Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım yandı başına gelen bı bakabilirmi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Yağ karışımlarıyla bakım yap derim ben e vitaminini argan Hindistan cevizi vs. İnternetten araştırıp geçmiş olsun canım sıkma canını kuaförede bana beceriksiz geldi

Saf keratin al ve kullan yanıkları epeyce kendine getirir

Bitkisel bir boya ile renk eşitlemesi yapıp daha sonra saçınızı bakıma alın.
Fön maşa vb her şeyden uzak durun.
Saç hemen uzamadığı için biraz zaman alır ama eski haline dönüyor

Bitkisel bir boya ile renk eşitlemesi yapıp daha sonra saçınızı bakıma alın.
Fön maşa vb her şeyden uzak durun.
Saç hemen uzamadığı için biraz zaman alır ama eski haline dönüyor
Bitkisel boya yapıldı ama hemen aktı 2 yıkamada sarı oldu tekrar alır yaparımm yine akar diye çok korkuyorumm...

Yağ karışımlarıyla bakım yap derim ben e vitaminini argan Hindistan cevizi vs. İnternetten araştırıp geçmiş olsun canım sıkma canını kuaförede bana beceriksiz geldi
Evet yapıyorum canımmm ama kaynakları çıkarıpp kestirmek istiyorumm çok zor amaa kesilmeden olmayacak en azından omzuma kadar kestireyim diyorumm çok kisaya da cesaret edemiyorum hem kıvırcık hem kalın telli çok kısa kullanamayabiliirim amaa.. yinede kaynaklar çıksın omzumda kestireyim diyorum...

Saçların arkadan bir nebzede olsa toplanacak kadar kestir kuaförüne de anlat kes ama toplansın biraz de. Kesildikçe saç daha hızlı uzuyor ve toparlanıyor bir cesaret kestir gitsin 6 ayda 6-7 cm uzar o da toparlar baya

Saçların arkadan bir nebzede olsa toplanacak kadar kestir kuaförüne de anlat kes ama toplansın biraz de. Kesildikçe saç daha hızlı uzuyor ve toparlanıyor bir cesaret kestir gitsin 6 ayda 6-7 cm uzar o da toparlar baya
Çene ye yakın kestirdim canım yapacak birşey yok çok kötü durumdaydı arkalar filanda baya zamanla koptu hiç kalmadı bende micro kaynak yaptrdımm psikolojim alt üst olmuştu toparladım kendimi saçlarım da 2 3 defa keratin bakm yapıldı inşallah zamanla düzelecektirr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…