Saç Kesim Şekilleri saçlarım düğüm oluyor?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

esmergizmo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
8.104
10.536
kızlar saçlarım çok düz göğüs hizamdalar. bazen elimle dokunduğumda sanki kırık gibi elime pürüz geliyor bi bakıyorum, tek bir tel kendi düğüm olmuş. saçımda böyle sürüyle tek tek tellerde düğüm var!!! önceden kesiyordum düğümün üstünden baktım sürüyle var elimde iğneyle düğümün içinden geçirip açıyorum. ama sıkıldım artık, neden böyle oluyor???? bilen var mı?

aaaa benim saçımda da düğüm olurdu...o zamanlar saçımı uzatıyorum diye özenle yıkar şampuanlarken karıştırmadan parmaklarımı tarak gibi kullanarak alın bölgesinden enseye doğru yıkardım.taramazdım bile,kırılır veya fırçada tarakta saç telleri görürürümde dökülüyor sanıp moralim bozulur diye..yinede düğüm olurdu..çok enteresan..biz farketmeden kendiliğindenmi oluyor acaba..

valla bilmiyorum ki aklıma tarama şeklim geliyor.

ben yukarıdan aşağı tararım acaba karışıklık aşağıya inerken düğüm mü oluşturuyor diye düşünüyorum.

aşağıdan başlayarak yukarıya doğru taramaya çalışıcam bakalım yine de olucak mı?

ama eminim şu an en az 20-30 tane düğüm vardır. ben saçlarımı kesmiyorum uzatmak için, kırık var mı diye elime pürüz geliyor mu diye kontrol ediyorum olursa ucundan azcık keserim 1-2 cm. kontrol ederken kırık zannettiğim pürüzlerin düğüm olduğunu fark ettim. gerçekten çok garip :S

Benimde oluyordu saçlarını kademe kademe tara önce boyun hizasından assagiya sonrada yukarıdan assagi tara belki bir yararı olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nemsizlikten oluyor kızçeler, saçlarınıza nem verecek bakımlar yapın ve bir kaç arkadaşımızın dediği gibi en altlardan başlayarak yavaş yavaş yukarı çıkarak tarayın saçlarınızı, öyle tarağı hart diye sokup tepeden taramaya başlarsanız zaten saçlarınızı da kırarsınız.

benimde düğüm oluyor ama sanıırım düz kesim katsız olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…