Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım :(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

afdodit

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
179
116
22
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce burun ameliyatı oldum ve ameliyatım biraz zorlu geçti. Şuan 7 tane hap kullanıyorum( alerji, antibiyotik vs) Saçlarım normalde çok sağlıklıdır ama şuan avuç avuç dökülüyor ve aşırı kurudu.O kadar moralim bozuluyor ki yastığıma baktıkça ağlıyorum.Bu durumu yaşayan var mı? Önerilerinize ihtiyacım var.

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce burun ameliyatı oldum ve ameliyatım biraz zorlu geçti. Şuan 7 tane hap kullanıyorum( alerji, antibiyotik vs) Saçlarım normalde çok sağlıklıdır ama şuan avuç avuç dökülüyor ve aşırı kurudu.O kadar moralim bozuluyor ki yastığıma baktıkça ağlıyorum.Bu durumu yaşayan var mı? Önerilerinize ihtiyacım var.
Yan etkileri hakkında bilgilendirilmiş miydiniz ?
Dr ne diyor ?

Fazlaca ilaç kullanmanın yan etkisi olabilir, doktora bir sor belki ilaç değişmesi gereken bir durumdur

Stresten olabilir, birde kansızlıktan olabilir, ameliyat ve sonrasında kanama olduysa, sende de zaten hafif bir kansızlık daha önce de varsa ondandır belki. En mantıklısı bu konuda doktoruna danışman sanki… İnşallah kısa sürede tekrar eski saçlarına kavuşursun

X