Doğal Saç Bakım Kürleri Saç uzatma ve bakım grubumuz...

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 83
  • image.jpeg
    image.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 44
Kötü bir şey mi yazdım?
Forumun saç uzatma ve bakım başlıklarına bakarsan kimsenin iki aydan daha uzun süre düzenli bakım yapamadığını görürsün. Demek ki bireysel olarak bu iş gitmiyor. Amacımız gruplaşarak birbirimizi bakım yapmaya mecbur bırakmak. Ben o gün yapmayayım bu gün yapayım, ben bu hafta yapmayayım çok yoğunum haftaya yaparım dersek nasıl olacak bu iş? O zaman gruplaşmanın bir gereği var mı? Sen sadece bu başlığı gördüğün için bizim diğer başlıkta kararlaştırarak bu grubu kurduğumuzdan habersizsin, bu yüzden merak etme ki kızlar zaten baştan düzenli olmayı kabul ederek katıldılar.Biz çözeriz demem sebebim budur. Bundan niye alındın bunu anlamadım.
Ben zaten kötü birşey demedim.Maksatım kimseyle tartışmak ta değil.Yazdığın cevabı birdaha okursan biz demmişsin beraber deseydin zaten o cevabı yazmazdım.Neyse hızlı yazdığın için demek öyle yazdın.Anlıyacağın bir kelime bile cümlede ki vurguyu nasıl değiştiriyor.

Selam kizlar cogunuzun nickine asinayim forumdan saclarla ilgili benim de sorunlarim var cok dokuluyor ve dipleri cok cabuk yaglaniyor dax daha cok yaglanmaya neden olur mu acabaaa?

KilicBaligi ben surdum yaglari,suan kafamda. Ya bekleyeceğimizi bilmiyodum:KK43:

Tamam tamam bu seferlik görmezden geliyoruz

KilicBaligi KilicBaligi canım ben yarın tedarik edeceğim dax var evde 2 kutu Hindistancevizi yağı ve sığır iliğini tedarik edeceğim

Kizlar ben 2 gunde bir yapiyorum bakimlari o yuzden bu hafta pazartesiye gelen bakim bir sonraki hafta saliya,denk geliyor hardal kurunude bu hafta persembeye,denk heldi haftaya cumaya denk gelecek mesela yarin yag bakimi yapcam onumuzdeki hafta plani soyle
Pzt yag bakimi
Crs yag bakimi
Cuma hardal
Pazar yag bakimi
sonraki hafta
Sali yag bakimi
Persembe hardal
Cumartesi yag bakimi ben hep bu,sekilde bakim yaptim
2 ay bakim yapip 1 hafta veya 2 hafta mola veriyorum o ara hicbir,sekilde bakim yapmıyorum sadece yay burcuna denk gelirse kesim yapiyorum benim yontemim boyle

Şimdi sen bu hafta içi Pazartesi mi yapacaksın Salı mı yani?

Canım bildirim yine gelmedi, ama alıntı yaptığın zaman geliyor.
2 kutu Dax'ım var, hazırım, nazırım, heyecanlıyım :rolleyes:
Ne zaman denirse uyarım ben.

Tek tek alıntı yapacağız sanırım, bana hiç bi şey gelmiyor şu an.
Ben hazırım KilicBaligi KilicBaligi :KK31:
@sevdabuzer ile aklınızda bi program ve farklı kürler varsa ona da uyabilirim...uymayan yerleri de kendi çapımda değiştiririm, olsun. Maksat birbirimizi gaza getirmek :rapci:

Bakımlarda ne uygulanacağı serbest, istediğini uygulayabilir kafana göre değiştirebilirsin bakım yap yeter :rapci:

Aynen canim en azindan bakim yaomak istemezsin baktin gruptan bir,arkadasin yapmis bende totomu kaldirip yapayim dersin :KK53::KK53:

İnce düşünüp sık elemek lazım. Seni ekler miyiiiiiz, eklemez miyiiiiz, aramıza alır mıyııız almaz mıyız yani bence bir toplantı yapılmalı.

Hımmm oylayalım derim :KK48:

Bu dax nedir kızlar

Sen ne ara geldin kız:KK48:

:skandal:

Selam kizlar cogunuzun nickine asinayim forumdan saclarla ilgili benim de sorunlarim var cok dokuluyor ve dipleri cok cabuk yaglaniyor dax daha cok yaglanmaya neden olur mu acabaaa?
Olur. Zaten saçtan arındırılması çoğuna zor gelen bir ürün, tam arınmadığında yağlı kalır.
Dökülme mevsimsel mi, vitamin vs eksikliğinden mi onu öğrenin, eğer sağlık nedeniyle değilse Davines dökülme önleyici ürünü alabilirsiniz. Biraz pahalıdır, ama kesinlikle işe yarar. Kızların bildiği başka markalar varsa onlar da yazar, daha ucuz olan bir marka önerilirse onu da deneyebilirsiniz.

Ay daha Dax'ın ne olduğunu bilmiyor :KK70: Bir de üstüne trip yapıyor :KK70: Biz bunları yağlarla anlattık, biz bunları şampuanlarla anlattık :KK70: (Eşofmanlı Şevket hocadan sevgilerle) :KK70:
Kuntakinteyle anlatsaydın bilirdim :63: e napayım ayıptır sülemesi saçlarım hem iyi uzar hem kalın telli ve iyidir nerden bileyim dax max :KK53: ama h.cevizi yağını pek seviyorum yumuş yumuş oluyor saçlar bide yıpranmış saclarada çok iyi geliyor :süslü:

Ne kadarmış bu meret :KK45: ondan da alsam mı sinameki biraz uğraştırıyor içine onu koy bunu koy demle falan :işsiz:
Watsons bazen süper indirim yapıyor. Normalde 34.90'a satıyor zam gelmediyse, ama bir indirim yapıyor, 20den satıyor ya da 27den vs. İnternet üzerinden daha da ucuza bulabilirsin (34ten daha ucuza)

Tamam tamam bu seferlik görmezden geliyoruz

Şimdi sen bu hafta içi Pazartesi mi yapacaksın Salı mı yani?

Tek tek alıntı yapacağız sanırım, bana hiç bi şey gelmiyor şu an.

Bakımlarda ne uygulanacağı serbest, istediğini uygulayabilir kafana göre değiştirebilirsin bakım yap yeter :rapci:

Hımmm oylayalım derim :KK48:

Sen ne ara geldin kız:KK48:

:skandal:

Tamam ya istemiyorlar beni :63: zaten omuzum sakat bir kaç gun off um belki sonra toplanti yapıp alırsınız beni :olamaz:

Olur. Zaten saçtan arındırılması çoğuna zor gelen bir ürün, tam arınmadığında yağlı kalır.
Dökülme mevsimsel mi, vitamin vs eksikliğinden mi onu öğrenin, eğer sağlık nedeniyle değilse Davines dökülme önleyici ürünü alabilirsiniz. Biraz pahalıdır, ama kesinlikle işe yarar. Kızların bildiği başka markalar varsa onlar da yazar, daha ucuz olan bir marka önerilirse onu da deneyebilirsiniz.
Sagol canim bilgilendirme icin. Benim oss hazirlik doneminde basladi hamilelik sirasinda durmustu dogumdan sonra yine basladi bir kac kez dra gittim sac cikaran spreylwrden verdiler tabiki mumessilin tavsiye ettigi pahali ve ozel olanalrdan aldim ama duzenli kullanmadim. Ikinci doktorda ne zaman dokulmeye basladigini falan sordu anlattim stresten dedi ilac bile vermedi... 3 yillik mezunum hala atanamadim ben stres yapmiyim da kim yapsin en azindan bakim falan yapayim da biraz sagligina kavussun saclarimmm

Sagol canim bilgilendirme icin. Benim oss hazirlik doneminde basladi hamilelik sirasinda durmustu dogumdan sonra yine basladi bir kac kez dra gittim sac cikaran spreylwrden verdiler tabiki mumessilin tavsiye ettigi pahali ve ozel olanalrdan aldim ama duzenli kullanmadim. Ikinci doktorda ne zaman dokulmeye basladigini falan sordu anlattim stresten dedi ilac bile vermedi... 3 yillik mezunum hala atanamadim ben stres yapmiyim da kim yapsin en azindan bakim falan yapayim da biraz sagligina kavussun saclarimmm
Dr lar stres diyorlarda ben anlamıyorum stres yapmayan insan mı var.Ama kimisinin saçları gür iken kimisininde kelliğe kadar gidiyor.Bence bünye ile alakalı ya da vitaminsizlikten olabilir.Benim çok dökülüyor kız kardeşim abla sen hiç meyva yemiyorsun,kırmızı et yemiyorsun tabi dökülür diyor.Bizi kandırıyorlar stres diyerek.:KK43:

Eveeet! Hindistan cevizi yağımı ve hardalimi aldim. Sacimi da ucundan azıcık kestirdim. Azıcık kestirmek bile ne kadar fark ettiyor. Pfffff! beklemedeyim.

Cok sıkıntılı insanim yaaa ben hindistancevizi yagini da kullanamam ki esim kokusundan da kendisinden de nefret ediyor valla tanima yatmaz:))) alternatifi var mi bu yagin

Hayırlı ve başarılı olsun topiğiniz . Bende bu aralar saçlarıma bakım yapmak istiyorum . İnce telli , yağlı ve zaten seyrek olan , avuç avuç dökülmeler sonucu da kedi kuyruğu kadar kalan saçlarım var :KK43: Bana da yardımcı olur musunuz ? Uzaması çok önemli değil , sağlıklı , gür ve bakımlı olması için nasıl bir yol izlemeliyim . Hayvansal içerikli ürün kullanmıyorum , bu doğrultu da önerileriniz varsa teşvik edici olacağından gruba katılıp , sizlerle başlamak istiyorum .

Sağol canım kolum yukarıya kalmıyor şu anda maalesef askılıkla duruyor :KK12:

Ne oldu ki sana?
Ben zaten kötü birşey demedim.Maksatım kimseyle tartışmak ta değil.Yazdığın cevabı birdaha okursan biz demmişsin beraber deseydin zaten o cevabı yazmazdım.Neyse hızlı yazdığın için demek öyle yazdın.Anlıyacağın bir kelime bile cümlede ki vurguyu nasıl değiştiriyor.

Bir kez daha yazıyorum. Gruba katılma isteğinden habersiz olduğum için "biz" yazdım. Hızlı yazdığım için değil. Kötü bir şey yazmadım dediğin alenen beni azarlamaya çalışıyorsun. Maksadın tartışmak değilse nedir? Benim bu forumda herkese yardım etmeye çalıştığım yeterince biliniyor zaten, çok da sabırlıyımdır üstelik.Durup duruken sana cephe almış olmamı düşünmen ve çoook alındığımı sanman kadar şaşırtıcı bir şey yok, nickini bile ilk defa gördüm. Bir insanı ancak bu kadar gereksiz yere suçlayabilirsin.Durumdan rahatsız oldum. İlk günden tartışarak başlamak gerçekten yakışık almadı.

Yeterince arındırırsan yağlanmaya sebep olmaz ama eğer kalıntı kalırsa saçlar yıkanıp kurutulduktan sonra yağlı görünebilir.

X