Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Saçlarımı 15 Yaşında kazıtmak zorunda kaldım.. Peruk kullanan varsa yardım edebilirmi ?

Mira_112

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
11
0
25
Saçlarımı 15 Yaşında kazıtmak zorunda kaldım.. aslında birazda benim suçum saçlarımı siyaha boyamıştım ve kızıl yaptırmak için bu yaşımda açtırdım dolayısıyla saçlarım yandı bi kaç ay kullandıktan sonra tekrar siyaha boyadım sonra tekrar kızıla dönmek için açtırdım ve banyodan çıktıktan sonra saçım lastik gibi sünüyordu hamur gibiydi kopuyordu çok kötü hissetmiştim 2 gün boyunca kendime gelemedim ve saçlarımı o şekilde kullanamazdım ve ertesi gün karar verip belime kadar olan saçlarımı kuaförde tamamen kazıttım ağlaya ağlaya aynaya bakarak sadece artık ne yapacagımı bilmiyorum tek sorunum arkadaşlarımın dalga geçmesi vs. şeyler olacaktır eminim okulların açılmasına çok az bi zaman kaldı ve beni üzen sadece okulda arkamdan gülünmesi olacaktır kazıtmasaydın derseniz öyle bi seçenegim yoktu ya saçlarım kendi elimde kopacaktı yada kestirecektim size bunu buraya yazmamın tek sebebi aşırı derece mutsuz olmam size bişey sormak istiyorum aranızda peruk kullanan varmı ? ve kafadan çok kolay bir şekilde düşebiliyormu yani hak verirseniz okula böyle gitmek istemiyorum siyah uzun bi peruk alıcam ve merak ettigim bi kaç soru var dedigim gibi okul orası biri çarpsa felan düşermi yani eğilsem veya koşunca felan veya peruğu yapıştırabilirmiyim ? sadece bunları merak ediyorum ilgilendiginiz için teşekkür ederim şimdiden hikayemle sizi sıktıysam özür dilerim sadece :KK43: .. teşekkür ederim

O kadar cok siyah - kizil gecisi yaparken aklin nerdeydi be canim?

Peruk kafandan dusmez biri cekip cikarmadikca bi sorun yasamazsin. Basini agritir ama sıktığı icin kafayi. Bir de peruk oldugu belli olur her goren anlar bi garip durur. Ama okulda bereye falan izin vermezler heralde baska sansin yok gibi duruyo

Kullanmadım ama denedim sadece, kalitelileri eğilince düşecek gibi olmuyor sıkıca duruyor yerinde ama koşma işini bilemedim. Kış ayları bitene kadar bereyle falan da desteklersin, devamlı yanında ayna falan bulundurursun herhangi bir kayma oldu mu olmadı mı diye kendi saçların makul bir uzunluğa erişince de çıkarırsın hayatından ben bir süre bu kadar kısa saçla dolaşıcam diye bir kamu oyu yoklaması çekip kısacık saçlarınla ortamlara akarsın. Ama bir daha şu kızıl-siyah-kızıl işini yapma çok saçma sapan bir iş olmuş o. Saçının neyi kaldırıp kaldıramayacağını biliyorsun artık.

Hayir dusmuyor kuzenim kullaniyor ve kesinlikle yapay durmayan peruklar var onlardan alabilirsin kuzeniminkinin peruk oldugu bile anlasilmiyor cok yakindan inceleyince fark ediliyor. Uzulmeni gerektiricek bir sey yok bazen ben bile perugunu istiyorum farklilik olsun diye.

çok teşekkür ederim bi heves işte boyadım sadece mutsuzum dediginiz gibi perugun üstüne bere takarım hocalara durumu açıklarsam izin vereceklerini düşünüyorum ilgilendiginiz için teşekkür ederim peki peruk fiyatları ne kadar uygun fiyatlı peruklar varmı ?

Saçlarımı 15 Yaşında kazıtmak zorunda kaldım.. aslında birazda benim suçum saçlarımı siyaha boyamıştım ve kızıl yaptırmak için bu yaşımda açtırdım dolayısıyla saçlarım yandı bi kaç ay kullandıktan sonra tekrar siyaha boyadım sonra tekrar kızıla dönmek için açtırdım ve banyodan çıktıktan sonra saçım lastik gibi sünüyordu hamur gibiydi kopuyordu çok kötü hissetmiştim 2 gün boyunca kendime gelemedim ve saçlarımı o şekilde kullanamazdım ve ertesi gün karar verip belime kadar olan saçlarımı kuaförde tamamen kazıttım ağlaya ağlaya aynaya bakarak sadece artık ne yapacagımı bilmiyorum tek sorunum arkadaşlarımın dalga geçmesi vs. şeyler olacaktır eminim okulların açılmasına çok az bi zaman kaldı ve beni üzen sadece okulda arkamdan gülünmesi olacaktır kazıtmasaydın derseniz öyle bi seçenegim yoktu ya saçlarım kendi elimde kopacaktı yada kestirecektim size bunu buraya yazmamın tek sebebi aşırı derece mutsuz olmam size bişey sormak istiyorum aranızda peruk kullanan varmı ? ve kafadan çok kolay bir şekilde düşebiliyormu yani hak verirseniz okula böyle gitmek istemiyorum siyah uzun bi peruk alıcam ve merak ettigim bi kaç soru var dedigim gibi okul orası biri çarpsa felan düşermi yani eğilsem veya koşunca felan veya peruğu yapıştırabilirmiyim ? sadece bunları merak ediyorum ilgilendiginiz için teşekkür ederim şimdiden hikayemle sizi sıktıysam özür dilerim sadece :KK43: .. teşekkür ederim

2 kez öyle büyük bir hata yapılır mı? hem saçın yanmış hem tekrar kızıla boyamak için açtırmışsın... daha yaşın 15.. inşallah sana ders olmuştur da bir daha saçlarının sağlığıyla böyle oynamazsın. Soruna cevap istersen de, okuldayken başörtü yasağı varken peruk kullandım. Direkt saçın üstüne takan kişiler kayıyor diyolardı. ben kendim daha rahat ettiğim için bonenin üstüne takıyodum ve kayma olmuyodu.

çok teşekkür ederim bi heves işte boyadım sadece mutsuzum dediginiz gibi perugun üstüne bere takarım hocalara durumu açıklarsam izin vereceklerini düşünüyorum ilgilendiginiz için teşekkür ederim peki peruk fiyatları ne kadar uygun fiyatlı peruklar varmı ?
Istanbuldaysan taksimde perukcular. 100 tl civari sentetik peruklar. Gercek saclar cok pahali gucun yeterse bilmem onlarda fiyat yuksek. Istanbulda degilsen netten siparis verme opsiyonun olur ama ne kadar guvenilir bilmem sentetigin de adisi var iyisi var. En guzeli gorup almak

Başlığı okuyunca aklıma "lösemi vebenzeri durumu var da mı kazıttı ki" gibi geldi.
girip okuyunca da şunu yazayımda çıkayım dedim
Şükür ki saçlarından "hastalık" yüzünden ayrılmamışsın...
ben bu kadar diyeyim sen çok anla...

sorunla ilgili bilgiye sahip olmadığım için bişey diyemiyeceğim... kolay gelsin..

Fiyatlari bilmiyorum ama bere takmana gerek yok oyle kolay cikan bisey degil kuzenimin perugunu sakasina cekiyorduk cikmiyorduk rahat ol yani ruzgarda vs ucup gidecek bir sey degil

Gerçek saclardan yapılmış oeruklar var onlardan alabılırsın dusmez kafandan biri çekmediği surece

X