Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı nasıl uzattım

Atommkarincaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
513
712
Arkadaşlar merhaba öncellikle belimdeki saçımı omuz hizasina kadar kestim neden yaptım bende bilmiyorum 😂
Sonra çok pişman olup uzatmaya çalıştım denedigim herşey hikaye ama bir ayda 4-5 parmak kadar bu yöntemle uzattım.

Yöntem söyle
1 tutam sinameki (koca bir paket 10 TL uzunca bir süre yeter)
1 yemek kaşığı badem yağı(10 TL 5 sefer yetiyor)
1 bepanten ampul(5 adet 5-7 TL)
1 evigen ampul (5 adet 5-7 TL)
1 redoks ampul (5 adet 5-7 TL)

1 çay bardağı su ile bir tutam sinakeyi kaynatıp diğer tüm malzemeleri içine karıştırıyorsun ilidigi zaman sprey şişesiyle bütün saçınıza yediriyorsunuz 4-5 saat bekletip yikiyorsunuz.

haftada 1 kez yapmanız yeterli 8 hafta yapıp 2 hafta ara verdikten sonra istenilen uzunluğu elde edene kadar devam edebilirsiniz. İlk 2 işlemde dökülme olabilir bu güçsüz saçlarınızı döküyor saçlarınız güçleniyor sakın dökülüyor diye bırakmayın benim saçlarım ilk iki seferde de dökülmedi.
merak ettiklerinizi cevaplayabilirim 😍

NOT: Bemiks ampul biraz kötü kokuyor ama ben seviyorum kokuya karşı çok duyarliysaniz karışıma lavanta yağı ilave ederseniz eğer koku da kalmaz.

Boyali. Siyahtan sarıya sarıdan kahveye kahveden tekrar sarıya bakıra kahveye ne ararsan 😂
Canim tabiki doğru soyluyorsundur ama ben 4 5 cm olayına fena takıldım bu kuaforler beni kandırıyor desene neymis ayda 1 cm den fazla uzamazmış saç
Hatta bana gel dipten kesip bi nokta kadar yeri dedi jilet atim 1 ay sonra gel dedi bak ne kadar uzamis dedi
Hakikaten dip boyam gelince 1 ayda geliyor 1 cm bi yer geliyor
Ben de uzatma olayı icin zamaninda ugrasmistim bu yazdigin formulu biliyorum yani bu tip seyleri
1 ayda mi 4 5 cm uzadi nasil yaaa yoksa 2 aydami

Canim tabiki doğru soyluyorsundur ama ben 4 5 cm olayına fena takıldım bu kuaforler beni kandırıyor desene neymis ayda 1 cm den fazla uzamazmış saç
Hatta bana gel dipten kesip bi nokta kadar yeri dedi jilet atim 1 ay sonra gel dedi bak ne kadar uzamis dedi
Hakikaten dip boyam gelince 1 ayda geliyor 1 cm bi yer geliyor
Ben de uzatma olayı icin zamaninda ugrasmistim bu yazdigin formulu biliyorum yani bu tip seyleri
1 ayda mi 4 5 cm uzadi nasil yaaa yoksa 2 aydami
Saçı kendi haline bırakırsan tabiki ayda 1-2 cm uzar. Ben şuan da toplamda 5 kez yaptım yani 1 ay 1 hafta gelen dip boyamdan ve küre başlamadan önce hatta ben sütyen hizamdan ölcüyorum uzama hizasi 4 parmaktan daha fazla

Saçı kendi haline bırakırsan tabiki ayda 1-2 cm uzar. Ben şuan da toplamda 5 kez yaptım yani 1 ay 1 hafta gelen dip boyamdan ve küre başlamadan önce hatta ben sütyen hizamdan ölcüyorum uzama hizasi 4 parmaktan daha fazla
Yaaa bu mesaj şuan beni cok tahrik etti ve gaza getirdi acaba yarın eczane ye inip bende alsam yapsam mi
Boneleri nerden alabilirim gerci gerek yok topuz yapip bekletirim
Heyecanlandım şuan
Ya foto atarmisinnnnnnnnn :KK200:

Sinemaki baharatcidan alcam dimi evimin çaprazında var baharatçı . Yoksa süpermarkette falan varmi cok cahilim insallah ölmem :KK70:

Yaaa bu mesaj şuan beni cok tahrik etti ve gaza getirdi acaba yarın eczane ye inip bende alsam yapsam mi
Boneleri nerden alabilirim gerci gerek yok topuz yapip bekletirim
Heyecanlandım şuan
Ya foto atarmisinnnnnnnnn :KK200:
Ben bone yapmıyorum oruyorum direk o şekilde bekletiyorum. Bu arada bende kuaförüm 😂 Ama gerçek şu ki biz kuaförler saç nasıl uzar bir eğitim almıyoruz

bu bephanten, bemiks, evigen ampul üçlüsünü neredeyse her yerde görür oldum. bu gidişle ben de denicem

X