Saç Kesim Şekilleri saca ara makas nasıl atılır

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Law__

Yüz,gez,oku,izle,dans et👌
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
3.122
1.706
35
kıslar bnm sacım gür ve sık ara makas alıp düzenli olarak atmak istiyorum nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz

Bence ara makas attırmayın çünki ben attırdığıma attıracağıma pişman oldum.O saçlar daha sonra minik minik çıkacak ve saçınız kalın telliyse dik dik duracak başınıza bela olacak.Denediğim için yaptırmayın derim onun yerine saçınız uzunsa çene hizasından başlatıp kat attırabilirsiniz saçınızın kabarıklığı azalır ve daha rahat kullanırsınız.

kıslar bnm sacım gür ve sık ara makas alıp düzenli olarak atmak istiyorum nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz[/QUOTE

kesinlikle tavsiye etmiyorum.bende geçen ay yaptım bu hatayı belki saçlarım braz azalırsa açık bırakablirim ve daha rahat kullanabilrim diye ama şuan çok pişmanım.Dökülmüyor,çok gür die yakındığım saçlarım aramakastan sonra dökülmeye başladı sanırım çok büyük konuştum dökülmüyor saçlarım diye üzülerek:KK43: şimdi saçsız kalacam diye korkuyorum.ve fönlüyken falanda hep aralardan kısa kısa çıkıyor.

benım saçlarım çok gür , ve kalın telli
bende ara makas attırdım ve arkadaşların aksıne cok memnnun kaldım ..
ama bu işi doğru duzgun yapıcak kuaforu ıyı secmek lazım ben ılk attırdıgım zaman cok gusel oldu sonra baska kuafore attırdım aman allahım mahvoldu saclarım .. sımdı bıraz uzamaya basladılar beklıyorum tekrar eskı kuaforume gıdıcem attırmak ıcın ..

bence guvendıgın bı kuafor varsa dene , kalın saclılara cok ıyı duruo

bende ara makas attirdim ama memnun deglm ondan beri sacim ince eskisi gibi gürlesmiyo :S

kalın telli saçlarda evet uzadığı zaman zor oluyor kullanışı her saça ara makas atılmaz komle saçınıza ara makas attırmayın enseden bir parça bıraktırıp yanlar hariç kulak hizasına kadar attırın ama çok sık ara makas attırmayın benden size tavsiye

saç zor toparlanır bidaha, kuaför atsa bile zor olur, hele de kendinizin atması daha kötü olur:1no2:

ya benim arkadaşımın da saçları gür ve düzmüş ara makas attırmış şu anda lüle lüle çok hoş saçları var bnim saçlarım ne ince telli ne kalın telli diyebilirim Ara makasın kıvırcıkla alakası var mı arkadaşlar ?:KK50:

İyi bir kuaföre attırın attırcaksanız.

Benim saçlarım dalgalı olduğu için incelmesini istediğimde attırıyorum ben kıvırcığa da atılır düze de istenirse.

Bir de sadece uçlara attırın. O zaman çok güzel oluyor

kıslar bnm sacım gür ve sık ara makas alıp düzenli olarak atmak istiyorum nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz

canım ben attırdım ara makas şuan 2. günümdeyim o kabaran açık bırakamadığım saçlarım gitti.. yerine inanılmaz incelikte gören ne güzel saçları var diyoo bencede arkadaşlarınımız dediği gibi bilen usta biri olması lazım mesela benim kökten almadı ara makası altlarından aldı hiçte belli olmuyooo ben tavsiye ediyorumm açıkcası ayda 1 kere 10 liraya alıyorlar

Ya ben hep ara makas attiriyorum saclarima. Benimde saclarim oldukca gur,kalin telli ve dalgali arti bir de kisa neredeyse omuzlarimda. Saclarimi istedigim boyutta kestirdikten sonra sadece sacin uclarina ara makas attiriyorum boylelikle biraz azalmis oluyor yoksa kalin telli ve gur sacla basa cikmak cok zor :KK43: evde degilde kuafore gittiginde ara makasla kesmelerini isteyebilirsin. Sadece uclarini azaltmak icin ama kokten degil :)

saçlarım kalın telli gür ve kabarık baş demiyordum ara makas attırdım çok memnunum.. arkadaşlarında dediği gibi diplerden değil uç kısımlardan atınca hiç sorun olmuyor

Ben ARA makasi aldim kendim yapıyorum doğru atınca çok kullanışlı oluyor saçımı ortadan ikiye ayırıp bir tarafını bağlıyorum acik taraftan saç diplerimden az az alarak makasi tamamen kapatmadan saç dibinin 2 parmak altından başlayarak sağlı sollu saç ucuna dogru 3 yerden kesiyorum az az alarak bütün saca uyguluyorum böylece orantılı kesmiş oluyorum ve çok iyi duruyor

X