Saçımı boyayacağım fakat !

dogal halin ne kadar guzel boyatma bence cnm

sağol canııım opuyorumnanaktan fakat oda doğal değilki koyu kahve halim beyazlarım çıktı senağlama 6,7,8 belkide 10 tane var ve kalın kalın çıkıyorlar buyüzden boyatıyorum bende :bbo:

Çok güzelmiş ben kendim içinde beğendim bu rengi , nasıl anlattın kuafförüne merak ettim . :)

Çok güzelmiş ben kendim içinde beğendim bu rengi , nasıl anlattın kuafförüne merak ettim . :)

Aynen şu cümleyi kurdum 'ben karamel istiyorum saçlarımı ama açık değil koyu böyle bakır da olsun içinde bana yakışsın beğensinler bende beğeneyim sakın ama sakın çingen gibi olmayayım' dedim
oda bana özel bi katalog dan bi renk gösterdi alkisalkisalkis aynı bu istediğim renk sensaçını bana bırak dedi

Yüzün çok güzel canım ya çok hoşuma gitti yüz hatların çok yakışır bence

Yüzün çok güzel canım ya çok hoşuma gitti yüz hatların çok yakışır bence

Teşekkürler opuyorumnanaktan
Kuaförüm de herseferinde aynı şeyi söylüyor saçını bem beyaza bile boyasam senin yüzün kaldırır enteresan bir yüzün var diyor :kedi:

Alttarafı yüz yani kaydirigubbakcemile3 bence adamın elinde beyaz boya fazla kalmış bana kakalamaya çalışıyor :mymeka: delikafadulden

:KK70: :KK70: Benim kuaförüme bunları söylesem öööyyle bakar yüzüme , anlayış özürlüdür de birazcık :KK70: Nerede kuaförün yakınsa ona geleyim bari :)

evet ben de beğendim burnunu :):)

çok teşekkürler canmcım opuyorumnanaktan

bi burnum zaten başka yok kaydirigubbakcemile

evet konuya geri dönelim kısmasınlar bize senağlama

saçım saçım saçım bi tutam saçım var ne yapacağımı bilemiyorum delikafadulden

canım bende konu ile alakalı olmadan cvp veriyorum laelaelaelaelae
Burnum estetik değil çok beğendin galiba opuyorumnanaktan:kedi:

hakkaten çok güzel ucu, kalkıklığı, kavisi.. maşallah sana.
ben estetik oldum da insanların ilk önce burnuna bakar oldum delikafadulden
karamel gider sana yaptır bence yerimseniben

X