Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı nasıl kızıl yapicam?

Ir22m

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
3
1
23
Merhabalar öncelikle saç serüvenimden bahsetmek istiyorum daha doğrusu nasıl mahvettigimden.
Benim saclarim onceden kizildi kizil boyuyordum sonra okulumda kizdilar ben de kapansin diye koyu kahve boyadim ve 1 sene boyunca hic ellemedim sonra bu koyu kahve akti akti ve dipleeim kendi sacim oldu uzadikca ama asagilarda hala kizillik vardi ve bu canimi sıkıyordu ben de bir kuafore gittim 10 gun falan omce ombre istedigimi soyledim neyse kuafor yapti bir seyler ama sari olmadi yani karamel gibi bir renk oldu kizillarimdan dolayi ciktim kuaforden ama asla oyle gezemezdim gratise gittim koyu kahve aldim tekrardan ve saclarimi boyadim ama bu kadar koyu kullanmak da istemedim eskiye doneyim kizil yapayim dedim dun gittim ates kizili aldim boyadim diplerim kipkirmizi uclarim simsiyah kaldi bugun tekrar gittim ve sonbahar kizili aldim diplerim hala uclara gore acik renk ama sacim bir turlu acilmiyor evwt biraz kizillasti ama tam kizil asla degil bu saci nasil kizil yapabilirim ve 1 ay sonra dugunumuz var

Hic dusunmedin mi canim kahvenin ustine kizil tutmayacagini boyali saca acik.boya tutmaz . Su anda yapabilcegn pek birsy yok akitmalisin kepek sampuaniyla yika 3 ay boyama akar anca . Kac yasindasn bi okulunu bitir de ondan snra gec boyamalara

Hic dusunmedin mi canim kahvenin ustine kizil tutmayacagini boyali saca acik.boya tutmaz . Su anda yapabilcegn pek birsy yok akitmalisin kepek sampuaniyla yika 3 ay boyama akar anca . Kac yasindasn bi okulunu bitir de ondan snra gec boyamalara
18 yasindayim ben de duydum kepek sampuaninin boya akittigini sanirim onu deniycem

X