Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç tellerimin tırtıklı olması

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Merveclk94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
5
1
29
Merhaba, iyi günler hanımlar..
Benim yıllardır çözemediğim büyük bir problemim var. Saç tellerim tırtıklı ve pürüzlü. Kökten bu şekilde geliyor. Cansız, kuru ve her yerinden kopma ihtimali olan hatta kopan saçlara sahibim. Çok üzgünüm saçlarımı istediğim gibi kullanamıyorum. Eskiden böyle değildi saçlarım, çok sağlıklıydi. Yıllardır kurtulamıyorum, çaresini bilen var mıdır?

Çok teşekkür ederim ,kan tahlillerimi yaptırayım o zaman öncelikle. Önceden demir eksikliğim vardı şuan yok diye biliyorum ama baktırmak zorundayım sanırım. Sağolun. 🌺

Benim saçlarım da çok sağlıksız ince telli çok kabarıktır önleri çok sağlıksız sürekli yağ bakımları vs uyguluyorum ama en önemlisi şampuan gerçekten market şampuanlarını hayatınızdan çıkarız yvyes rocher yıpranmış saçlar için şampuan mükemmel diyebilirim yoksa da sülfatsız ürünler kullanın

Benim saçlarım da çok sağlıksız ince telli çok kabarıktır önleri çok sağlıksız sürekli yağ bakımları vs uyguluyorum ama en önemlisi şampuan gerçekten market şampuanlarını hayatınızdan çıkarız yvyes rocher yıpranmış saçlar için şampuan mükemmel diyebilirim yoksa da sülfatsız ürünler kullanın
Tamam dediğiniz şampuana bakıyorum hemen. Teşekkür ederim

Bu durum tum saclarinizdami bendede ara ara o sekilde saclar cikiyor kokunden o sekilde cikiyor bende bulamadim sebebini ancak sık boyadigim icin oldugunu dusunuyorum

X