Saç Rengi ve Saç Boyama saçımı 1 ayda 4 kere boyattım yardım lütfen :(

yobodayi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2014
50
8
Arkadaşlar merhaba ben evde boyasız doğal saçlarımı açık kumrala boyadım ve karamel oldu daha sonra üstüne her seferinde daha koyultarak ve en sonuncuda siyah yaparak 4 kere boyattım ama hala alttaki karamel renginden kurtulamadım. Boyalar sürekli aktı ve saçlarım şu an çok açık kahve tonundalar gittikçe de açılıyorlar. Başka bir arkadaşım saçını açtırarak karamele boyatmıştı ama daha sonra kendi boyayarak koyu kestane yaptı ve onda hiç akma falan olmadı ben bi de kuaför iyi yapar diye o kadar para dökmüştüm :KK43:( kendi rengim koyu kestane olduğu için dibi çok çirkin görünüyo yaklaşık 5 cm dibim geldi ama daha fazla boyatmak istemiyorum yine akmasından korkuyorum sizce ne yapmalıyım beklemeli miyim yoksa tekrar kendim koyu kestaneye boyamalı mıyım? Yardımcı olursanız çoook sevinirim teşekkürler.

2 kutu koyu kestane boya al boya.İlk 72 saat boya çok akar, mümkünse 72 saat yıkama.sonrasında da renk koruyucu şampuan kullan.Boyalı saçlar için yazan şampuanlar renk koruyucudur.

2 kutu koyu kestane boya al boya.İlk 72 saat boya çok akar, mümkünse 72 saat yıkama.sonrasında da renk koruyucu şampuan kullan.Boyalı saçlar için yazan şampuanlar renk koruyucudur.

Öncekilerde de boyadan sonra 2-3 gün yıkamamıştım ama yine de baya akmıştı umarım bu sefer öyle olmaz :KK43: Teşekkür ederim

X