Saç Uzatma Yöntemleri Saçımı uzatıyorum

Beste213

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
19
4
33
Merhabalar yeni üye oldum ve bu patates suyunu saçıma uyguladım sonuç mükemmel bilgilendirmek istedim🙏🏻

Daha ayrıntılı anlatsaydın keşke.
Ne zaman başladın?
Kaç sefer uyguluyorsun?
Duş öncesi mi sonrası mı?
Ne kadar bekletiyorsun?

1 aydır kullanıyorum patatesi blenderdan geçirin sonra suyunu alın tülbentle veya süzgeç yardımıyla elinizle sıkın duş öncesi bir pamuk yardımıyla saçınızın diplerine kalanıda uçlarına sürün normalde 30 dk ama ben daha fazla bekletiyorum bir sıkıntı olmaz gerçekten ilk yaptığımda 12 13 gün sonra saçına ne yaptın nasıl uzattın demeye başladılar ben haftada 2 kere yapıyorum bazen haftada bir yapıyorum benim saçım 1 yıldır hiç uzamıyordu

Allah allah hiç duymadım, değişik. 1 patates yeterli sanırım? Beklettikten sonra normal su ile mi duruluyoruz yoksa şampuanla mı? Bir ayda ne kadar uzadı? Saç nasıl oldu, yani saman gibi mi, yumuşak mı, mat mı, yağlı mı?

Ben 2 3 patates yapıyorum normal şampuanla yıkıyorsun saçı yumuşatıyor saçın yağ dengesine zararı yada yararı yok ve vitamin olduğu için besliyor saçı daha önce saçımın cm olarak bilmediğim için ama 1 ayda 3 parmak uzadı diyebilirim göz kararı

1 ayda 6 cm az değil. Denemek gerekir. Bu suyunu sıktıktan sonra tanesini de kullanıyor musun direk atıyor musun geri kalanını?

Ciltte sıkılaşma mı oluyor, leke giderme özelliğine mi sahip yoksa? Çok soruyorum ama...

Morluklara iyi geliyorsa, koltukaltı ve genital bölgede beyazlatma için uygulansa faydası olur mu acaba

Tekrarlanmıyor mu kararma? Siz gittiniz mi lazere

Patatez suyunu da ilk defa diydum
1 ayda 3 parmak cok iyi

Kusurabakmayin ama bazen denk gelmsitri diyorum boyle denemeler.

X