Saç Rengi ve Saç Boyama saçını bitkisel boyayla boyayan var mıı??

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
596
238
saçını bitkisel boyayla kendi boyayan var mı varsa adını yazabilirmisiniz bi de hangi renkleri var diğer boyalardan farkları neler?CADIARZU

natural colors diye bi boya var tamamen bitkisel ben daha önce boyamıştım. fön makinesi ile 20-25 dakika kadar saçlarını kurutmaya çalışıyorsun içinde amonyak olmadığı için

natural colorsla ben de boyadım. çok fazla belli olmuyor saçta boya olduğu. köklü bir değişiklik olmuyor.

ben siyah düşünüyorum acaba bununla yapsam hint kınası gibi filan mı olur ya kalıcı olmasa da olur siyah hakkında fikri olan var mı

Ben de Garnier kullanıyorum 9.0 Sarı.Zeytinyağlı olduğu için saça bakım da yapıyor.Yumuşak,parlak ve bakımlı saçlara kavuşuyorsunuz.Bir de kulak arkası,alın ve enseden boya kolaylıkla çıkıyor,yani alnınız da boyalı bir şekide dolaşmıyorsunuz,hele kızıl renklerde bu durum daha da kötü oluyor.

bir topikte de bi arkadaş yeni bi organik boya paylaşmıştı. ben de aldım, ama henüz kullanmadım, iki ay içinde fln diplerden gelen renk sırıtmaya başlar, boyarım ben de. bi de şunu ekliyeyim, ben sadece dipler için kullanıcam ve boyanın hepsi çok gelecek, kalan ziyan olcak diye üzülüodum(çünkü boya 20 lira) ama hazırlanan boya 3 ay saklanabiliyormuş bozulmadan, süper bi avantaj yani benim için.
link burada http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/300045-tints-of-nature-organik-boya-kullananlar.html
internetten de bakabilirsiniz...

X