Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengi önerinize ihtiyacım var fotograflı

elizanelizan

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2011
1.297
526
Merhaba hanımlar. Daha önce tarçın bakır kullanmıştım. Yıpranmıştı bayağı. Saçlarımı 3e vurdum ve şuanda saçlarım doğal renginde beyazlarım oldukça fazla fıtıgrafta çok belli olmuyor ama.

Tarçın bakır aşkım depreşti yine. Herkes rengimin o olduğunu söylüyor ve gerçekten yakışıyor bu renk bana. Ama saçların tekrar yıpranmaması adına açıcı kullanmasam mı diyorum. Açıcısız tutar mı sizce .? Hangi marka önerirsiniz ? Ya da karışım yapmam gerekiyorsa o da olur :)

Eklentiler

• 20220116_183649.jpg
    20220116_183649.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 102
  • 20220116_183623.jpg
    20220116_183623.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 104
Açıcısız koyu sarıya boyuyodum bende karamelimsi duruyuodu. Ben o tonlardan memnundum. Ama sizin tutturmak istediğiniz belli bi ton var uymayabilir.

Açıcısız koyu sarıya boyuyodum bende karamelimsi duruyuodu. Ben o tonlardan memnundum. Ama sizin tutturmak istediğiniz belli bi ton var uymayabilir.
Kendi saçlarının rengi ney? Koyu sarının numarası ve markası neydi?
Karamelimsi dedin ya onunda hangi tonlarda olduğunu söyler misin?

Kendi saçlarının rengi ney? Koyu sarının numarası ve markası neydi?
Karamelimsi dedin ya onunda hangi tonlarda olduğunu söyler misin?
Ever bunlari niye söylemedim acaba 🤣
Kendi saçım koyu kahve.
Numara loreal 8
Nasil durduğunu özelden atayım bulursam

Ever bunlari niye söylemedim acaba 🤣
Kendi saçım koyu kahve.
Numara loreal 8
Nasil durduğunu özelden atayım bulursam
Sağol bekliyorum..
Bende saçımı açmadan boyayıp karamel tonları ve sarıya yakın bi karamel istiyorum. O yüzden ilgimi çekti yazdığın.

Merhaba hanımlar. Daha önce tarçın bakır kullanmıştım. Yıpranmıştı bayağı. Saçlarımı 3e vurdum ve şuanda saçlarım doğal renginde beyazlarım oldukça fazla fıtıgrafta çok belli olmuyor ama.

Tarçın bakır aşkım depreşti yine. Herkes rengimin o olduğunu söylüyor ve gerçekten yakışıyor bu renk bana. Ama saçların tekrar yıpranmaması adına açıcı kullanmasam mı diyorum. Açıcısız tutar mı sizce .? Hangi marka önerirsiniz ? Ya da karışım yapmam gerekiyorsa o da olur :)
Ben 1.bucuk yıldır saçlarımi siyah yapıyorum beyaz tenliyim çok yakısiyor ben her rengi denedim ama en çok siyah hoşuma gitti beyaz olduğum ben siyah derim çünkü makyaja gerek yok yaz kış modası geçmeyen tek renk siyahtır çünkü ben 9 yıl kuaförlük yaptım bu benim fikrim tabi sen biliyorsun açıcı olmadan tutar evet

X