Saç Rengi ve Saç Boyama Saçları alltın karamel rengi olanlar yardım ??

suleyaprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
51
1
kızlar saçlarım kızıl daha öncede tarçın bakır ile ilgili sormuştum. eşime açıcı ve tarçın bakırı bulamadığı için altın karameli aldırdım.
biraz sonra uygulamaya geçeceğim. altın karamele boyayan varsa resmini ekleyebilirmi
birde bir sonraki boyamada tarçın bakıra boyasam olurmu gene açmam mı gerekirç. açtığımda renk kötüde olsa altın karamel düzeltebilirmi
yada açtıktan bir hafta sonra bir dahamı açıcı uygulasam sonra boyasam mı fikirlerinizi ve resimlerinizi bekliyorum

saçlarımı açtım kızıl olan yerler kızıl sarı karışımı bir renk oldu turuncu desem değil bakır desem değil.diplerde sapsarı oldu hatta beyaza bile yakın şimdi altın karamele akşam boyayacağım
sizce sonuç ne olur

dipler doğal saçın olduğundan daha çok açılır rengi. benim de öyle olmuştu canım. ilk boyamada olmasa bile 2. boyada tam oturur. bir de bir kez açınca diğer boya uygulamalarında açmana gerek yok. bence altın karamel hoş durur. ama resim isteriz ok :)

altın karamele boyadım açtığım ton pek değişmedi sanki cila gibi oldu ama diplerin çiğ sarılığı gitti gene 2 renk ama çok dikkatli baktığında birde gün ışığında belli oluyo tarçın bakır a da çok benziyo renk olaraktan 15 20 gün sonra tekrar boyayacağım aynı rengemi boyayayım yoksa tarçın bakıra boyasam altın karamel ton olarak tarçın bakırdan daha mı açık bir ton mu

canım aslında tam istediğin rengi eklesen ona göre yardımcı olsak sana. çünkü tarçın bakır ve altın karamel birbirinden çok farklı. karamelde de bakır yansımalar oluyor akdıkça ama tarçın bakır kadar değil. ten rengini falan bilmiyorum ama altın karamel hoş bir renktir 2. boyamanda oturur renk iyice zamanla 2 renk olmaz.

saçların kızılsa üstüne altın karamel tutmayabilir.2. veya 3. yıkayışta gene kızıllarla karşı karşıya kalıcaksın.
sana tavsiyem tamamen kurtulmak istiyorsan git kuaförde akıt saçlarını(ne kadar yıpratsa da kızıldan kurtulduguna değiyor inan,doğal maskeler falan 2 haftada toparlarsın)üstüne karameli boyat.

X