı benim şimdiyse kellikten kafa tasım gözüküyor. Son çare saç mezoterapisi ve prpye başladım. Henüz 1 seans gittim, etkisini 4.seanstan sonra alırsınız diyorlar. Umarım her şey güzel olur. Sonuç almaya başladığımda güncelleme yapacağım.
Umarım prp ve mezoterapi işe yarar 🙏hangi sehirdesiniz seansı ne kadar ben de düşünüyorum

Umarım fayda görürsünüz. Lütfen burayı beslemeyi de unutmayın
Bende yaptırmayı düşünüyorum. Prp 250 mezoterapi 500 lira Şanlıurfa da ki fiyatlar böyle.

9 aydamı böyle oldu?
Birde doktora gittinizmi erkek tipi dökülmemi?

Umarım fayda görürsünüz. Lütfen burayı beslemeyi de unutmayın
Bende yaptırmayı düşünüyorum. Prp 250 mezoterapi 500 lira Şanlıurfa da ki fiyatlar böyle.
çok ucuzmuş buraya göre ne marka kullandıklarıymış önemli olan

M
Merhaba ben de aynı dertten muzdaribim Bursa’da hangi doktora gidiyorsunuz ben de Bursa’da yaşıyorum ben bir yere Mezoterapi yaptırıyorum ama açıkçası bence iyi değil kendime farklı bir yer arıyorum

M

Merhaba ben de aynı dertten muzdaribim Bursa’da hangi doktora gidiyorsunuz ben de Bursa’da yaşıyorum ben bir yere Mezoterapi yaptırıyorum ama açıkçası bence iyi değil kendime farklı bir yer arıyorum
ben de bursada beğenmediğim için istanbulda tedavi aldım sizin sorununuz da zoretanin kaynaklı mı

Aynı sorunu yaşıyorum durmuyor lanet ne yaptıysam ne kullandıysam olmadı bende Adana cildiye doktoru arıyorum son çarem bu

Selamlar aynı süreçleri yaşadık diyebilirim. Hep formu okudum o süreçlerimde bi çözüm aradım çok şükür kendi araştırmalarımla çözüm buldum ve içimden hep çözüm bulursam paylaşacağım herkes şifa bulsun dedim çünkü kadınlar için gerçekten aşırı zor bir psikoloji resmen yıkım. sürecimi anlatıyorum 8 ay zoretanin kullandım son ayda 90 mg'a kadar çıktık ve ben 55 kg bir kadınım. Bu süreçte siyah noktalarım bile gitmedi doktor da şok oldu sadece büyük sivilceler çıkmadı o kadar zaeten benim cildim aşırı sorunlu değildi kısacası boşa kullandım. inanılmaz zararlar verdi bana, ilaca ekim 2022 de başladım, mart 2023te saç dibimde fındık kadar bi şey oluşunca bıraktım çok korktum doktora gittim, bi ilaç verdi onu sürünce kurudu o kuruyup dökülürken bir sürü saçımı da kökünden aldı benden. sonra saçlarım kökünden dökülmeye başladı, inceldi tüye döndü. zaten ince telli olan saçlarım (ki ince sanıyordum bu saçı gördükten sonra kalın denir :KK43:) resmen tüy oldular. mayıs, haziran, temmuz saçlar durmadan dökülüyor her gün ağlıyorum böyle dökülme resmen kökünden geliyor günlük 200-300 tel rahat gidiyor, saçımın yarısını kaybettim kalanlarda incecik olunca berbat bi görüntüyle kaldım. şampuan aldım dermoskin biotin içeren woman diye geçiyor, biberiye suyu ve biberiye yağı aldım %100 doğal. ağızdan biotin, omega-3, d vitamini kullanmaya başladım, tedavi sırasında biotin alıyordum aslında. bu arada tahlil yaptırdım hormon, vitaminler falan hiçbir sorun yok. neyse başladım her gün diplere biberiyeler, bir de banyodan sonra urbanın biotin caffein toniğini sıktım hep. dökülmem çok şükür ağustosta durdu. 1,5 aydır iyiyim, saçlar kalınlaşmaya başladı hala ince eskiye göre ama iyileşiyor farkındayım. epey araştırdım problem TELOGEN EFFİVİUM denen bir saç evresiymiş. resmen birebir yaşadığım problemdi. kendi kendine düzeliyormuş 3-6 ay içerisinde eski haline geliyormuş çok sevindim çünkü 2024 eylülde düğünüm var :KK43: Dua edin inşallah saçım eski haline gelir, size yardımcı olabilmek adına yaptıklarımı yazdım inşallah şifa bulursunuz. Şimdi de seranem 4 mevsim şampuana geçicem zoretanin kullanırken onu kullanıyordum kuruluğa karşı baya iyi beslemişti saçımı. Arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin, düzenli bakım aşırı önemli. uçlara da hindistan cevizi yağı sürüyorum şimdi diplere sürmeyin tıkıyormuş. bu arada biberiye de bazılarında alerji yapabiliyormuş o yüzden bileğinizde önce denyin kızarıklık yaparsa kafanıza sürmeyin doktora danışın seyreltin. Herkes şifa bulsun inşallah

X