Sadece icimi dokmek istiyorum

SekerliAyran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
106
6
Hayat aslinda o kadar acimasiz ve dayanilmasi guc bir sey ki artik inancim kalmadi.Bu yasima dek gordugum/tanistigim butun insanlar beni ezdi.Hic bir insan beni arkadascasina sevmedi cunku ben onlara gore soguk ve kotu bi kizdim.Aslinda benim icin hayat denen kavram 10 yasinda basladi kardesime anneme ben baktim.Babam ise gider ben ise annemin altini temizlerim.Bir kere bile dahi yuzum gulmedi daha gulecegide yok.Annem her sene kriz gibi birsey geciriyor yani hasta oliyor hatta yeri geliyor bizi bile tanimiyor (hastaligi psikolojik).Artik tanri denen seye bile inanmiyorum varsa neden bunlari yasiyoum? Neden bana hic yardim etmiyor gecekten haykirarak agladigim zamanlar oldu neden dedim neden bunlari ben yasiyorum?Sucum neydiki benim? Disarda kizlar ip atlarken ben annemle ilgilendim.Sadece icimi dokmek istedim actigim konularida bosverin iste cahillik.Size son diyecegim sey ise hayat size guzel gelebilir evet ama bana degil.
Hoscakalin

Tatlim küçük yaslarda kötü şeyler yasamissin ama herkesin bir imtihani vardir bu dunya da lutfen öyle dusunme rabbim buyuk bir kapi acar sanada hem hayatin bizlere güzel oldugu kanisina nerden vardin buradaki insanlarin ne dertleri var bilemeyiz hepimiz hayatin bize getirdiği zorluklarla mücadele ediyoruz sakin isyan etme güçlü ol

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlim küçük yaslarda kötü şeyler yasamissin ama herkesin bir imtihani vardir bu dunya da lutfen öyle dusunme rabbim buyuk bir kapi acar sanada hem hayatin bizlere güzel oldugu kanisina nerden vardin buradaki insanlarin ne dertleri var bilemeyiz hepimiz hayatin bize getirdiği zorluklarla mücadele ediyoruz sakin isyan etme güçlü ol

annemde hergun bana soruyor neden kizim neden ben ne yaptimki birine kotu bisimi yaptim diyor uzuliyorum ya ama elimden bisi gelmiyor iste

Son düzenleme:
Tabi ki üzülürsün annen o senin rabbim şifalar versin küçücük bebekler snnesiz babasiz sokaklarda kalıyorlar onlarin sucu ne hem sole dusun annen hala yaninda ona dokunup sarılıp Öpebilirsin ya annesi hayatta olmayanlar kac yasindasin bilmiyorum ama uzme kendini bunada şükür de cok daha kötü durumda olanlar vardir

Yaşın algılamayacak kadar küçük değil.
15 yasında yasadıklarımı ve tavırlarımı hatırlıyorum da.

İlk olarak isyan etme. Edip anneni de üzme. Yazık kadına istermi kızının eline kalsın. İşini göremesin

Bu yaslarda isyan etmeyi Allahı reddetmeyi marifet sanıyor gencler. Gece yatagına huzurlu girebiliyor muusn? Ben giremezdim mesela..

Anneye babaya bakmak büyük sevap. Burda olmasa öbür dünyada alırsın mukafatını.

Rabbim herseyin en iyisini bilir.

İsyan çözüm mü? bende ettim. Reddetmek çözüm mü? Değil çunku bende ettim...

Ama geçti. şimdi akıllı ol git abdest al (!) dua et şükret tovbe et

Eminim zor şeyler yasıyorsun ama isyana sıgınmanın basitliğini anlayacak yastasın.

Ben neler neler yasadım o yasta. Hep sustum dua ettim

Sende öyle ol

Allah yardımcın olsun..

X