Saçma bir durum

Zaten hoşlanmayıp reddettiğiniz bir çocuk önemsemeyin bence. Ben anladım sizi yaptığı yorumu sevgilinizin size olan aşkını hafife aldığını düşündüğünüz için sinirlendiniz anladığım kadarıyla. Ama erkekler ulaşamadıkları kadın hakkında neler söylüyorlar artık çoğumuz biliyoruz. Bu yine iyiymiş diyebilirim :) Ve gitmeyin bence.
Evet aslinda anlatmak istedigim tam olarak buydu. Bos konusmalari beni sinir etti sadece . Gitmemeyi dusunuyorum erkek arkadasim tek de katilabilir sonucta onun yakin arkadasi 🐥

Nisana gidip gitmemeniz size kalmis ama gecmiste olani anlatmalisiniz erkek arkadasiniza. Yarin obur bir sekilde öğrenirse cok bozulur.

Bence diger arkadas "ben ona yazmistim ama cevap vermedi" diye anlatmaz, bir kahve ictik dese bile eeee kahve icmek sevgililik mi?
Siz sevgili olmamissiniz ki anlatasin ve cocugu da sevmiyormussun. Bence ne anlat ne de nisana git.

Ben Zaten akli bende demiyorum 4 yildir hicbir iletisim yokki sadece bos konusmalari canimi sikti
Boş konuşması dediğiniz “Gerçekten bu kadar aşık mısın ya”
kısmımı mı?
Anlattığınız yerde sizinle ilgili başka konuşma göremedim.
Kendi hiç o kadar aşık olmayınca şaşırmıştır belki.
Sanki direkt sizin şahsınıza edilmiş bir yorum varmış gibi ya da erkek arkadaşınıza ne gerek var ya aşkla meşkle şöyle birini bul demiş gibi davranıyorsunuz.
Cidden neye taktınız bu kadar anlamadım.
Cidden neye taktınız?

Boş konuşması dediğiniz “Gerçekten bu kadar aşık mısın ya”
kısmımı mı?
Anlattığınız yerde sizinle ilgili başka konuşma göremedim.
Kendi hiç o kadar aşık olmayınca şaşırmıştır belki.
Sanki direkt sizin şahsınıza edilmiş bir yorum varmış gibi ya da erkek arkadaşınıza ne gerek var ya aşkla meşkle şöyle birini bul demiş gibi davranıyorsunuz.
Cidden neye taktınız bu kadar anlamadım.
Cidden neye taktınız?
Yukarda aslinda bir Uye cok guzel anlatmisti da sizin tepkiniz neye Bende Onu merak ettim . Hayirdir??? Iyi misiniz hanimefendi bir forum sadece burasi insanlar cesitli konularda basliklar acabilir.

X