Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için bir formul daha. Hem de kolay tıkla bakalım (=

İşte sabırlı ve çalışkan bir insan tipi, seni alkışlıyorum canım alkisalkisalkis darısı başıma :)

saçlarımı boyatmak istiyorum ama izin alamıyorum o yüzden uzun ve sağlıklı saçlara sahip olayım bari diyip üşenmiyorum hiç,doğal olan her şeyi uyguluyorum zemuszemus
darısı senin de başına tabi canım opuyorumnanaktan

benn denedimm bu formülüüü gercekten uzuooo !!! yumusacık veparlakta 1. haftam 4 cm uzadııı allaım sonnda buldum formülü:sm_cool::dance::teytey:

konuya yazılmış bütün yorumları okudum canım bir tek senin yorumun diğer yorumlardan farklı.böyle bizi gerçekten uzadığına ikna etmek için bi coşkuyla yazmışsın ikna edici kelimeler kullanmaya çalışmışsın smile'ları da ona göre seçmişsin ama biz burda kanıtlarımızı resimlerle yapıyoruz. 'inanmazsanız inanmayın umrumda değil' falan diyebilirsin canım ama burda amacımız birbirimize yardımcı olmak. herkes sadece 3 haftada 13 cm.'ye inanmadığını dile getirmiş, senin amacın burda 'benim uzadı milleeet çok mutluyuuum' diye yorum yazman değil bize kanıtlayıp güzel formülleri paylaşmayı bilmen olmalıydı...
a.s.

ya pardon da bn nie kanıtlamaya calısıım size, yardmcı olmak için yazdm sadece deniyende bndim eer bütün yorumları okuduysan ya debeyen var mı deneyen varmı die soruosnz denedm oldu ayrıca bn baska yorumda yazdm 1 hafta beklein resmleri koum die cnkü uzadıını kanıtlamam için 1 hafta gerekio mantıken ayrıca olmayan bişei neden ben ii bişe olarak kanıtlamaya calısıım pskopat mıım ?? fazla şüphecisiniz innmayı örenin ayrıca yaz aylarındaız soğk dusla ve sık sık dus alıorz sizcede bunlar etken deil mi ??? sadece bu frmül etkili demiorm yorumlarımı oku ama yardmcı oldu istersenz deneyin istersenz denemeyin ben iilikle yazdm illa polemik yaratıosnz amaaan sizi mi takıcam yaa ff !!! zaten nie kanıtlıım size kendimi bn sevncimi baskalarıyla da paylasabilirim denedim olduu bu kadar tamm mı ????? inann yada innmayın o sizin güven sorununuzdur fotolarımıda koyunca görürsünz :eek:klava:kötükedihüsoÇok üzgünüm çoook

canım kusura bakma da yaşına veriyorum tüm bu yazdıklarını. sen niye panik oldun ki? hakaret edince saygısızca konuşunca eline ne geçeceğini sanıyorsun? o yorumunda yaşasın saçlarım uzadıııııı falan yazıyordun. şimdi de 1 hafta bekleyin uzasın da resim koyayım yazıyorsun. kendinle çelişiyosun. bari önceki yazdıklarını oku da ona göre tekrar yorum yaz ki pot kırma.

o bizim güven sorunumuz değil, bununla alakası yok ne diyeceğini şaşırdın saçmalıyorsun bence. bu gibi forumlarda bu kadar saygısız konuşulmaz senden büyükler olduğunu unutma. inanıp inanmamamız bizim güven sorunumuz değil senin inandırıcı olmamandı. saçın uzamışsa tamam ne hoş, güzel. güle güle kullan ama sadece kanıt istedik ne var bunda? niye panik oldun agresifleştin? ben bunu anlamadım...

ya ayrıca bu formülü yazan benm neimm oluo ki koruum ayrıca bu frmülü ilk efa duymuorm nette her yerde var olmadı 3 haftada 13 cm yazn google da aratn bulursunz ben 1 senedir arastırıorm bunları ve buldum da gecen dönem bulmustum bu frmülü ark.larım sölemişti ama bnde inanmamıştm snra yaz oldu ve bunu burda grnce denedm ve işe yaradı bu kadar yaa! ayy snrimi hoplattnz!:eek:klava:

sana bu formülü yazan senin neyin oluyor, onu neden savunuyorsun diyen olmadı ki canım. yarası olan gocunur muhabbetine döndü biraz.

Son düzenleme:
sana bu förmülü yazan senin neyin oluyor, onu neden savunuyorsun diyen olmadı ki canım. yarası olan gocunur muhabbetine döndü biraz.

appl1.gif
appl1.gif
appl1.gif

ya ben denicem olur mu olurr belki buqSe doru sölüodur kçk bi ihtimal ama denicem sacımın uzaması için hersei yaparım ayrıca nie böle bi polemik yarattılar anlamadım kii buqSe kötü konusmus sizde nie inanmadım die tepki qsterdiniz anlamdım amaan nnese sırnaşık şey

ya ff tamam 1 haftada uzuoda ondan hiç bişe yapmıorm bi daa da girmiorm ne haltınız varsa yersiniz ben böleyim k.bakmınn valla haksızlııa tahammülüm yktur nese uzatmıorrmm bb sacLarınız yanr inşş.

haksızlıkla falan alakası yok nasıl yorum yapman gerektiğini şaşırdın artık ne diyeceğini bilemiyorsun kendini savunamıyorsun küçük olduğun ne kadar belli 'saçlarımız yanarmış inşallah' hiç güleceğim yoktu canım valla :nazar:

Merhaba,
lütfen üyemizin yaşına ve heyecanına veriniz ve yaptığı bazı yorumlara cevap yazarak konuyu uzatmayınız.
Konuyla ilgili yorum ve görüşlerinize devam ediniz.

Saygılarımla...

saçlarımı boyatmak istiyorum ama izin alamıyorum o yüzden uzun ve sağlıklı saçlara sahip olayım bari diyip üşenmiyorum hiç,doğal olan her şeyi uyguluyorum zemuszemus
darısı senin de başına tabi canım opuyorumnanaktan

Canım boyatma zaten mümkün olduğunca uzak dur ama ille bir değişiklik yapmak istiyorsan, saçların koyu renkse pancar suyu kızıllık verir, kumral falansa papatya suyu kullan, tutam tutam saçına sürüp gölgede yapabilirsin ama önce tek bir bölge de 1 hafta kadar her gün dene ne renk olacak bir bak, herkeste iyi sonuç vermeyebiliyor...

sağol canım kaydirigubbakcemile5
bu kız neden böyle yaptı anlamadım vallakaydirigubbakcemile3

Neler olmuş böyle...Bu kadar küçük yaştaki kızların daha doğru düzgün Türkçe bilmeden böyle şeylerle uğraşması ne kötü...Bu kız büyüdüğünde ne olur ki böyle mahalle ağzıyla konuştuktan sonra...yazık!!!

ya ben denicem olur mu olurr belki buqSe doru sölüodur kçk bi ihtimal ama denicem sacımın uzaması için hersei yaparım ayrıca nie böle bi polemik yarattılar anlamadım kii buqSe kötü konusmus sizde nie inanmadım die tepki qsterdiniz anlamdım amaan nnese sırnaşık şey

Senin yazım tarzın neden buqse ile bu kadar benziyor bakayım? ıkinizde Antalyalısınız falan?

haksızlıkla falan alakası yok nasıl yorum yapman gerektiğini şaşırdın artık ne diyeceğini bilemiyorsun kendini savunamıyorsun küçük olduğun ne kadar belli 'saçlarımız yanarmış inşallah' hiç güleceğim yoktu canım valla :nazar:

Daha çocuk ablası, mazur görmek lazım...Foruma üye olurken tc kmlik numaraları istenip yaşlar kontrol edilmeli bence, bu yaştaki çocukların bu forumda işi yok bu kız 14 yaşında bile değil...

Son düzenleme:
Merhaba,
lütfen üyemizin yaşına ve heyecanına veriniz ve yaptığı bazı yorumlara cevap yazarak konuyu uzatmayınız.
Konuyla ilgili yorum ve görüşlerinize devam ediniz.

Saygılarımla...

yaşı küçük diye bize hakaret etmesine göz yummamalıyız bence. siz yumsanız da ben yummam yani. ben gayet düzgün biçimde uyardım ama dinlemiyo. :1closedeyes:

Canım boyatma zaten mümkün olduğunca uzak dur ama ille bir değişiklik yapmak istiyorsan, saçların koyu renkse pancar suyu kızıllık verir, kumral falansa papatya suyu kullan, tutam tutam saçına sürüp gölgede yapabilirsin ama önce tek bir bölge de 1 hafta kadar her gün dene ne renk olacak bir bak, herkeste iyi sonuç vermeyebiliyor...

koyu renk değil canım ya nasıl bi rengim var ben de bilmiyorum. merak ediyorsan 'karar veremiyorum :KK43: (resimli)' diye bir başlık var orada resimlerim var bi bak istersen hem bana saçımın rengini söyleyebilrsinkaydirigubbakcemile3
papatya suyunu denedim hiç etki etmedi:1no2:

yaşı küçük diye bize hakaret etmesine göz yummamalıyız bence. siz yumsanız da ben yummam yani. ben gayet düzgün biçimde uyardım ama dinlemiyo. :1closedeyes:

Buqse ile arkasından mesaj yazan niqhtanqeL aynı kişi zaten gereği yapıldı :)

koyu renk değil canım ya nasıl bi rengim var ben de bilmiyorum. merak ediyorsan 'karar veremiyorum :KK43: (resimli)' diye bir başlık var orada resimlerim var bi bak istersen hem bana saçımın rengini söyleyebilrsinkaydirigubbakcemile3
papatya suyunu denedim hiç etki etmedi:1no2:

Linkinide at kız, nerden bulayım koca forumda :)

Muhtemelen o da aynı kişi canım :) Zaten aynı yazım tarzından anlıyorsun neys eyerine neese yazmasından çıkıyor ortaya...Linke bakıyorum hemen...

şimdi bunların foyası ortaya çıktı ya canım acaba bu formül uydurma mı diğer arkadaşlardan deneyenler oldu saçlara zarar vermesin :)

şimdi bunların foyası ortaya çıktı ya canım acaba bu formül uydurma mı diğer arkadaşlardan deneyenler oldu saçlara zarar vermesin :)

Uydurma olduğu çok açık, limon saçları mahveder o bir gerçek o yüzden bence sen eczaneden biotin vitamini al, o zman saçların ve tırnakların güçlenip sağlıklı uzayacak...Gelelim saç rengine saçların kestane, alt tarafları ise güneşten açılmış kıSımlar kızıl-kestane olmuş, bence çok güzel bir renk ve saçlarında çok güzel bence ilerdede boyatmayı düşünme...Bu arada saçların kestane olduğu için papatya işe yaramaz normal, eğer saçlarındaki kızıllıkları seviyorsan pancar suyu kullanacaksın aynı şekilde renkleri açılacak canım...

Uydurma olduğu çok açık, limon saçları mahveder o bir gerçek o yüzden bence sen eczaneden biotin vitamini al, o zman saçların ve tırnakların güçlenip sağlıklı uzayacak...Gelelim saç rengine saçların kestane, alt tarafları ise güneşten açılmış kıSımlar kızıl-kestane olmuş, bence çok güzel bir renk ve saçlarında çok güzel bence ilerdede boyatmayı düşünme...Bu arada saçların kestane olduğu için papatya işe yaramaz normal, eğer saçlarındaki kızıllıkları seviyorsan pancar suyu kullanacaksın aynı şekilde renkleri açılacak canım...

ben saçımı siyaha boyatmayı çok istiyorum canım babam izin vermiyo.bi siyahı değil boyatmama karşı doğal kalsın diyo:1no2:
hint yağı ve ceviz yağı koyulaştırıyomus diye duydum onu deneyeceğim.CADIARZU
eğer o da işe yaramazsa senin dediğini uygulayacağım kızıllıklar nasıl açılacak peki? zemuszemus

ben saçımı siyaha boyatmayı çok istiyorum canım babam izin vermiyo.bi siyahı değil boyatmama karşı doğal kalsın diyo:1no2:
hint yağı ve ceviz yağı koyulaştırıyomus diye duydum onu deneyeceğim.CADIARZU
eğer o da işe yaramazsa senin dediğini uygulayacağım kızıllıklar nasıl açılacak peki? zemuszemus

Ama haklı adam, çünkü bir kere boyanınca saç rengini kaybediyor canım,dediğin gibi ceviz yağı koyulaştırır ama çok uzun vadede...Sen o pancarı kullandığında yavaş yavaş açılacak ama bilmiyorumki beğenebileceğin bir renk olur mu, çünkü sen siyah isterken şimdi saçın açılması seni kışın rahatsız edecek o yüzden sen ceviz yağını dene şekerim...

X