Saç Uzatma Yöntemleri Sac uzatmak için biotin hapları

Ben biraz uzun süre kullandım biotin belki o yüzden biraz tüylenme yaptı gibi geldi bıraktım. Direk olarak ondan kaynaklı mıdır bilmiyorum

Merhabalar, iki aydır biotin takviyesi alıyorum, 2.5 mg'lık ve paketinde 60 tablet var. Kapsül olanları içemiyorum, o yüzden hap olanı kullanıyorum. İlk 15 gün sonrasında avuç avuç dökülen saçlarım tek tek sayabileceğim kadar az dökülmeye başladı. Uzaması için değil, dökülmeyi engellemek için başlamıştım aslında ama süprizi de oldu ilacın :) ilacı kullanmaya başlayalı 1.5 ay olmuştu, o zamana kadar uzama etkisinde önemli bir şey görmedim, uzadıysa da farketmedim. Ancak tam bu ara gidip kakül kestirdim ve tam 20 gün içinde iki parmak kalınlığında saçım uzadı (kahküllerim kaşımın üzerindeyken gözümün üzerine doğru indi). Şimdi ikinci paketi de aldım, bu sayede sağlıksız saçlarımı bir an önce eski formuna kavuşturabileceğim gibi görünüyor.

İlaç tüylenme yapmadı hiç bir şekilde. Kullanmayı düşünen arkadaşlar bu konuda rahat olsunlar. Saçlarımdaki güçlenme beni çok mutlu etti. Bir de tavsiyem olacak. Saçınızı içerden beslemeye alıyorsunuz biotin kullanarak, dışarıdan da korumaya alırsanız daha etkili olur. Marketlerde satılan en pahalısından ucuzuna şampuanlarda deterjan varmış. Bitkisel şampuan kullanmanızı öneririm. Ben zaman zaman ısırgan otu özlü şampuan, zaman zaman da diğer bitkisel şampuanları deniyorum. Eczanelerden temin etmenizi öneririm veya bitkisel satış yapan mağazalar var oralardan da değerlendirebilirsiniz bütçenize göre.

NOT: Ben ilacı her sabah aynı saatte aç karnına içtim, böyle bir kural yok ama ben kendimce saat koydum. Etkisi var mıdır hiç bilmiyorum.
Canım bende uzun bir süre biotin kullandım ama tok karnına için diyorlar, sana eczacı mı aç karnına iç dedi ? Bu arada markasını da yazar mısın?

Canım bende uzun bir süre biotin kullandım ama tok karnına için diyorlar, sana eczacı mı aç karnına iç dedi ? Bu arada markasını da yazar mısın?

Evet canım, eczacı kahvaltıdan biraz önce içmemi önermişti... "Nutra MedoHbiotin" ilacın adı, şuan ikinci kutuya devam ediyorum. 39.50 fiyatı var.

Eklentiler

• fullsizeoutput_14b6.jpeg
    fullsizeoutput_14b6.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 149
X