Deri ve Cilt Hastalıkları saçlarım 1 yıldır dökülüyor

howyoulikethat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2022
2
1
17
merhabalar, yaklaşık 1 yıldır saçlarım dökülüyor internetten falan araştırmıştım sebebi nedir diye, vitamin eksikliği vs. yazıyordu. aile hekimime gidip değerlerime baktırdım demirim çok düşük çıkmıştı ayrıca kansızlık da vardı. neyse işte doktor ilaç falan verdi kullandım 3 ay olmuştu ama hala saçım dökülmeye devam etti, ilaçlarimi kullandıktan sonra yeniden değerlerime baktırdım demirim de kansızlık da normale dönmüştü ama hâla saçlarım dökülüyordu şimdi de dökülüyor 1 senedir böyle,sampundandır falan diye saç dökülmesine karşı urünler de kullandım ama bi degişim olmadı bayağı az saçım kaldı. yaşayan varsa beni anlar bu durum gercekten psikolojiyi de çok etkiliyor,hiçbir yere gitmek istemiyorum ,saçımı açmak istiyorum ama açarsam daha çok dökülüyor diye açamıyorum. sebebi başka ne olabilir yardımci olursanız sevinirim.😊

Son düzenleme:
merhabalar, yaklaşık 1 yıldır saçlarım dökülüyor internetten falan araştırmıştım sebebi nedir diye, vitamin eksikliği vs. yazıyordu. aile hekimime gidip değerlerime baktırdım demirim çok düşük çıkmıştı normalde 40 falan olması gerekirken benimki 23 çıkmıştı. ayrıca kansızlık da vardı. neyse işte doktor ilaç falan verdi kullandım 3 ay olmuştu ama hala saçım dökülmeye devam etti, ilaçlarimi kullandıktan sonra yeniden değerlerime baktırdım demirim de kansızlık da normale dönmüştü ama hâla saçlarım dökülüyordu şimdi de dökülüyor 1 senedir böyle,sampundandır falan diye saç dökülmesine karşı urünler de kullandım ama bi degişim olmadı bayağı az saçım kaldı. sebebi başka ne olabilir yardımci olursanız sevinirim.😊
Benimde çok dökülüyor 😭

covid geçirdiniz mi? covid sonrası saç dökülmesi yaşayan çokkkk insan var.
bir de bende gluten tükettiğim zaman saçlarım dökülüyor, gluteni bırakınca 2 haftada dökülme tamamen duruyor. Çok acayip.

umarım çözüm bulursunuz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

covid geçirdiniz mi? covid sonrası saç dökülmesi yaşayan çokkkk insan var.
bir de bende gluten tükettiğim zaman saçlarım dökülüyor, gluteni bırakınca 2 haftada dökülme tamamen duruyor. Çok acayip.

umarım çözüm bulursunuz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
hayır daha önce hiç gecirmedim, gluteni de hiç denemedim bir deneyeceğim teşekkürler 😊🥰

X