Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için bir formul daha. Hem de kolay tıkla bakalım (=

NiqhtMaReanqeL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
21
1
Meraba hatunlara.s.

Hepimiz Şu Saçları Uzatmak İçin Hergün Nerdeyse Farklı Bir Formul Deniyoruz Ama ßazı Formuller Dışında Uzamıolar -tatlicadiarzu-

Nese ben konuya geçiyim meraklandırmadan =D şimdik bn bu formulu bi arkadaştan öreendim ve annesi saç bakım uzmanı htta tvye çkmş ve bna bu formulu verdi 3 haftada 13 cm uzatıyomuşş mucize gibi dimiihihoyyyt:1shok:

ben ilk denedim saçlarım yumuşacık parlak oldu. ama pskolojkmi blmyrm ama snki azda bi uzama oldu herneyse ben tarifi veriyim sizeyerimseniben

1 adet limon kabuğunu suda iyice kaynatıyoruz daha sonra domates kabuğu ve havucu dilimleyerek yine limon kabukların üstüne atıyoruz bnlar yine iyicee kaynıo sonra bnları bi tabağamı alcaksanız napcaksanız bnları iice güzel bi şekilde eziyosunuz bn limon kabuğunu ezemedm diyosan rendeliyiver bnları iice ezdikten sonra bi tabağın içine koyuver bnları içine yumurta sarısı zeytinyağı koy + ek olarakta turp suyunuda koyabilirsiniz gerckten etkili olduğunu söylüyor:lepi: denyin kızlar kaçırmayın hem çook basit evde bulunan şeyler bunlar dneyiin sonuçlarınız paylaşın 2. hafta bnde yapıcam yne sonuçları söylerim hihoyyyt

Rapunzelli saçlarla :eek::sm_cool::teytey:

[ı]valla bu zamana kadar denemediğim şey kalmadı aklınıza gelecek herşeyi denedim fakat en sonunda hiçbişey yapmamakta karar kıldım şuan saçlarım bakım yapmadan çok hızlı uzuyor...[/ı]

Benim kurtarıcım turplu ve zencefilli su oldu ahanda gafamda var şimdi turplu su hergün etcem artık hihoyyyt
cnm bu bana zahmetli geldi ama zamanım olunca denicem paylaşım için saol şeker Şeniz a.s.

valla bu karışıma bi kaç şey daha ekleyip yapmak istiyorum bakalım bakalım çok kolay bulunabilicek malzemeler deneyen var mı peki noooolr sölesin yrn iki yazılım var ama ben bu günü bu gibi şeyler için harcicam

canım benim bunu paylaştıgın için sagol,ama ben kendi fikrimi söyleyecek olursam bana pek o kadar uzatacakmış gibi gelmedi.yani yok öyle bişey,3 haftada 13 cm yok artık.3 ayda desen belki inanacam da ne bileyim hangi uzmanmış ki bu hiç böyle birşey duymadım.kusura bakma da bana uyduruk geldi,seninle alakası yok ama size kim söylediyse abartmış yani.tabiki denemk isteyenlere lafım yok ben sadece 13 cm uzatıyor denmesine inanmadım.onun dışında belli bir yararı olabilir tabii.

valla bn bna söyleneni size söyledim yararı olmasa bile saçlarınızın parlaklığını ve yumuşaklığını görüceksiniz ayrıca herhangi bi zararıda olmz gnlük yediğimiz şeyler nasıl olsa size yardmcı olmk için söyldmm (=

cnm 3 haftada 1 yapcaaz yani 1hafta 1 kere

3 haftada 13 cm bence imkansız arkadaşlar normal bir saç ayda 1-2 cm uzar , bakım yapmazsanız eğer ...hadi 3-5 cm deseniz neyse ama 13 cm çok fazlaa yaa...gerçekçi olmak lazım

herşeyi denedim bide bunu deneyim bakalım,3 hafta boyunca her pazar yaparım bakalım nolacak,sonucu yazıcam arkadaşlar her yaptığımda...ben kendimi deney kobası olarak ortaya sürüyorum,bende ne olacak bakalım sizde ona göre uygularsınız:KK70:

Kızlar açıkcası bu yazının aynısı ben dün bir forum sayfasında okudum aynen arkadaşımın annesi uzman o dedi falan yazıyordu mirmirmirmir
herkeste cevap olarak öyle şey olmaz falan demiş
ya oraya da bunu yazan o arkadaş yada kopyalayıp yapıştırmış ne yazıkki gördüğümü söylüyorum :nazar:(hatta inanmayan varsa site adresini özelden kopyalayabilirim)
ayrıca hiçbir maske bir ay bile dolmadan 13cm uzatmaz saçın normal uzaması diye birşey vardır bunu ancak bir kaç cm arttırabiliriz bakımlarla ama 3haftada 13cm imkansızdır öyle bişey olsa kimse kaynak yaptırmazdı zaten :1no2:

bende yapayım yarın yada akşama bakalım ne olcacak artı canım ben bunu hafta 2 kere yapsam zararı olurmu acep aman uzamasada cok besler işte oda iyi bence zaten beslenen sacta uzar 13 cm olmasa uzar gibime gelio havucc limon domatesss ohooooooo ne güzel seyler bunlar

X