Saç Uzatma Yöntemleri sac uzatma

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
38
arkadaslar ben yurt disidna kaliyorum ve sacimi ekstircem cunku sacimdaki renkten kurtulmak istiyorum kendi sacimi istiyorum yanliz kestirdikten sonra ne kulanabilirim uzatmak icin yada evde yapilan basit yapabilecegim bisey varmi sagolun

ısırgan çayı satılıyor marketlerde poşet çay şeklinde, 1 su bardağına 1 poşet at, demlensin, saç diplerine sür bunu masajla. imkanın varsa her gün yap. olmadı her banyodan sonra yap.
turplu suyu da yapabilirsin 2 günde 1.
zeytin yağı maskesi de faydalı olur, hem saçını güçlendirir, kırılmaları önler, hem uzamayı hızlandırır.
bir de sarmısaklı şampuan var, şampuanının içine sarmısak rendeleyip saçını bununla yıkıyorsun, 10 dk. kadar bekledikten sonra sarmısaksız şampuanla 2. ye yıkıyorsun. ama koku sorunu var, son durulama suyuna biraz elma sirkesi katıp( 1,5 litre suya 1-2 yemek kaşığı kadar) kokudan da kurtulabilirsin.

canim turplu su yapabilirsin cogu kisi memnun sarimsakli sampuanida yapabilirsin bide kirilmasi yipranmasin diyosan yumurta zeytin yagi ve badem yagini sacina sür yarim saat bele yika yumusacik bakimli oluyolar ben bunlari yapiyorum ayda 1 cm uzar normalda benim 3 cm uzamistir sabir lazim ama bunalmadan düzenli bi sekilde uygulaman gerek deneyenlarin cogu iki üc ay düzenli yapinca sonrada uzamanin devam ettigini söylüyor

turplu suyu onerebilirim,kendim yaptim bikac santim gozle gorulur uzama oldu,amaaaaaa benden sana tavsiye yumurta kullanma,2 gun o igrenc koku ile kaldim,artik o iki gun kackere sacimi yikadigimi tahmin edemezsinlaelaelaelaelaefakatyanliz turpla ayni sonuca ulasirmisin onuda bilemem tabi,,,yerimseniben

X