Saç Rengi ve Saç Boyama saclarimda hint kinasi sorunu yasiyorum

sphellades

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
6
1
20
bundan tam 2.5 sene once saclarima hint kinasi yaptim 5 6 ay oyle kullandim o zamanlar sonra pisman oldum acicisiz siyah sacim uzerine sari yapmak istedim ki tahmin edersiniz dipler 5 6 ayda uzayan dogal saclar sari uclar koyu kahveye dondu sonra 1 ay sonra yine mavi siyah yaptim 1 sene oyle takiltim siyahliklar koyu kahveye donunce acmak istedim evde hem kendi bilgi yetersizligim olsum hemde sanirim sacimdan 2 renk acildi dipler civciv sarisi uclar koyu bakir karamel tonlari saclarimi o anki sinirle sacimin sag kismini cok kisa kas hizasinda sol kismi ise omuzlarimda boyun hizamda kestirdim o kesimler ustune benim saclarima koyu kestaneler koyu kullu kumrallar cikolata kahveler uygulandi 1 1.5 senelik hint kinasi 1 aylik acicinin ustune tuttumu 100 100 hepsi tuttu ve saymadigim daha 10 20 islem daha benim saclarimda kadar boya bakim 1 kere acma islemine ragmen vede 2.5 sene boyunca 2 3 kere cene hizamda kestirmeme ragmen haladaha kina kalmismidir haziranda kuafore gidip acik kumral yaptirmayi planliyorum cunku

Saçınızı biraz rahat mı bıraksanız acaba? İçim acıdı yani o kadar işlem. Ne gerek vardı ki? Bırakın uzasın, dinlensin, kendine gelsin. Ki hala uzamaya devam ettiğinden supheliyim o kadar islemden sonra.

eksik yazmisim sanirim saclarimi acali 1 yil 4 ay gecti o aylardan sonra haftalik duzenlik bakim yaptirmaya goturuyorum vede saclarim ayda 2 cm uzuyor benim merak ettigim kina haladaha var midir acaba

Saçınızla ne zorunuz var bu kadar yormuşsunuz?
eksik yazmisim evet o zamanlar asiri yoruyodum biraz bilgi eksikligi hirs diyelim o aylar dan sonra her hafta düzenli bakim yaptirmaya basladim hatta o boy esitsizligi kayboldu duzeldi tek merak ettigim kina haladaha duruyo olabilirmi bu kadar isleme

Yazdiklarinizdan hicbir sey anlamadigim icin yorum yapamıyorum. Insan bilmez mi nereye kadar dip rengi geldi, kesince ne kadar kınalı sac kaldi diye.

X