Saç Uzatma Yöntemleri SAÇ UZATMA YAĞI HAKKINDADIR

CHETAN

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
273
75
Merhaba,

Saç uzatmada etkili olduğunu duyduğum ve almayı düşündüğüm bir yağ var HC CARE adında acaba bunu kullanan var mı ? yorumlarınızı almak isterim çünkü ben evde karıştırdığım yağ içeriği ile aynı ve hepsini tek tek almak yerine fazlasıyla olan bu yağı almak istiyorum. Fikir ve yorumlarınız için teşekkürler.

Valla saç uzatma konusunda her türlü yağı maskeyi denediim. Sadece bakım yapıyorlar. Öyle hızlı uzama olayı olmuyor. Ben kendi haline bıraktım. Yağ falan yaomiyorm su an. Sanki bakım yaptığım zamanlardan daha hızlı uzuyor gibi geliyor

Sadece saçı yumuşatır dışardan takviyeler ben artık inanmıyorum hızlı uzatan bi ürün olduğuna. Ayrıca bi arkadaşım kullanıyordu hc yi çok hızlı bitiyordu tüm saça yedirmek için çok kısaydı bi de saçı. Biotin kullanabilirsiniz ama o da sivilce yapıyor çoğu kişide galiba ben kullanmadım. Kendi haline bırakın sadece saçlarınızı kuru tutmamaya çalışın bence boşuna o kadar para vermeye gerek yok

Çeşitli yağ karışımları var içinde bazen tek bir yağ ile bile saç uzar çok pahalı bir ürün değmez saçın koyu renk ise ve beyazlarında var ise uzatmayı istiyorsan dabur amla yağı kullan gem saç rengini koyulaştırıyor hem saç uzatıyor koyu değilse hint yağı sarımsak yağı kullanabilirsin şampuanına çam terabentin katabilirsin bir sürü yöntem var.

Ben kullandim hatta 3 sise bitirdm. Kesinlikle uzatmiyor. Ama guzel bakim yapiyor canlandiriyor, parlatiyor, hacimlendiriyor

Ben maya maskesi yapıyorum bayanlar parlatiyor ve uzuyor

Merhaba, maya maskesini nasıl yapıyorsunuz?
Maya maskesini süt ve ya suyla karıştırıyorum veya istediğim yağlarla sıvı kıvam da oluyor tabi sonra saçlarıma sürüyorum dip lere eğer artarsa uçlarına bir palet yetiyor ama

X