Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım mahfoldu nolur yardım kızlar

Dogal kizil gibi duruyorsun ne guzel :KK66:
Ben hep kizil sacli ve yesil gozlu olmak istemisimdir. Tam tersi siyah sacli kahve gozluyum:KK70:
Insanoglu iste.
Bence elleme ya, yikadikca duzelir.

Kola ile yika canim rengi akitiyor.Aslinda kotu durmuyor ama.Hic olmadi kuafore gidebilirsin:KK66:
Canım su fotoda daha belli renk farkı. Akitmakla düzelir mi ki :KK43:

Eklentiler

• IMG_20180213_213709.jpg
    IMG_20180213_213709.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 34
sakın koyu renge boyama 2 yıkamada akacak zaten bu renk akınca karar ve bakır tonuna hepsini 2 kutu boyayla güzelce boya

Dipteki renkle uçlarını boyasam nasıl olur sence esitlenirmi
dipteki renkle uç boyanmaz çünkü dipteki daha açık renk uçtaki renkle dipleri boya ama önce 1 2 yıka saçı sonra saçın tamamını uçtaki renge boya eskiden çok kullandım bu tonları renk oturana kadar her banyoda akar saçın rengi emin ol

Eşitlenmesi için koyu renk hangisi ise hepsini ona boyaman gerek. Dediğim gibi belli olmadığı için ben anlayamadım neresi koyu neresi açık. :KK43:(
Dipteki rengi tam olarak yakaladim. Böyle kırmızımsı. :KK43:

Eklentiler

• IMG_20180213_221515.jpg
    IMG_20180213_221515.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 29
dipteki renkle uç boyanmaz çünkü dipteki daha açık renk uçtaki renkle dipleri boya ama önce 1 2 yıka saçı sonra saçın tamamını uçtaki renge boya eskiden çok kullandım bu tonları renk oturana kadar her banyoda akar saçın rengi emin ol
Uçları icin 1 kutu palette tarçın bakır 1 kutu da palette 10.0 açık sarı kullanmıştım. Ön içinse sadece tarçın bakır. Uçtaki tarcin bakır sarı karışımıni öndeki kısma yaparsam daha da açmaz mi :KK43:

Uçları icin 1 kutu palette tarçın bakır 1 kutu da palette 10.0 açık sarı kullanmıştım. Ön içinse sadece tarçın bakır. Uçtaki tarcin bakır sarı karışımıni öndeki kısma yaparsam daha da açmaz mi :KK43:[/QUOTtarçın bakır yerine yoğun kızıl boya o zaman akacak zaten ilk gün kü rengi .sınıf arkadaşım vardı unıversıtede saçları yoğun kızıldı gözleri yeşil pırıl pırıl uzun saç renk harika herkes hayrandı kıza

ben de mavi gözlü beyaz tenlıyım.yoğun kızıl ya da bakkır kızılından daha hoş oluyordu bana.ten beyazsa saç daha koyu olmalı

Tamamdır teşekkürler :) bakalım alacakmı renk :) birazdan beyaz sabun uyguluycam
Bende hep kendim boyarım diplerimi bir tek ombreye kuaföre giderim.
Zamanında mavi boyam yeşile dönünce beyaz sabun kullanmıştım çok dökme ve kazık gibi yapmıştı saçlarımı bilgin olsun,bol şanslar ama ben beğendim boyanı:)

Bende hep kendim boyarım diplerimi bir tek ombreye kuaföre giderim.
Zamanında mavi boyam yeşile dönünce beyaz sabun kullanmıştım çok dökme ve kazık gibi yapmıştı saçlarımı bilgin olsun,bol şanslar ama ben beğendim boyanı:)
Tesekkurler:))) Sadece ön kısma sabun uyguluycam şu kırmızımsı turuncu renk gözüme çok batiyor

Eklentiler

• IMG_20180213_213709.jpg
    IMG_20180213_213709.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 18
X