SAÇLARIMIN HIZLI UZAMASI İÇİN ÖNERİ?

1gucluanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
67
16
Kızlar saçların uzamasını hızlandıran önerilerinizi alabilir miyim? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ben doğal kür vs denemedim ama şampuan olarak restorex hızlı uzama etkili olan kullandığımda fayda görmüştüm bide gratiste satılan inecto marka var hem şampuanını hem saç kremini kullandım bir dönem kısa sürede inanılmaz hızlı uzamıştı saçlarım görenler şok olmuştu

Kendisini bildim bileli saclari omuz hizasini geçmeyen bir arkadasim vardi. Hamileliginde saç boyamayi, yoğun ısı uygulamayi birakip vitamin vs kullandiktan sonra yillardir hic uzamayan saclari hizlica beline kadar inmişti.

Ben doğal kür vs denemedim ama şampuan olarak restorex hızlı uzama etkili olan kullandığımda fayda görmüştüm bide gratiste satılan inecto marka var hem şampuanını hem saç kremini kullandım bir dönem kısa sürede inanılmaz hızlı uzamıştı saçlarım görenler şok olmuştu
İnecto dediğiniz markanın hangi çeşitini kullanmıştınız acaba? Şuan internette baktığım çeşitleri varda size iyi gelen çeşiti hangisiydi?

İnecto dediğiniz markanın hangi çeşitini kullanmıştınız acaba? Şuan internette baktığım çeşitleri varda size iyi gelen çeşiti hangisiydi?
Ben hindistan cevizli olanı kullanmıştım ama tamamen kokusundan dolayı seçtim ekstra bişeyi var mı bilemiyorum

Merhaba ne kadar sürede faydasını fark ettiniz ve bir ay gibi bir süreçte tahmini ne kadar uzatıyor

Merhaba ne kadar sürede faydasını fark ettiniz ve bir ay gibi bir süreçte tahmini ne kadar uzatıyor
Merhaba ben uzasın diye kullanmamıştım o yüzden dikkat etmedim süresine ancak 2-3 ayda omzumun altından belime kadar uzamıştı

eksik vitaminleriniz varsa takviye kullanın öncelikle. dahiliyede test yaptırabilirsiniz. onun dışında ılık suyla durulama, minimum ısı kullanımı, bol nemlendirme, 6 ayda bir uçlardan kestirme, saçınıza uygun bir şampuan. ben sadece bunları yapıyorum ve saçlarım bir yıl içinde omuz hizasından belime kadar hemen hemen uzuyor.

X