Saç Kesim Şekilleri saçlarımı kisa kestirdim nasıl şekillendirebilirim yardim kızlar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
olmaz öyle kötu duruyor işte😂😂
sizi hatırladım.bu saçı evde kendiniz tuhaf tuhaf renklere boyaya boyaya yaktınız sonunda galiba.ondan da kestirdiniz.3 4 renk vardı en son saçınızda .bu şekilde dolaşamam deyip boya önerisi istemiştiniz.şus açları bir rahat bırakın da uzasınlar.boyamayın hiç bir şey sürmeyinnnn

Boy boy bigudiler var ondan da kullanbilirsin
Yada wag maşa al ürünsüz kullanılır bunlar,uçlara bir hareket katar hiç olmazsa

sizi hatırladım.bu saçı evde kendiniz tuhaf tuhaf renklere boyaya boyaya yaktınız sonunda galiba.ondan da kestirdiniz.3 4 renk vardı en son saçınızda .bu şekilde dolaşamam deyip boya önerisi istemiştiniz.şus açları bir rahat bırakın da uzasınlar.boyamayın hiç bir şey sürmeyinnnn
yok o bn değilim karıştırdin

yok o bn değilim karıştırdin
pardon o zaman.kabarmasını önlemeniz lazım saçınızın.benim saçın uzun direkt kendi haline bırakınca berbat görünüyor.mutlaka saç serumu ya da milk shake sürerim ve asla kurutma makinesi kullanmam hiç ellemeden kurumasını beklerim .bir de iş hayatınız varsa akşamdan yıkayın saçınızı.sabah yıkayıp giderseniz kötü durur kabarır

şimdi jöle sürsem sürdüğüm gun yikamam gerkiyor basim ağrır bunun dışında başka yapabileceğim bisi varmı
Valla keşke bilsem açıkçası ben imkansız olduğunu düşündüğüm için her yıkama sonrası ısı ile şekillendiren taraftayim ama belki arkadaşlardan farklı yorumlar gelmiştir.
Birşeyler sürünce illaki ertesi gün yiikamak gerekiyor en azından ısı ile olunca 2-3 gün kullanabiliyoruz...

pardon o zaman.kabarmasını önlemeniz lazım saçınızın.benim saçın uzun direkt kendi haline bırakınca berbat görünüyor.mutlaka saç serumu ya da milk shake sürerim ve asla kurutma makinesi kullanmam hiç ellemeden kurumasını beklerim .bir de iş hayatınız varsa akşamdan yıkayın saçınızı.sabah yıkayıp giderseniz kötü durur kabarır
aksamdan yıkadım kuruttum taradım kuaförden geldigi gibi değil bozuldu tabi sabah nasil olur bilemem

böyle kızlar saçım
aksamdan yıkadım kuruttum taradım kuaförden geldigi gibi değil bozuldu tabi sabah nasil olur bilemem

Fotograf görsek keske. Cok kısıtlı bilgi vermissiniz. Sac sekli, tipi, rengi gibi seyleri bilmiyoruz.

Bir de öneriler hep sonraki gün yikanmasi gereken öneriler olacak.
Ben deniz tuzu spreyi onerecektim mesela. Dalga dalga yapıyor.

Fotograf görsek keske. Cok kısıtlı bilgi vermissiniz. Sac sekli, tipi, rengi gibi seyleri bilmiyoruz.

o da pek zamlandıııı namıssız.artık alamıyorummm :KK45:

çok severim kısa saç hepte özenirim uzun sürelerde kullandım ama artık kısa saç bana çok zor geliyor her gün yıka şekillendir uzun saçta hiç olmadı bağlayıp geziyosun uzun saçı da kurutması işkence ama şekil derdi yok en azından

boyle kızlar bu kuafördeki hali tabiki

Eklentiler

• 20210928_231702.png
    20210928_231702.png
    556,7 KB · Görüntüleme: 78
X