Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Rengim

Mackenzie

Porcelain Poupée
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2012
360
67
Arkadaşlar saçlarımın uçlarını Emblase Açıcı ile açtım. İstediğimden biraz fazla açtım. Üstleri parçaları yaparken ilk yaptıklarım fazla açıldı. Şimdi üstüne küllü kumral vuracağım ancak ilk açtığım kısımlara mı yoksa doğal saçım olan üst kısımları mı boyamalıyım?

ilk açtığın kısımlara yap derim zaten doğal saç boyayı çabuk tutar özellikle saç dipleri ısıyı muhafaza ettikleri için diplerin kolay açılır zaten

Merhabalar... Saçlarımın rengi koleston 6/7 çikolata kahve. Ama ben nevacolor dan bakır kahve rengini elde etmek istiyorum. Tek kutu olarak bakır kahve tonunu pek elde edemedim hep yoğun bakırdan kızıllık ön planda oldu ben de çikolata kahvesine geri döndüm. Sizden ricam nevacolordan bakır kahve tonunu nasıl elde edebilirim? Dibim geldi vasat bir haldeyim :))

Merhabalar... Saçlarımın rengi koleston 6/7 çikolata kahve. Ama ben nevacolor dan bakır kahve rengini elde etmek istiyorum. Tek kutu olarak bakır kahve tonunu pek elde edemedim hep yoğun bakırdan kızıllık ön planda oldu ben de çikolata kahvesine geri döndüm. Sizden ricam nevacolordan bakır kahve tonunu nasıl elde edebilirim? Dibim geldi vasat bir haldeyim :))
tatlım özelden ya da buradan foto atarsan yardımcı olurum :)

biraz ışık vurdu ama uçlardaki renk gibi :)

Eklentiler

• 2015-10-15 13.52.30.jpg
    2015-10-15 13.52.30.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 74
  • 2015-10-15 13.53.47.jpg
    2015-10-15 13.53.47.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 76
Ya kahve ön planda olsun istiyorum ama bakırda kendini belli etsin. Çünkü çok fazla bakır ten rengime yakışmıyor soluk buğday tenliyim çünkü :KK43:

İşte onda da kızıllık ön planda :) ben de diyorum ki nevacolor 6.7 çikolata kahve ile 6.46 akaju bakırını karıştırsam sence nasıl olur?

İşte onda da kızıllık ön planda :) ben de diyorum ki nevacolor 6.7 çikolata kahve ile 6.46 akaju bakırını karıştırsam sence nasıl olur?
aslında direk akaju bakıra da boyayabilirsin çunku çikolata kahve baskın gelecektir yani pek bişey farketmez

Ya kızıl olur mu diye tereddüt ediyorum çünkü istediğim renk tam olarak şunlar gibi :)

Eklentiler

• Kestane-Rengi-Saç-Trendleri.jpg
    Kestane-Rengi-Saç-Trendleri.jpg
    383,7 KB · Görüntüleme: 39
  • 251.jpg
    251.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 85
Çok kararsızım akaju bakırında kestanelik ön plandaymış onuda araştırdım. Acaba ilk dediğin bakırla çikolata kahvesini karıştırsam acaba nasıl olur :KK43: Çünkü bir kere boyatmıştım kuaför bakır rengi yaptı bildiğin kızıl olmustu üstünede çikolata kahvesi yapınca istediğin renge ulaşmıştım. Bu arada çok teşekkür ederim :))

Çok kararsızım akaju bakırında kestanelik ön plandaymış onuda araştırdım. Acaba ilk dediğin bakırla çikolata kahvesini karıştırsam acaba nasıl olur :KK43: Çünkü bir kere boyatmıştım kuaför bakır rengi yaptı bildiğin kızıl olmustu üstünede çikolata kahvesi yapınca istediğin renge ulaşmıştım. Bu arada çok teşekkür ederim :))
rica ederim canım yani her türlü yakışacagına da eminim :)

X