Saç Bakım Ürünleri saçımıza en en en iyi gelen ürünler & bakımlar

fitblack

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
6.480
9.877
Sizin şu ana kadar memnun kaldığınız,en mükemmel dediğiniz ürün,bakım vs nedir?
Benim organik hindistan cevizi yağı,elseve arı sütlü saç kremi ve dove pure care dry oil serisi.

Eklentiler

• 1.jpeg
    1.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 218
  • 2.jpg
    2.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 178
  • 3.jpg
    3.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 226
Konu tam benlik, ben de takipteyim:KK16: Benim en beğendiklerim bunlar oldu,özellikle mavi olan çok iyi ama fiyatın maşallahı var.Tekrar almak için indirime girmesini bekliyorum,şimdilik davines gözbebeğim.

davines-nounou-yapilandirici-sampuan-krem-maske-3lu-set-2-7063-23-B.jpg SC_Shampoo_350x350.jpg

Bazen bu resimdeki otacıyı da alıyorum ama 1 ayda 1 hafta boyunca kullanıyorum sonra ara veriyorum.Sanki saçımın keratine ihtiyacı varsa mükemmel bir his bırakıyor ama uzun kullanımda donuklaştırıyor(Kendimce saçın keratine ihtiyacı yoksa olumsuz oluyor gibi yorumladım bu durumu,doğruluk payı nedir bilemem)
SG_6703401.jpg
Bakım yağı olarak da ayda 1 has zeytinyağı,haftada 2 kez de bu yağdan kullanıyorum
SUN-OIL_0.jpg

nashi argan yağı çok iyi diye ben de duymuştum,otacı da keza öyle.elimdekiler bitsin ben de alacağım nashi'yi :emir_bebek:

- john frieda miraculous recovery kesinlikle vazgeçilmezim hiçbir saç maskesi onn yerini tutmuyo tek sorun 150 ml cik ve 28tl olması...
- organik hindistan cevizi yağı
- defne garlı maskeden de memnun kalmıştım
- mecitefendi organik argan yağlı şampuandan da memnun kaldım hem de 400 ml ve o kadar yoğun ki kullan kullan bitmiyo 3 ayda zor bitirdim. normalde saçlarıma şampuan dayanmaz
Sizin şu ana kadar memnun kaldığınız,en mükemmel dediğiniz ürün,bakım vs nedir?
Benim organik hindistan cevizi yağı,elseve arı sütlü saç kremi ve dove pure care dry oil serisi.

canım elseve ve dove yerine hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalara yönelebilirsin bence.:)

- john frieda miraculous recovery kesinlikle vazgeçilmezim hiçbir saç maskesi onn yerini tutmuyo tek sorun 150 ml cik ve 28tl olması...
- organik hindistan cevizi yağı
- defne garlı maskeden de memnun kalmıştım
- mecitefendi organik argan yağlı şampuandan da memnun kaldım hem de 400 ml ve o kadar yoğun ki kullan kullan bitmiyo 3 ayda zor bitirdim. normalde saçlarıma şampuan dayanmaz

canım elseve ve dove yerine hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalara yönelebilirsin bence.:)
Merhaba,evet siz de söyleyince utandım biraz.Saçlarım çok aşırı sert ve kuru,hatta bir konu açmıştım bununla ilgili de,fotoğrafı da var http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yipranmis-saclarim-resimli.906893/
bu yüzden arkadaşım önerdi bu ürünleri de,düşüncesizce aldım.bittikten sonra organik şampuanları falan deneyeceğim ben de çok teşekkürler:)

Merhaba,evet siz de söyleyince utandım biraz.Saçlarım çok aşırı sert ve kuru,hatta bir konu açmıştım bununla ilgili de,fotoğrafı da var http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yipranmis-saclarim-resimli.906893/
bu yüzden arkadaşım önerdi bu ürünleri de,düşüncesizce aldım.bittikten sonra organik şampuanları falan deneyeceğim ben de çok teşekkürler:)
olsun ya ben bu konu ile ilgili bilgisi olmayanlara söylemeye çalışıyorum ki yayılalım :) internette deney yapmayan markaların listeleri var zaten o kadar çok marka var ki. örneğin en basitinden türkiyede deney yapılması yasak olduğu için türk markalarını rahatlıkla kullanabilirsin . market şampuanları genelde p&g ve unilever şirketine ait olduğu için onların hepsi benim kara listemde :KK43: ama çok dikkat ediyorum artık öbür türlü için rahat etmiyo

benim için de ev saç ürünleri ile doldu. sürekli saç bakım yağı yap haftada bir. yumuşatıcı krem ve maskeler kullan. ben pahalı olsa da john frieda miraculous recovery maskeden aşırı memnunum onun dışında hiçbi maskeyi beğenemedim eğer imkanın varsa tavsiye ederim

olsun ya ben bu konu ile ilgili bilgisi olmayanlara söylemeye çalışıyorum ki yayılalım :) internette deney yapmayan markaların listeleri var zaten o kadar çok marka var ki. örneğin en basitinden türkiyede deney yapılması yasak olduğu için türk markalarını rahatlıkla kullanabilirsin . market şampuanları genelde p&g ve unilever şirketine ait olduğu için onların hepsi benim kara listemde :KK43: ama çok dikkat ediyorum artık öbür türlü için rahat etmiyo

benim için de ev saç ürünleri ile doldu. sürekli saç bakım yağı yap haftada bir. yumuşatıcı krem ve maskeler kullan. ben pahalı olsa da john frieda miraculous recovery maskeden aşırı memnunum onun dışında hiçbi maskeyi beğenemedim eğer imkanın varsa tavsiye ederim
o zaman dove ve elseve bitsin ilk iş onu alayım çok teşekkürler :) hep diyorum kendime zaten deney yapan ürünleri alma diye ama bu sefer başka şeye çok odaklandığım için onu göz ardı etmişim,bundan sonra dikkat edeceğim :KK43:

X