Sadece kolyemi sordum

kedimediyedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
963
349
Merhabalar
Gecen gün eşimin ailesi davetliydi.gece olunca kolyemin olmadığını farkettim
Kızım sağolsun emerken hep kurcalar ara sıra düştüğü oluyordu genellikle de hemen farkeder bulurdum
O gece bulamadım sabah olunca
Kayinvalidemi aradım
Belki o gece ben kızımı uyuturken yemek telaşı ile bir ihtimal bulup biyere koyup unutmuş olabileceğini umut ettim
Aradım konuştum fakat görmemiş
Kolye benim icin çok önemliydi çok üzüldüm
Öyle boyle derken aradaki detaylari atlayarak geçiyorum
Kolyemi buldum kayınvalideme mesaj attım
Buldum diye.
O da şükür,neyse aklandık dedi şaka olarak.ben bu şakayı çok ciddiye aldim.hic te aslında ciddi bir insan değilimdir herşeye laylom ederim ama buna etmedim geri cevap yazmak istemedim
Siz ne düşünüyorsunuz yüzyüze geleceksek nasıl.bir konuşma olmali.daha doğrusu bu bir şaka mı?

Merhabalar
Kızım sağolsun emerken hep kurcalar ara sıra düştüğü oluyordu genellikle de hemen farkeder bulurdum
Kayinvalidemi aradım
Belki o gece ben kızımı uyuturken yemek telaşı ile bir ihtimal bulup biyere koyup unutmuş olabileceğini umut ettim
Buldum diye.
O da şükür,neyse aklandık dedi şaka olarak.ben bu şakayı çok ciddiye aldim.hic te aslında ciddi bir insan değilimdir herşeye laylom ederim ama buna etmedim geri cevap yazmak istemedim
Siz ne düşünüyorsunuz yüzyüze geleceksek nasıl.bir konuşma olmali.daha doğrusu bu bir şaka mı?
Cevap yazardım ben o niyetle sormadım belki bulup biyere koymuşsunuzdur o kargaşada unutmuş bana söylememiş olabilirsiniz diye iyi niyetle sordum kimseye karşı o düşüncem olmadı yanlış anlamışsınız yazardım böyle şeylerde açık olmak olayı büyümeden çözmekte iyidir yani kim olsa arayıp böyle kayıp şeyi sorunca kötü hisseder üstünde Bi baskı olabilir çünkü 1 gün önce oradalarmış

Ya ben de gerilirim böyle bilmemneyimi bulamıyorum, sende mi kalmis dediklerinde.
Bir kere sehirdisina arkadaşımı ziyaret etmiştim,ondan başka şehre falan geçiyordum . Kız beni aradı. Ben 'vardin mi ' dicek sanirken şarjıni bulamıyormus, yanlışlıkla sen almış olabilir misin diye sordu 😅 sonra bulmuş,buldum diyince çok rahatladım
Karşı taraf bir şey ima etmese de sorduğuna göre ilk aklına senin aldığin/sizin konuda da orada dusurdugunuz gelmiş demek ki
Kim olsa biraz hzuursuz olurdu.
Espri yapmış diyin, geçin

Merhabalar
Kayinvalidemi aradım
Buldum diye.

Bana şaka yapmış gibi geldi. Bu kadar takıntılı olmak sizi hasta eder.
Kaldı ki kadını siz arayıp gördün mü diye sormuşsunuz alınacak biri varsa bence Kayınvalideniz alınmalı

Büyütülecek birşey yok diye düşünüyorum.

Bu durumda kayınvalide de alınmıştır.

Gelin hanım bizim aldığımızı mı sandı acaba hemen aradı kayıp kolyeyi sordu diye.
Ama anne belki gördün bir yere koydun unuttun gibi konusma yaptım hiç öyle aklıma gelmedi ki
Bu kadarcik bir sakayi bile kaldiramiyor musunuz?
Yooo ben şakacı bir insanım

Ya ben de gerilirim böyle bilmemneyimi bulamıyorum, sende mi kalmis dediklerinde.
Bir kere sehirdisina arkadaşımı ziyaret etmiştim,ondan başka şehre falan geçiyordum . Kız beni aradı. Ben 'vardin mi ' dicek sanirken şarjıni bulamıyormus, yanlışlıkla sen almış olabilir misin diye sordu 😅 sonra bulmuş,buldum diyince çok rahatladım
Karşı taraf bir şey ima etmese de sorduğuna göre ilk aklına senin aldığin/sizin konuda da orada dusurdugunuz gelmiş demek ki
Kim olsa biraz hzuursuz olurdu.
Espri yapmış diyin, geçin
Öyle düşünmek istiyorum ben de

Niye bu kadar kafaya taktınız anlamadim aslında alınması gereken kayınvalide hemen aramak yerine evi iyice talan edip bakacaktiniz en son arayıp soracaktiniz belkide kadın gerçekten alındı sizin aramanıza oda şaka yollu laf soktu.

Bana şaka yapmış gibi geldi. Bu kadar takıntılı olmak sizi hasta eder.
Kaldı ki kadını siz arayıp gördün mü diye sormuşsunuz alınacak biri varsa bence Kayınvalideniz alınmalı
Öyle öle dan diye de demedim
Anne yine kızım kopardı galiba gördün mü acaba diye söyledim

Niye bu kadar kafaya taktınız anlamadim aslında alınması gereken kayınvalide hemen aramak yerine evi iyice talan edip bakacaktiniz en son arayıp soracaktiniz belkide kadın gerçekten alındı sizin aramanıza oda şaka yollu laf soktu.
Çünkü ben hiç öyle bir şey ima etmeden sordum
Her yeri aradım her yeri ama

X