Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı Açıp Boyadım ve Mahvoldu -Kısmen-

Cnm her markada renk tonları değişir numaraları değişir netten verdiğim numaraların fotolarını indirin katalogdaki kizillarla karşılaştırıp en yakın tonları alın ricam ederim canım 💗
Teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz :KK200::KK200::KK200:

Bakır da yapa bilirsiniz sorun olmaz ama sürekli aynı işlemi yaparsanız saçınız da kuruma kırılma olur dikkat edin içine biraz saç kremi karistirisaniz yumsatir saçınızı
onunda çözümünü buldum , ben çok meraklıyımdır bakıma , yılang yılang çiçeği yağı sürüyorum uçlara ve kırıklarımı kısa zamanlarda aldırıyorum o yüzden çok yıpranmam yok . yılang yağını tavsiye ederim hem çok gzel kokuyor , hemde başarılı...

Toner -bildiğim kadarıyla mor şampuan?- sarı saçlarda uygulanmıyor muydu? Ufak bir kısmı eklemeyi unutmuşum, saçım istediğimden çok çok daha açık oldu ve yüzüm gri gözüküyor bildiğiniz ve bana hiç de yakışmıyor açık tonlar. Yani benim amacım saçımı koyultmak ama bu sefer bakır yerine kırmızı tonlarında bir kızıl istiyorum. Hangi kızıl tonuna boyarsam saçım tek renk olur, bunu öğrenmek istiyorum. Hatta bir fotoğraf bırakayım istediğim renkle ilgili.
Ben bu renk için saçımı kızıl viyoleye boyattım .tuttu.ama benim saçım kendi rengimdi doğal temiz sarıydi

X