Saç Kesim Şekilleri Saçım dalgalı mı kıvırcık mı düz mü hiç belli değil

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sd_e61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
1
0
27
arkadaşlar merhaba.benim saçlarım 2-3 sene öncesine kadar çok güzeldi kıvır kıvır buklelerim vardı fakat bu 2-3 senedir hiç düzgün bir şekli yok yarı düz yarı dalgalı ne yapsam eski haline döner ve doğal bukleler için ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim

arkadaşlar merhaba.benim saçlarım 2-3 sene öncesine kadar çok güzeldi kıvır kıvır buklelerim vardı fakat bu 2-3 senedir hiç düzgün bir şekli yok yarı düz yarı dalgalı ne yapsam eski haline döner ve doğal bukleler için ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim
elidor.jpg elidorun belirgin bukleler durulanmayan kremini bi arkadaş kullanmıştı çok memnundu buklelerım belirginleşti demişti sende kullanabilirsin. bukle.jpg buk.jpg model olarakta bu tarz ısı kullanmadan bukleler yap önce elidor kremini sür sonrada böyle bukleler yap gece uyu sabah kalktığında buklelerini çöz bu şekilde saçın bukleleşmeye alışır.benim bi arkadaşım saçları dümdüzdü saçını hep salık bırakıyodu.sonra lastikle topladı saçını daınık topuz şeklinde bide baktım saçı dalgalı olmuş alışmış nasıl böyle oldu saçın dedim sürekli topluyorum dedi demekki saç toplama şekillendirme falan önemli rol oynuyo:KK69:

X